"Курчатов қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылғы 28 желтоқсандағы N 30/235-IV шешімге өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 32/256-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 наурызда N 5-3-102 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2012 жылғы 5 қаңтардағы N 5 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2012.01.05 N 5 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 11 наурыздағы № 27/336-IV (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2543 нөмірімен 2011 жылғы 17 наурызда тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ
1. «Курчатов қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № 30/235-IV шешімге (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 5-3-98 нөмірімен тіркелген, облыстық «7 дней» газетінің 2011 жылғы 06 қаңтардағы № 1 санында жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1)1-тармақтағы:
1)-тармақшадағы:
«673809,0 мың теңге» сандары «798658,3 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
«86945,0 мың теңге» сандары «211794,3 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
2)-тармақшадағы:
«666966,0 мың теңге» сандары «798392,5 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
4)-тармақшадағы:
«6843,0 мың теңге» сандары «14342,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
«6843,0 мың теңге» сандары «14342,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
5)-тармақшадағы:
«0,0 мың теңге» сандары «-14076,2 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
6)-тармақшадағы:
«0,0 мың теңге» сандары «14076,2 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
2) 5-тармақтағы:
«7500,0 мың теңге» сандары «7617,8 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
3) 7-тармақтағы:
бірінші абзацтағы: «27514,0 мың теңге» сандары «26802,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение от 28 декабря 2010 года N 30/235-IV "О бюджете города Курчатов на 2011-2013 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2011 года N 32/256-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 25 марта 2011 года за N 5-3-102. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 5 января 2012 года N 5
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.01.2012 N 5.
В соответствии cо статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 марта  2011 года № 27/336-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2543 от 17 марта 2011 года) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 28 декабря 2010 года № 30/235-IV «О бюджете города Курчатов на 2011-2013 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-98, опубликовано в областной газете «7 дней» от 06 января 2011 года № 1) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру «673809,0 тысяч тенге» заменить цифрой «798658,3 тысяч тенге»;
цифру «86945,0 тысяч тенге» заменить цифрой «211794,3 тысяч тенге»;
в подпункте 2):
цифру «666966,0 тысяч тенге» заменить цифрой «798392,5 тысяч тенге»;
в подпункте 4):
цифру «6843,0 тысяч тенге» заменить цифрой «14342,0 тысяч тенге»;
цифру «6843,0 тысяч тенге» заменить цифрой «14342,0 тысяч тенге»;
в подпункте 5):
цифру «0,0 тысяч тенге» заменить цифрой «- 14076,2 тысяч тенге»;
в подпункте 6):
цифру «0,0 тысяч тенге» заменить цифрой «14076,2 тысяч тенге»;
2) в пункте 5:
цифру «7500,0» заменить цифрой «7617,8 тысяч тенге»;
3) в пункте 7:
в абзаце первом: цифру «27514,0 тысяч тенге» заменить цифрой «26802,0 тысяч тенге»;

екінші абзацтағы: «25860,0 мың теңге» сандары «25008,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы: «270,0 мың теңге» сандары «390,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы: «230,0 мың теңге» сандары «250,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
4) мынадай мазмұндағы 7-17-2 тармақтармен толықтырылсын:
«7-1. 2011 жылғы қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен «Ауылдың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі» атты марафон-эстафета өткізуге сомасы 1769,0 мың теңге қарастырылсын»;
«7-2. 2011 жылғы қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін дамытуға арналған нысаналы трансферттер есебінен Курчатов қаласындағы қатты тұрмыстық қалдықтар полигонының құрылысын аяқтауға сомасы 59765,3 мың теңге қарастырылсын»;
5) 8-тармақтағы:
төртінші абзацтағы: «714,0 мың теңге» сандары «500,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы алтыншы-тоғызыншы абзацтармен толықтырылсын:
«мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға - 2088,0 мың теңге»
жалақыны ішінара субсидиялауға - 1144,0 мың теңге;
қоныс аударуға субсидиялар беруге - 10583,0 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға - 5426,0 мың теңге;
6) мынадай мазмұндағы 8-1 тармақпен толықтырылсын:
«8-1. 2011 жылғы қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін дамытуға арналған нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуға - 42000,0 мың теңге;
ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу шеңберінде, жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына - 3000,0 мың теңге»;
7) 1-қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                     В. ДЕМЫШЕВ
Курчатов қалалық
мәслихатының хатшысы                              Ш. ТӨЛЕУТАЕВ
Курчатов қалалық мәслихаты
32 сессиясының 2011 жылғы 18 наурыздағы
№ 32/256-IV шешіміне 1 қосымша
Курчатов қалалық мәслихаты
30 сессиясының 2010 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 30/235-IV шешіміне 1 қосымша
Курчатов қаласының 2011 жылға арналған анықталған бюджеті
санат
Сынып
Сыныпша
Ерек
шелік
Кірістер атауы
2011 жыл
(мың теңге)
1
Кірістер

в абзаце втором: цифру «25860,0 тысяч тенге» заменить цифрой «25008,0 тысяч тенге»;
в абзаце четвертом: цифру «270,0 тысяч тенге» заменить цифрой «390,0 тысяч тенге»;
в абзаце пятом: цифру «230,0 тысяч тенге» заменить цифрой «250,0 тысяч тенге»;
4) дополнить пунктами 7-17-2 следующего содержания:
«7-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 1769,0 тысяч тенге на проведение марафона-эстафеты «Расцвет села – расцвет Казахстана»;
«7-2. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 59765,3 тысячи тенге на завершение строительства полигона твердых бытовых отходов в городе Курчатов»;
5) в пункте 8:
в абзаце четвертом: цифру «714,0 тысяч тенге» заменить цифрой «500,0 тысяч тенге»;
дополнить абзацами шесть - девять следующего содержания:
«2088,0 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
1144,0 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы;
10583,0 тысяч тенге – на предоставление субсидий на переезд;
5426,0 тысяч тенге – на создание центров занятости»;
6) дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
«8-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в том числе:
42000,0 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
3000,0 тысяч тенге – на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020, в рамках содействия развитию предпринимательства на селе»;
7) приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                                 В. ДЕМЫШЕВ
Секретарь
Курчатовского городского маслихата                Ш. ТУЛЕУТАЕВ
Приложение 1
к решению 32 сессии
Курчатовского городского маслихата
от 18 марта 2011 года № 32/256-IV
Приложение 1
к решению 30 сессии
Курчатовского городского маслихата
от 28 декабря 2010 года № 30/235-IV
Уточненный бюджет города Курчатов на 2011 год
Кате
гория
класс
под
класс
специ
фика
наименование доходов
2011 год
(тыс. тенге)
1
Доходы

1 183,0
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
386,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
105,0
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
28,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
284,0
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
10,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толықтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерді қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
29,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
33,0
2
Салықтық емес түсімдер
4 022,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
3 191,0
5
Мемлекеттік меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
3 191,0
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
3 191,0
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
831,0
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
831,0
07
Жергілікті бюджеттен бұрын алынған пайдаланылмаған қаражаттарды қайтару
30,0
09
Жергілікті бюджетке басқа да салықтық емес түсімдер
801,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
18 053,0
03
Жерді және материалдық емес активтер сату
18 053,0
1
Жерді сату
17 948,0
01
Жер учаскелерін сатудан түскен түсімдер
17 948,0
2
Материалды емес активтерді сату
105,0
02
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
105,0
4
Трансферттердің түсімдері
211 794,3
02
Мемлекеттік басқарудың жоғарғы тұрған органдарынан түсетін трансферттер
211 794,3
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
211 794,3
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

1 183,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
386,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
105,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
28,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
284,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
10,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
29,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
33,0
2
Неналоговые поступления
4 022,0
01
Доходы от государственной собственности
3 191,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
3 191,0
04
Доходы  от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
3 191,0
06
Прочие неналоговые поступления
831,0
1
Прочие неналоговые поступления
831,0
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
30,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
801,0
3
Поступления от продажи основного капитала
18 053,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
18 053,0
1
Продажа земли
17 948,0
01
Поступления от продажи земельных участков
17 948,0
2
Продажа нематериальных активов
105,0
02
Плата за продажу права аренды земельных участков
105,0
4
Поступления трансфертов
211 794,3
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
211 794,3
2
Трансферты из областного бюджета
211 794,3
01
Целевые текущие трансферты