Аягөз ауданының Бидайық ауылдық округінің Бидайық ауылына карантин режимін енгізу және шектеу қою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі N 484 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 10 мамырда N 5-6-135 тіркелді. Күші жойылды - Аягөз ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 маусымдағы N 584 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Аягөз ауданы әкімдігінің 2011.06.22 N  584 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 18) тармақшасын және Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» Заңының 10 бабы 2 тармағының 9) тармақшасын басшылыққа ала отырып, Бидайық ауылдық округінің Бидайық ауылында ірі қара малдары арасында құтыру ауруының шығуына байланысты Аягөз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бидайық ауылдық округінің Бидайық ауылында ірі қара малдары арасында құтыру ауруының шығуына байланысты, қолданыстағы заңнамаға сәйкес карантин режимін енгізе отырып, шектеу қойылсын.
2. Аудандық аумақтық ауыл шаруашылық инспекциясының мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық бас инспекторына (А. Муканов, келісім бойынша), аудандық санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының бастығына (М. Будукова, келісім бойынша) жеке және заңды тұлғалармен орындауға міндетті ветеринарлық іс-шараларды ұйымдастыру ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Аягөз ауданының әкімінің орынбасары М. Төлегеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                             Ә. Мұхтарханов
Келісілді:
Аягөз аудандық аумақтық
ауыл шаруашылық инспекциясының
мемлекеттік ветеринарлық-
санитарлық бас инспекторы               А. Муканов
11.04. 2011 ж.
Аягөз аудандық санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасының бастығы                  М. Будукова
11.04.2011 ж.

Об установлении ограничения и введения карантинного режима в селе Бидайык Бидайыкского сельского округа Аягозского района
Постановление акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 11 апреля 2011 года N 484. Зарегистрировано Управлением юстиции Аягозского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 10 мая 2011 года за N 5-6-135. Утратило силу постановлением акимата Аягозского района от 22 июня 2011 года № 584
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аягозского района от 22.06.2011 № 584.
Руководствуясь подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2011 года и подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан «О ветеринарии» от 10 июля 2002 года, в связи со вспышкой заболевания бешенства среди крупного рогатого скота в селе Бидайык Бидайыкского сельского округа акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ограничение в связи со вспышкой заболевания бешенства среди крупного рогатого скота в селе Бидайык Бидайыкского сельского округа с введением карантинного режима согласно действующего законодательства.
2. Рекомендовать главному государственному ветеринарно-санитарному инспектору районной территориальной инспекции (А. Муканов, по согласованию), начальнику управления санитарно-эпидемиологического надзора района (М. Будукова, по согласованию) организацию и проведение обязательных ветеринарных мероприятий с физическими и юридическими лицами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аягозского района М. Толегенова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аягозского района                   А. Мухтарханов
Согласовано:
Главный государственный
ветеринарно-санитарного
инспектор Аягозского района              А. Муканов
11.04.2011 г.
Начальник управления
санитарно-эпидемиологического
надзора Аягозского района                 М. Будукова
11.04.2011 г.