Қазақстан Республикасы Президентінің сайлауы бойынша Аягөз ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімінің 2011 жылғы 1 наурыздағы N 02 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 14 наурызда N 5-6-131 тіркелді. Күші жойылды - Аягөз ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 04 мамырдағы N 522 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Аягөз ауданы әкімдігінің 2011.05.04 N 522 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 23 бабының 12 тармақтарына сәйкес және аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен келісе отырып ШЕШЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің сайлауы бойынша Аягөз ауданының аумағында сайлау учаскелерi осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С. Ысқақовқа жүктелсін.
3. Осы шешiм алғаш ресми жарияланған күнiнен кейін он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмiнің міндетін
уақытша атқарушы                         Т. Бозтаев
Келісілді:
Аягөз аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы:                А. Мустафин
01.03.2011 ж.
Аудан әкімінің 2011 жылғы
01 наурыздағы № 02
шешіміне қосымша
Аягөз ауданы бойынша сайлау учаскелерінің шектері
№ 305 Депо сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, Локомотив депосы, Маженов көшесі 1, тел. 5-35-09.
Шектері: Гвардейская 1-16 үйлер, Ларшин 1-22 үйлер, Найманбаев 1-226 үйлер, Шакенов 1-187 үйлер, Пролетарская 1-14 үйлер, Маженов 1-49 үйлер, Желтоқсан 1-369 үйлер, 6 пункт 5, 6, 7, 2а, 4а, 25а, 43а үйлер.
№ 306 Амангелді сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, Д. Бабатайұлы атындағы орта мектеп, Гагарин 20.
Шектері: Барақ батыр 1-240 үйлер, Тоқсанғазин 2-277 үйлер, Гагарин 2-160 жұп үйлер, Подгорная 1-171 үйлер, Амангелді 1-63 үйлер, Тұрғанбаев 1-27 үйлер.
№ 308 Жаңауыл сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, № 6 орта мектебі, Уалиханов көшесі 2.
Шектері: Полевая 1-12а, Әділбаева 1-45 үйлер, Би Боранбай 1-79 үйлер, Отарбеков 1-81 үйлер, Ғ. Шөкімұлы от 1-73 үйлер, Тәйкіманов 1/1-99/2 үйлер, Байғабылұлы 1–32 үйлер.
№ 309 ДЭУ сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, ДЭУ, Уалиханов көшесі 25, «Аягөз жолдары» КМК кеңсесі.
Шектері: Сатпаев 1/1-40/2 үйлер, Матросов 1-10 үйлер, 9 мкр. 15-16-17 үйлер, 9 мкр. 19, 16 пәтерлі екі қабатты үй, 9 мкр. 9 барақ үй 1-10 пәтер, Шантемісов 1/1-12 үйлер, Жамбыл 63-93 үйлер, Сейфуллин 95-124 үйлер, Б. Момышұлы 145-163 тақ үйлер, С. Жүнісов 3-15 үйлер, Железнодор. тұйық көшесі 3-10 үйлер, Ш. Уалиханов 22, 22а, 32, 34, 33, 31, 30, 49, 47, 43, 45, 51, 53 үйлер, Кұлсейтов 1-51 үйлер, подстанция 24 екі пәтерлі, 24, 1-11 үйлер, Күдерин 107А-107Б-109, 109А, 109Б,111, 113, 113А, 130, 156 үйлер, Самен Сайдаш Жолдасовтар 3-52 үйлер.
№ 311 Қазақстан сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, К. Бозтаев атындағы орта мектеп, Тәңірбергенов көшесі, 67

Об образовании избирательных участков по выборам Президента Республики Казахстан на территории Аягозского района
Решение акима Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 1 марта 2011 года N 02. Зарегистрировано управлением юстиции Аягозского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 марта 2011 года за N 5-6-131. Утратило силу - постановлением акимата Аягозского района от 04 мая 2011 года N 522
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Аягозского района от 04.05.2011 N 522.
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан» и по согласованию с районной территориальной избирательной комиссией РЕШАЮ:
1. Образовать избирательные участки по выборам Президента Республики Казахстан на территории Аягозского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района С. Искакова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима Аягозского района                         Т. Бозтаев
Согласовано:
Председатель районной
территориальной
избирательной комиссии                         А. Мустафин
01.03.2011 г.
Приложение к решению акима
от 01 марта 2011 года № 02
Границы избирательных участков
по Аягозскому району
Избирательный участок № 305 Депо
г. Аягоз, Локомотивное депо, ул. Маженова 1, актовый зал депо, тел. 5-35-09.
Границы: Гвардейская 1-16 дома, Ларшина 1-22 дома, Найманбаева 1-226 дома, Шакенова 1-187 дома, Пролетарская 1-14 дома, Маженова 1-49 дома, Желтоксан 1-369 дома, 6 пункт 5, 6, 7, 2а, 4а, 25а, 43а дома.
Избирательный участок № 306 Амангельды
г. Аягоз, средняя школа им. Д. Бабатайулы, ул. Гагарина 20, здание средней школы им Д. Бабатайулы, тел. 3-15-40.
Границы: Барак батыр 1-240 дома, Токсангазина 2-277 дома, Гагарина 2-160 чет. дома, Подгорная 1-171 дома, Амангельды 1-63 дома, Турганбаева 1-27 дома.
Избирательный участок № 308 Жанауыл
г. Аягоз, средняя школа № 6, ул. Валиханова 2, здание СШ № 6, тел. 3-10-17.
Границы: Полевая 1-12а дома, Адилбаева 1-45 дома, Би Боранбай  1а-79 дома, Отарбекова 1б-81 дома, Г. Шокымулы 1-73 дома, Тайкиманов 1/1-99/2 дома, Байгабылулы 1-32 дома.
Избирательный участок № 309 ДЭУ
г. Аягоз, ДЭУ, ул. Валиханова 25 дом, здание КГП «Аягоз жолдары», тел. 3-04 38.
Границы: Сатпаева 1/1-40/2 дома, Матросова 1-10 дома, 9 мкр. дома 15-16-17, 9 мкр. дом 19 - 16 кв. двухэтажный дом, 9 мкр. 9 барачных домов 1-10 кв, Шантемисов 1/1-12 дома, Джамбула 63-93 дома, Сейфуллина 95-124 дома, Б. Момышулы 145-163 нечетные дома, С. Жунусова 3-15 дома, Железнодор. пер. 3-10 дома, Ш. Валиханова 22а, 32, 34, 33, 31, 30, 49, 47, 43, 45, 51, 53 дома, Кулсейтова 1-51 дома, подстанция № 24 двухквартирный дом, № 24 кв. 1-11 дома, Кудерина 107А-107Б-109, 109А, 109Б, 111, 113, 113А, 130, 156 дома, Самен Сайдаш Жолдасовых 3-52 дома.
Избирательный участок № 311 Казахстан
г. Аягоз, средняя школа им. К. Бозтаева, ул. Танирбергенова 67, здание СШ им. К. Бозтаева, тел. 5-35-48.

Шектері: Б. Момышұлы 109-141 тақ үйлер, Алтынсарин 90-116 үйлер, Б. Момышұлы 78-146 жұп үйлер, Дүйсенов 130-148 жұп үйлер, 71-83 тақ үйлер, Макеев 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 19а, 23, 25, 45, 47а, 55, 55а, 12, 14, 16 барақ үйлер, Тәңірбергенов 54–82 жұп үйлер, 49, 51, 53 тақ үйлер, Уалиханов 1 п. 4, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11 үйлер, Ақанаев 69-103а тақ, 40, 42, 44, 44а жұп үйлер, Сибирский тұйық көшесі 3-12 үйлер, Мамбетов 43–88 үйлер, Гагарин 162-216 үйлер, Барақ батыр 241а-296 үйлер, Қажымұқан – барлық үйлер, Нефтебаза 1-12 үйлер, Бөгенбай батыр 4-20 үйлер.
№ 312 Абай сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, № 1 орта мектеп, Әуезов 23, № 1 орта мектебі.
Шектері: Әуезов жер үйлер 1-76, Әуезов № 6, 8, 9, 12, 13, 30 үйлер, Алтынсарин 43-115 тақ үйлер, Абай бульвары № 31 үй, Бөгенбай батыр № 32 үй, Абай бульвары № 29, 24, 24а, 22, 32 жұп үйлер, Шәкәрім 33-96 үйлер, Күдерин 9-105, үйлер 133а,133б, Серғазин 1-128 үйлер, Сейфуллин 38-96 жұп үйлер, Күдерин № 29 үй, Ақтанберді 42, 44, 46, 48 үйлер.
№ 313 Орталық сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, «Қозы Көрпеш–Баян Сұлу» мәдениет үйі, Абай бульвары 12.
Шектері: Б. Момышұлы 64-76, 76а тақ, 81-107 үйлер, Алтынсарин 54, 54а, 88 жұп үйлер, Тәңірбергенов 26-52 жұп 43, 45, 45а тақ үйлер, Дүйсенов 57-69 тақ, 108-128 жұп үйлер, Мамбетов 32-66 жұп үйлер, 27-41 тақ үйлер, Макеев 1, 3, 5, 7, 9, 11, 39, 41, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26 үйлер, Ақанаев 67-68 үйлер, Абай бульвары 18, 20 үйлер, Бөгенбай батыр 3 үй.
№ 315 Мектеп сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, № 3 орта мектебі, Абай бульвары, 17.
Шектері: Алтынсарин 1-44 үйлер, Ақтанберді: 20, 26, 28, 30, тақ: 23, 29, 33, 37 үйлер, Б. Момышұлы 1-79 тақ, 2-56 жұп үйлер, Абай бульвары 21, 23 үйлер, С. Ғаббасов 15-50 үйлер, Болатов 1-64 үйлер, Кұрманғазы 1-60 үйлер, Саметов 1-79 үйлер, Водосточная 1-70 үйлер, Искаков 14-90 жұп үйлер, Янушкеевич 18-80 үйлер, Зеленный тұйық көшесі 1-19 үйлер, Ақанаев 30, 32, 34, 36, 38 жұп үйлер, 1-61 тақ үйлер, Оспанов 1-22 үйлер.
№ 316 Ақтанберді сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, № 7 орта мектебі, Абай бульвары 15.
Шектері: Коммунальная 3-26 үйлер, Янушкеевич 2-18 үйлер, Сүлейменов 11/2-49 тақ, 2-36 жұп үйлер, Дүйсенова 13-41 тақ, 36-92, 102 жұп үйлер, Тәңірбергенов 2/2-24 жұп, 1-31 тақ үйлер, Мамбетов 1-19 тақ, 2-30 жұп үйлер, Ақтаберді 1-17 тақ, 2-14 жұп үйлер, Ақанаев 2-28 жұп үйлер, Актюбинская 2-72 жұп, 1-57 тақ үйлер, Ғаббасов 1-13 үйлер, Искаков 2-12 жұп үйлер.
№ 317 Жамбыл сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, қалалық гимназия, Ақтанберді көшесі 77.

Границы: Б. Момышулы 109-141 неч. дома, Алтынсарина 90-116 дома, Б. Момышулы 78-146 чет. дома, Дюсенова 130-148 чет. дома, 71-83 неч. дома, Макеева 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 19а, 23, 25, 45, 47а, 55, 55а, 12, 14, 16 барач. дома, Танирбергенова 54–82 чет. дома, 49, 51, 53 неч. дома, Ч. Валиханова 1 кв. 4, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11 дома, Аканаева неч. 69-103а, чет. 40, 42, 44, 44а дома, Сибирский пер. 3-12 дома, Мамбетова 43–88 дома, Гагарина 162-216 дома, Барак батыра 241а -296 дома, Кажымукан - все дома, Нефтебаза 1-12 дома, Богенбай батыра 4-20 дома.
Избирательный участок № 312 Абай
г. Аягоз, средняя школа № 1, ул. Ауэзова 23 дом, здание СШ № 1.
Границы: Ауэзова 1-76 дома, Ауэзова № 6, 8, 9, 12, 13, 30 дома, Алтынсарина 43-115 нечет. дома, Б. Абая № 31 дом, Богенбай батыра 32 дом, Б. Абая № 29, 24, 24а, 22, 32 чет. дома, Шакарима 33-96 дома, Кудерина 9-105 подряд, 133а, 133б дома, Сергазина 1-128 дома, Сейфуллина 38-96 чет. дома, Кудерина № 29 дом, Актамберды 42, 44, 46, 48 дома.
Избирательный участок № 313 Орталык
г. Аягоз, рай. дом культуры, ул. Б. Абая 12, здание районного дома культуры, тел. 3-26-29.
Границы: Б. Момышулы 64-76, 76а, неч. 81-107 дома, Алтынсарина 54, 54а, 88 чет. дома, Танирбергенова 26-52 чет., 43, 45, 45а неч. дома, Дюсенова 57-69 неч. дома, 108-128 чет. дома, Мамбетова 32-66 чет., 27-41 неч. дома, Макеева 1, 3, 5, 7, 9, 11, 39, 41, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26 дома, Аканаева 67-68 дома, Бульвар Абая 18, 20 дома, Богенбай батыр 3 дом.
Избирательный участок № 315 Мектеп
г. Аягоз, средняя школа № 3, ул. Б. Абая 17, здание СШ № 3.
Границы: Алтынсарина 1-44 дома, Актамберды: 20, 26, 28, 30 дома, неч. 23, 29, 33, 37 дома, Б. Момышулы 1-79 неч., 2-56 чет. дома, Б. Абая 21, 23 дома, Габбасова 15-50 дома, Болатова 1-64 дома, Курмангазы 1-60 дома, Саметова 1-79 дома, Водосточная 1-70 дома, Искакова 14-90 чет. дома, Янушкеевича 18-80 дома, Зеленый переул. 1-19 дома, Аканаева 30, 32, 34, 36, 38 чет. дома, 1-61 неч. дома, Оспанова 1-22 дома.
Избирательный участок № 316 Актамберды
г. Аягоз, СШ № 7, ул. Б. Абая 15, здание СШ № 7.
Границы: Коммунальная 3-26 дома, Янушкеевича 2-18 дома, Сулейменова 11/2-49 неч., 2-36 чет. дома, Дуйсенова 13-41 неч., 36-92, 102 чет. дома, Танирбергенова 2/2-24 чет. дома, 1-31 неч. дома, Мамбетова 1-19 неч., 2-30 чет. дома, Актамберды 1-17 неч., 2-14 чет. дома, Аканаева 2-28 чет. дома, Актюбинская 2-72 чет. дома, 1-57 неч. дома, Габбасова 1-13 дома, Искакова 2-12 чет. дома.
Избирательный участок № 317 Жамбыл
г. Аягоз, городская гимназия, ул. Актамберды 76, здание городской гимназии, тел. 3-50-26.

Шектері: Ақтанберді 62, 66, 78, 80, 82, 84, 86 үйлер, Маметов 1-22а, 24а үйлер, Сейфуллин 1-31 тақ, 2-36 жұп үйлер, Панфилов 1-31 үйлер, Жамбыл 1-20 үйлер, Рахимов 10, 14, 14а ,16 үйлер, Абай бульвары 49, 53, 59, 59а, 61, 63, 65 үйлер, Шәкәрім 1-36 үйлер.
№ 319 Айғыз сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, № 5 орта мектеп, Байтұрсынов 22.
Шектері: Дүйсенов 1-11 тақ, 2-36 жұп үйлер, Көшкімбаев 2а-251 үйлер, Нұғманов 1-62 үйлер, Маяковский 1-44 үйлер, Енбекшілер 1-65 үйлер, Д. Нұрпейсова 1-31 үйлер, Чкалов 1-25 үйлер, Бигельдинов 2-25 үйлер, Дүйсенғазин 1-82 үйлер, Радионов 1-55 үйлер, Искаков 1-79 тақ үйлер, Байтұрсынов 1-84 үйлер, Горький 1-44 үйлер, Шыңғожа батыр 1-52 үйлер, Сүлейменов 38-60 жұп, 51-67 тақ үйлер, Молдағұлова 1-136 үйлер.
№ 320 Лицей сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, қазақ лицейі, Қабанбай батыр 23.
Шектері: Терешкова 11-96 үйлер, Апрошкин 1а-16а үйлер, Зенин 2-29 үйлер, Терлікбаев 3-38 үйлер, Тоқтаров 1-34 үйлер, Титақов 1-34 үйлер, Шайханқари 1-45 үйлер, Шұбартау көшесі 2-19 үйлер, Оспанов 23-48 үйлер, Молдағұлова 137-171 үйлер, Маңғазбаев 1/1-60а үйлер, Школьная 1-16а үйлер, Кұрманғали Халид 1-66 үйлер, Бектібаев 1-12 үйлер, Байтұрсынов 85-110 үйлер, Ақтанберді 41-79а үйлер, Мерей-Байшашев 2-74 үйлер, Нұғманов 61, 63, 63А, 65, 67, 69, 64, 66 үйлер, М. Сарсембаев 4-36 үйлер, Дүйсенбаев 3-70 үйлер, С. Оразалинов барлығы, Шакеров 1-32 үйлер, Дәутбергенов 1-19 үйлер.
№ 323 Аурухана сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, аудандық аурухана, Рахимов көшесі 1.
Шектері: Аталықов 3-48 үйлер, Абай бульвары 52-54, 56, 58, 60, 62 үйлер, Сейфуллин 35-93 тақ үйлер, Жамбыл 21-61 үйлер, 22а, 22б, 24 а, 24б үйлер, Мәметова 9а-52а барлығы 9а, 9б, 9в, 19а, 15в, 33а, 35, 68 үйлер, Қабанбай батыр барлық үйлер, Панфилов 30-72 жұп, 33а-69 тақ үйлер, Рахимов 1-31 тақ үйлер.
№ 324 Егізқызыл сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, Егізқызыл разъезді, Егізқызыл разъезінің кеңсесі.
Шектері: Егізқызыл, Ақдала, № 21, Алтынқолат, Айғыржал разьездер.
№ 325 Жыланды сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, Жыланды разъезді, Жыланды разъезінің кеңсесі.
Шектері: Жыланды, Темекілі, Көшкентал, Жырғалы, 22, 24, 27 разъездер.
№ 326 Оңтүстік қалашық сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, Оңтүстік қалашық, № 4 орта мектеп.
Шектері: Оңтүстік қалашық үйлері, 3 км, Заезжий двор.
№ 327 № 10810 әскери бөлімше сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, 10810 әскери бөлімшесі.
Шектері: 10810 әскери бөлімшесі аумағының үйлері.
№ 1154 № 97616 әскери бөлімше сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, 97616 әскери бөлімшесі, Сергиополь 97616 әскери бөлімшесі қалашығы.
Шектері: 97616 әскери бөлімшесі аумағы ғимараты.
№ 1138 АҚІІБ сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, АҚІІБ, Тәңірбергенов 68.
Шектері: АҚІІБ уақытша ұстау изоляторының ғимараты.

Границы: Актамберды 62, 66, 78, 80, 82, 84, 86 дома, Маметова 1-22а, 24а дома, Сейфуллина 1-31 неч., 2-36 чет. дома, Панфилова 1-31 дома, Джамбула 1-20 дома, Рахимова 10, 14, 14а, 16 дома, Б. Абая 49, 53, 59, 59а, 61, 63, 65 дома, Шакарима 1-36 дома.
Избирательный участок № 319 Айгыз
г. Аягоз, средняя школа № 5, ул. Байтурсынова 22, здание СШ № 5, тел. 3-26-72.
Границы: Дуйсенова 1-11 неч. дома, 2-36 чет. дома, Кошкимбаева 2 а-251 дома, Нугманова 1-62 дома, Маяковского 1-44 дома, Енбекшилер 1-65 дома, Д. Нурпейсова 1-31 дома, Чкалова 1-25 дома, Бигельдинова 2-25 дома, Дуйсенгазина 1-82 дома, Радионова 1-55 дома, Искакова 1-79 неч. дома, Байтурсынова 1-84 дома, Горького 1-44 дома, Шынгожа батыр 1-52 дома, Сулейменова 38-60 чет. дома, 51-67 неч. дома, Молдагулова 1-136 дома.
Избирательный участок № 320 Лицей
г. Аягоз, Казахский лицей, ул. Кабанбай батыра 23, здание Казахского лицея, тел. 3-56-90.
Границы: Терешковой 11-96 дома, Апрошкина 1а-16а дома, Зенина 2-29 дома, Терликбаева 3-38 дома, Токтарова 1-34 дома, Титакова 1-34 дома, Шайханкари 1-45 дома, Чубартауский 2-19 дома, Оспанова 23-48 дома, Молдагулова 137-171 дома, Мангазбаева 1/1-60а дома, Школьная 1-16 а дома, Курмангали Халид 1-66 дома, Бектыбаева 1-12 дома, Байтурсынова 85-110 дома, Актамберды 41-79а дома, Мерей-Байшашева 2-74 дома, Нугманова 61, 63, 63А, 65, 67, 69, 64, 66 дома, М. Сарсембаева 4-36 дома, Дюсенбаева 3-70 дома, С. Оразалинова дом, Шакерова 1-32 дома, Даутбергенова 1-19 дома.
Избирательный участок № 323 Аурухана
г. Аягоз, Аягозская рай. больница, ул. Рахимова 1, здание районной больницы, тел. 3-55-46.
Границы: Аталыкова 3-48 дома, Б. Абая 52-54, 56, 58, 60, 62 дома, Сейфуллина 35-93 неч. дома, Джамбула 21-61, 22а, 22б, 24а, 24б дома, Маметова 9а-52а, 9а, 9б, 9в, 19а, 15в, 33а, 35, 68 дома, Кабанбай батыр подряд, Панфилова 30-72 чет., 33а-69 неч. дома, Рахимова 1-31 неч. дома.
Избирательный участок № 324 Егизкызыл
г. Аягоз, разъезд Егизкызыл, контора разъезда.
Границы: Егизкызыл, Акдала, № 21, Алтынколат, Айгыржал разьезды.
Избирательный участок № 325 Жыланды
г. Аягоз, разъезд Жыланды, контора разъезда.
Границы: Жыланды, Темекли, Кошкентал, Жыргалы, № 22,24,27 разъезды.
Избирательный участок № 326 Южный
г. Аягоз, Южный городок, СШ № 4, тел. в/комм, здание СШ № 4.
Границы: Дома южного городка, 3 км, Заезжий двор здание.
Избирательный участок № 327 В/ч 10810
г. Аягоз, Южный городок, здание в/ч 10810.
Границы: Территория в/ч 10810.
Избирательный участок № 1154 В/ч 97616
г. Аягоз, Сергиопольский военный городок, здание в/ч 97616.
Границы: Территория в/ч 97616.
Избирательный участок № 1138 ИВС
г. Аягоз, Танирбергенова 68, здание ГРОВД, ИВС, тел. 3-00-48.
Границы: здание ИВС.

№ 330 Ақтоғай-1 сайлау учаскесі
Ақтоғай кенті, Жібек жолы 56, № 8 орта мектебі.
Шектері: СМП, оңтүстіктегі 2-ауыл, Молдағұлова, Жібек жолы, Желтоқсан, Панфилов, Қабанбай батыр, Қазыбек би, М. Әуезов, Мұратбаев көшесінің үйлері, 1-2 ауылдар.
№ 331 Ақтоғай-2 сайлау учаскесі
Ақтоғай кенті, Абай 1а, Орта мектеп үйі.
Шектері: Солтүстіктегі 2-ауылдан бұрынғы әскери қалашығына дейін, оңтүстігінде Гагарин, Дружба, Маметов, Жамбыл, Сейфуллин, Абай, Момышұлы, Жақсыбұлақ, Шөлқызыл көшесінің үйлері.
№ 333 Тарбағатай сайлау учаскесі
Тарбағатай ауылы, Орта мектеп үйі.
Шектері: Ауылдық округ орталығы және қыстақтары.
№ 334 Малтүгел сайлау учаскесі
Малтүгел ауылы, Малтүгел ауылының, дәрігерлік пункт үйі.
Шектері: Малтүгел ауылы және қыстақтары.
№ 335 Ақшоқы сайлау учаскесі
Ақшоқы ауылы, Бастауыш мектеп үйі.
Шектері: Ақшоқы ауылы және қыстақтары.
№ 336 Орта-арал сайлау учаскесі
Орта-арал ауылы, Бастауыш мектеп үйі.
Шектері: Ортаарал ауылы және қыстақтары.
№ 337 Ақтүбек сайлау учаскесі
Ақтүбек ауылы, Бастауыш мектеп үйі.
Шектері: Ақтүбек ауылы және қыстақтары.
№ 338 Ақши сайлау учаскесі
Ақши ауылы, Орта мектеп үйі.
Шектері: Ауылдық округ орталығы және қыстақтары.
№ 339 Сарыарқа сайлау учаскесі
Сарыарқа ауылы, Орта мектеп үйі.
Шектері: Ауылдық округ орталығы және қыстақтары.
№ 340 Ақшәулі сайлау учаскесі
Ақшәулі ауылы, Орта мектеп үйі.
Шектері: Ауылдық округ орталығы және қыстақтары.
№ 341 Қарабұлақ сайлау учаскесі
Қарабұлақ ауылы, Бастауыш мектеп үйі.
Шектері: Қарабұлақ ауылы және қыстақтары.
№ 342 Ай сайлау учаскесі
Ай ауылы, Бастауыш мектеп үйі.
Шектері: Ай ауылы және қыстақтары.
№ 343 Мыңбұлақ сайлау учаскесі
Мыңбұлақ ауылы, Орта мектеп үйі.
Шектері: Ауылдық округ орталығы және қыстақтары.
№ 344 Ақтас сайлау учаскесі
Желдіқара ауылы, Орта мектеп үйі.
Шектері: Ауыл орталығы және қыстақтары.
№ 345 Қайыңды сайлау учаскесі
Кеңқолат ауылы, Бастауыш мектеп үйі.
Шектері: Ескенебұлақ, Кеңқолат ауылдары және қыстақтар.
№ 346 Шыңқожа сайлау учаскесі
Шыңқожа ауылы, Ауылдың мәдениет үйі.
Шектері: Нарын ауылдық округ орталығы және қыстақтары.
№ 347 Төленді сайлау учаскесі
Төленді ауылы, Ауылдың кеңсе үйі.
Шектері: Төленді ауылы және қыстақтары.
№ 348 Қаражал сайлау учаскесі
Қаражал ауылы, Қаражал ауылының бастауыш мектеп үйі.
Шектері: Қаражал ауылы және қыстақтар
№ 349 Қарауыл сайлау учаскесі
Қарауыл ауылы, Бастауыш мектеп үйі.
Шектері: Қарауыл ауылы және қыстақтар.
№ 350 Майлин сайлау учаскесі
Майлин ауылы, Орта мектеп үйі.
Шектері: Ауылдық округ орталығы және Ескі Майлин, Көксу елді мекендері.
№ 351 Топар сайлау учаскесі
Топар ауылы, Бастауыш мектеп үйі.
Шектері: Топар ауылы және қыстақтар.
№ 352 Ақшатау сайлау учаскесі
Ақшатау ауылы, Орта мектеп үйі.
Шектері: Ауылдық округ орталығы және қыстақтар.
№ 353 Ақклет сайлау учаскесі
Ақклет ауылы, Бастауыш мектеп үйі.
Шектері: Ақклет ауылы және қыстақтар.
№ 354 Қалғұты сайлау учаскесі
Қалғұты ауылы, Бастауыш мектеп үйі.
Шектері: Қалғұты ауылы және қыстақтар.
№ 355 Қоңыртау сайлау учаскесі
Қоңыртау ауылы, Бастауыш мектеп үйі.
Шектері: Қоңыртау ауылы және қыстақтар.
№ 356 Мамырсу сайлау учаскесі
Мамырсу ауылы, Орта мектеп үйі.
Шектері: Ауылдық округ орталығы және қыстақтар.
№ 357 Бозай сайлау учаскесі
Бозай ауылы, Орта мектеп үйі.
Шектері: Бозай, Батпақ ауылдары және қыстақтар.
№ 358 Қопа сайлау учаскесі
Қопа ауылы, Ауылдың мәдениет үйі.
Шектері: Ауылдық округ орталығы және қыстақтар.
№ 359 Қарақұм сайлау учаскесі
Қарақұм ауылы, Бастауыш мектеп үйі.
Шектері: Қарақұм ауылы және қыстақтар.
№ 360 Таңсық сайлау учаскесі
Таңсық стансасы, Станса кеңсе үйі.
Шектері: Таңсық, Ақбұлақ, Жүзағаш стансалары және № 30 разъезді.
№ 361 Тарлаулы сайлау учаскесі
Тарлаулы ауылы, Орта мектеп үйі.
Шектері: Ауылдық округ орталығы және қыстақтар.
№ 362 Қозы Баян сайлау учаскесі
Қопа ауылы, Бастауыш мектеп үйі.
Шектері: Ауылдық округ орталығы және қыстақтар.
№ 363 Өркен сайлау учаскесі
Өркен ауылы, Ауылдың клуб үйі.
Шектері: ауылдық округ орталығы және қыстақтар.
№ 364 Қарағаш сайлау учаскесі
Қарағаш ауылы, Ауылдың клуб үйі.
Шектері: Ауылдық округ орталығы және қыстақтар.
№ 365 Айғыз сайлау учаскесі
Айғыз ауылы, Орта мектеп үйі.
Шектері: Ауылдық округ орталығы және қыстақтар.
№ 366 Көксала сайлау учаскесі
Көксала ауылы, Бастауыш мектеп үйі.
Шектері: Көксала ауылы және қыстақтар.
№ 367 Бидайық сайлау учаскесі
Бидайық ауылы, Ауылдың клуб үйі.
Шектері: Ауылдық округ орталығы және қыстақтар.
№ 368 Мәдениет сайлау учаскесі
Мәдениет ауылы, Ауылдың клуб үйі.
Шектері: Ауылдық округ орталығы және қыстақтар.
№ 369 Емелтау сайлау учаскесі
Емелтау ауылы, Ауылдың клуб үйі.
Шектері: ауылдық округ орталығы және қыстақтар.
№ 370 Қосағаш сайлау учаскесі
Қосағаш ауылы, Ауылдың клуб үйі.
Шектері: Қосағаш, Егіндібұлақ, Қарабұлақ ауылдары және қыстақтар.
№ 371 Баршатас сайлау учаскесі
Баршатас ауылы, Баршатас ауылының мәдениет үйі.
Шектері: ауылдық округ орталығы және қыстақтар.
№ 372 Байқошқар сайлау учаскесі
Байқошқар ауылы, Орта мектеп үйі.
Шектері: ауылдық округ орталығы және қыстақтар.
№ 373 Малкелді сайлау учаскесі
Малкелді ауылы, Орта мектеп үйі.
Шектері: ауылдық округ орталығы және қыстақтар.
№ 374 Жорға сайлау учаскесі
Жорға ауылы, Бұрынғы мектеп үйі.
Шектері: ауылдық округ орталығы және қыстақтар.

Избирательный участок № 330 Актогай 1
с. Актогай, ул. Жибек Жолы 56, здание СШ № 8.
Границы: СМП в северной части поселка, 2-ауыл на юге.
Избирательный участок № 331 Актогай 2
с. Актогай, ул Абая 1а, здание СШ.
Границы: от северной части 2-го ауыла до военного городка, на юге улицы Гагарина, Дружбы, Маметовой, Сейфуллина, Абая, Момышулы, 3-ауыл, раз-Жаксыбулак, Шолкызыл.
Избирательный участок № 333 Тарбагатай
с. Тарбагатай, здание СШ, тел. 93-2-91.
Границы: село Тарбагатай и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 334 Малтугел
с. Малтугел, здание медпункта, тел. 93-2-81.
Границы: село Малтугел и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 335 Акшокы
с. Акшокы, здание начальной школы, тел. 93-2-93.
Границы: село Акшокы и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 336 Орта-арал
с. Орта-арал, здание начальной школы, тел. 93-2-90.
Границы: село Орта-арал и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 337 Актубек
с. Актубек, здание начальной школы, тел. 97-2-43.
Границы: село Актубек и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 338 Акши
с. Акши, здание средней школы, тел. 97-2-36.
Границы: село Акши и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 339 Сарыарка
с. Сарыарка, здание акимата, тел. 3-36-30.
Границы: село Сарыарка и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 340 Акшауле
с. Акшауле, здание средней школы.
Границы: село Акшауле и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 341 Карабулак
с. Карабулак, здание начальной школы.
Границы: село Карабулак и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 342 Ай
с. Ай, здание начальной школы.
Границы: село Ай и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 343 Мынбулак
с. Мынбулак, здание средней школы.
Границы: село Мынбулак и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 344 Актас
с. Актас, здание начальной школы.
Границы: село Актас и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 345 Кайынды
с. Кенколат, здание начальной школы.
Границы: село Кенколат, Ескенебулак и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 346 Шынкожа
с. Шынкожа, здание дома культуры.
Границы: село Шынкожа и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 347 Толенды
с. Толенды, здание бывшей конторы.
Границы: село Толенды и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 348 Каражал
с. Каражал, здание начальной школы.
Границы: село Каражал и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 349 Карауыл
с. Карауыл, здание начальной школы.
Границы: село Карауыл и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 350 Майлин
с. Майлин, здание сельского клуба.
Границы: село Майлин и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 351 Топар
с. Топар, здание начальной школы.
Границы: село Топар, Карабулак и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 352 Акшатау
с. Акшатау, здание средней школы.
Границы: село Акшатау и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 353 Акклет
с. Акклет, здание начальной школы.
Границы: село Акклет и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 354 Калгуты
с. Калгуты, здание начальной школы.
Границы: село Калгуты и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 355 Коныртау
с. Коныртау, здание начальной школы.
Границы: село Коныртау и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 356 Мамырсу
с. Мамырсу, здание средней школы тел. 2-21-57.
Границы: село Мамырсу и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 357 Бозай
с. Бозай, здание средней школы.
Границы: село Бозай, Батпак и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 358 Копа
с. Копа, здание средней школы.
Границы: село Копа и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 359 Каракум
с. Каракум, здание начальной школы.
Границы: село Каракум и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 360 Тансык
ст. Тансык, здание станции.
Границы: ст. Тансык, Акбулак, Жузагаш, разъезд № 30.
Избирательный участок № 361 Тарлаулы
с. Тарлаулы, здание дома культуры.
Границы: село Тарлаулы и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 362 Козы-Баян
с. Копа, здание начальной школы.
Границы: село Копа и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 363 Оркен
с. Оркен, здание средней школы.
Границы: село Оркен и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 364 Карагаш
с. Карагаш, здание клуба.
Границы: село Карагаш и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 365 Айгыз
с. Айгыз, здание средней школы.
Границы: село Айгыз и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 366 Коксала
с. Коксала, здание начальной школы.
Границы: село Коксала и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 367 Бидайык
с. Бидайык, здание средней школы.
Границы: село Бидайык и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 368 Мадениет
с. Мадениет, здание средней школы.
Границы: село Мадениет и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 369 Емелтау
с. Емелтау, здание средней школы
Границы: село Емелтау и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 370 Косагаш
с. Косагаш, здание клуба.
Границы: село Косагаш, Егындыбулак, Карабулак и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 371 Баршатас
с. Баршатас, здание средней школы.
Границы: село Баршатас и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 372 Байкошкар
с. Байкошкар, здание средней школы.
Границы: село Байкошкар и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 373 Малкелды
с. Малкелды, здание средней школы.
Границы: село Малкелды и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 374 Жорга
с. Жорга, здание бывшей школы.
Границы: село Жорга и прилегающие зимовки.