2011 жылғы жекешелендіруге және оның алдын ала сатыларына жататын Риддер қаласы коммуналдық меншігі объектілерінің тізбесі туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 23 тамыздағы N 1018 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қыркүйекте N 5-4-151 тіркелді. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Риддер қаласы әкімінің аппаратының 2012 жылғы 07 мамырдағы N 2-22-3188 хаты)
Ескерту. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Риддер қаласы әкімінің аппаратының 2012.05.07 N 2-22-3188 хаты).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 2)-тармақшасына, «Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18-бабы 3)-тармақшасына сәйкес Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2011 жылғы жекешелендіруге және оның алдын ала сатыларына жататын Риддер қаласы коммуналдық меншігі объектілерінің ұсынылған тізбесі бекітілсін.
2. «Риддер қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Т. Зайцева) белгіленген заңнама тәртібінде осы қаулымен бекітілген объектілерді жекешелендіру жөніндегі іс-шараларды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С. Кагармановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның бірінші ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі                     М. Сапарғалиев
Қосымша
Риддер қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 23 тамыздағы № 1018
қаулысымен бекітілді
Жекешелендіруге және оның алдын ала сатыларына жататын Риддер
қаласы коммуналдық меншігі объектілерінің
тізбесі
№ р/с
Объектінің атауы
Объектінің орналасқан орны және баланс ұстаушысы
1
Ауданы 317,2 м2 бұрынғы асхана үйжайы
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ балансындағы, Риддер қаласы, Карагандинская көшесі, № 1
2
Ауданы 32,2 м2 қоса салынған үйжай
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ балансындағы, Риддер қаласы Қонаев көшесі, 48-48а
3
Ауданы 90,6 м2 жекелей тұрған ғимарат
Риддер қаласы, Поперечное ауылы, Центральная көшесі, № 2

О перечне объектов коммунальной собственности города Риддера, подлежащих приватизации и ее предварительным стадиям в 2011 году
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 23 августа 2011 года N 1018. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 22 сентября 2011 года за N 5-4-151. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима города Риддера от 07 мая 2012 года № 2-22-3188)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима города Риддера от 07.05.2012 № 2-22-3188).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 3 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень объектов коммунальной собственности города Риддера, подлежащих приватизации и ее предварительным стадиям в 2011 году, согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Отдел финансов города Риддера» (Зайцева Т.) в установленном законодательством порядке осуществить мероприятия по приватизации объектов, утвержденных настоящим постановлением.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кагарманова С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Риддера                        М. Сапаргалиев
Приложение
утвержден постановлением
акимата города Риддера
№ 1018 от 23 августа 2011 года
Перечень
объектов коммунальной собственности города Риддера,
подлежащих приватизации и ее предварительным стадиям
№ п/п
Наименование объекта
Местонахождение и балансодержатель объекта
1
Помещение бывшей столовой площадью 317,2 м2
г. Риддер, улица Карагандинская, № 1, на балансе ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
2
Встроенное помещение площадью 32,2 м2
г. Риддер, улица Кунаева, 48-48а на балансе ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
3
Здание отдельно стоящее площадью 90,6 м2
г. Риддер, село Поперечное, улица Центральная, № 2