Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 2 наурыздағы N 351 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Абай ауданындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 3 наурызда N 5-5-122 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 6 мамырдағы N 388 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының әкімдігінің 2011.05.06 N 388 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 4 ақпандағы № 1149 Жарлығын орындау үшін, «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағын, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабының 2-тармағын басшылыққа алып, ауылдық округ әкімдерінің және тиісті сайлау комиссияларының ұсыныстарын қарап, Абай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін келесі мекен-жайлар белгіленсін:
Қарауыл ауылы – «Аға сұлтан» алаңындағы тақта;
Кеңгірбай би ауылы - «Әсем» тойханасының алды;
Көкбай ауылы - байланыс бөлімшесінің алды;
Құндызды ауылы – ауылдық клубтың алды;
Архат ауылы - «Жайтәй» тойханасының алды;
Орда ауылы - дәрігерлік пункттің алды;
Қасқабұлақ ауылы - «Ақниет» тойханасының алды;
Саржал ауылы - «Парасат» тойханасының алды;
Тоқтамыс ауылы - «Берік» тойханасының алды;
Медеу ауылы – «Жастар» саябағының алды;
2. Ауылдық округтердің әкімдері тиісті сайлау комиссияларымен бірлесіп, үгіт баспа материалдарын орналастыратын орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Е. Лдибаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                         Е. Сүлеймен
Келісілген:
Абай аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                            Т. Ерденбеков

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Постановление акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 02 марта 2011 года N 351. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 03 марта 2011 года за N 5-5-122. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 6 мая 2011 года № 388.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 06.05.2011 № 388.
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 4 февраля 2011 года № 1149 «О назначении внеочередных выборов Президента Республики Казахстан», пункта 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», руководствуясь пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», рассмотрев предложения соответствующих избирательных комиссий и акимов сельских округов, Абайский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан по следующим адресам:
село Караул – доска в площади «Ага султан»;
село Кенгирбай би – перед банкетным залом «Асем»;
село Кокбай – перед отделением связи;
село Кундызды – перед аульного клуба;
село Архат – перед банкетным залом «Жайтай»;
село Орда – перед врачебной амбулатории;
село Каскабулак – перед банкетным залом «Акниет»;
село Саржал – перед банкетным залом «Парасат»;
село Токтамыс – перед банкетным залом «Берик»;
село Медеу – перед парком «Жастар».
2. Акимам сельских округов совместно с соответствующими избирательными комиссиями оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Лдибаева Е. А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                        Е. Сулеймен
Согласовано:
Председатель Абайской районной
территориальной избирательной комиссии            Т. Ерденбеков