Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкаларын ұлғайту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 38/3-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2012 жылғы 06 қаңтарда № 5-4-160 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 19/17-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 12.03.2018 № 19/17-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 381, 386 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 1 қосымшаға сәйкес автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары орнатылсын.
2. Тұрғын үй қорымен, соның ішінде автотұрақтардың санаттарына байланысты ұлғайтылған құрылыстары мен ғимараттарымен қамтылған жерлерден басқа Риддер қаласы аумағында автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкаларының мөлшерлері 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Риддер қаласына жататын автотұрақтар (паркингтер) үшiн бөлiнген басқа санаттағы жерлерге базалық салық ставкаларын қолдануға жақын жатқан елдi мекен болып Риддер қаласы айқындалсын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессия төрағасы А. Анчугин
Қалалық мәслихат хатшысы А. Ермаков
2011 жылғы 21 желтоқсан № 38/3-IV
қалалық мәслихаттың шешіміне
1 қосымша
Риддер қ. бойынша автотұрақтар (паркингтер)
санаттарын анықтау туралы
Автотұрақтар түрі
Санаттар
1
Жер үсті шатырмен жабылған автотұрақтар, шатырмен жабылмаған автотұрақтар
1 санат
2
Басқа мақсатқа арналған ғимараттарға жапсарлай салынған автотұрақтар, басқа мақсаттарға салынған ғимараттарға ішкери салынған автотұрақтар
2 санат
3
Ғимараттардың жер асты, жертөле, цокольды немесе жерүсті төменгі қабаттарда орналасқан автотұрақтар
3 санат
Қалалық мәслихат хатшысы А. Ермаков
2011 жылғы 21 желтоқсан № 38/3-IV
қалалық мәслихаттың шешіміне
2 қосымша
Санаттарына байланысты автотұрақтар (паркингтер) үшін
бөлінген жерлерге базалық салық ставкаларын ұлғайту туралы
Автотұрақтар санаттары
Ставкалар
1
1 санат
10 есеге
2
2 санат
9 есеге
3
3 санат
8 есеге
Қалалық мәслихат хатшысы А. Ермаков

Об увеличении базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2011 года N 38/3-IV. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 06 января 2012 года за N 5-4-160. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 марта 2018 года № 19/17-VI
Сноска. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.03.2018 № 19/17-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 381, 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категории автостоянок (паркингов) согласно приложению 1.
2. Установить размеры базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги), на территории города Риддера по базовым ставкам на земли населенных пунктов, за исключением земель, занятых жилищным фондом, в том числе строениями и сооружениями при нем, увеличенным в зависимости от категории автостоянок, согласно приложению 2.
3. Для применения базовых ставок налога на земли других категорий, выделенные под автостоянки (паркинги) относящиеся к городу Риддеру, близлежащим населенным пунктом определить город Риддер.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной сессии А. Анчугин
Секретарь городского маслихата А. Ермаков
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 21 декабря 2011 года
№ 38/3-IV
Об определении категорий автостоянок (паркингов) по г. Риддер
Виды автостоянок
Категории
1
Надземные автостоянки закрытого типа, автостоянки открытого типа
1 категория
2
Автостоянки, пристраиваемые к зданиям другого назначения, автостоянки, встроенные в здания другого назначения
2 категория
3
Автостоянки, расположенные под зданиями в подземных, подвальных, цокольных или в нижних надземных этажах
3 категория
Секретарь городского маслихата А. Ермаков
Приложение 2
к решению городского маслихата
от 21 декабря 2011 года
№ 38/3-IV
Об увеличении базовых ставок налога на земли, выделенные под
автостоянки (паркинги), в зависимости от категории
Категории автостоянок
Ставки
1
1 категория
в 10 раз
2
2 категория
в 9 раз
3
3 категория
в 8 раз
Секретарь городского маслихата А. Ермаков