"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 01-02/30-2 шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 қазандағы N 01-02/35-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Аягөз аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 11 қазанда N 5-6-140 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Аягөз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 желтоқсандағы N 166/0617/620х хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Аягөз аудандық мәслихатының 2011.12.27 N 166/0617/620х хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2011 жылдың 27 қыркүйектегі № 32/379-IV (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 27 қыркүйектегі 2555 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 01-02/30-2 «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (2010 жылғы 31 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-6-128 нөмірімен тіркелген, «Аягөз жаңалықтары» газетінің 2011 жылғы 12 қаңтардағы № 4 (9981), 2011 жылғы 15 қаңтардағы № 5-6 (9982-9983) нөмірлерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 4619664,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1327081,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15490,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 37173,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3239920,0 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 4623943,9 мың теңге, соның ішінде:
«Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» 01 функционалдық тобы 336772,0 мың теңге;
«Қорғаныс» 02 функционалдық тобы 35770,0 мың теңге;
«Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі» 03 функционалдық тобы 4322,0 мың теңге;
«Бiлiм беру» 04 функционалдық тобы 2691428,0 мың теңге;
«Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру» 06 функционалдық тобы 545515,0 мың теңге;
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы 373268,1 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение от 30 декабря 2010 года № 01-02/30-2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 октября 2011 года N 01-02/35-2. Зарегистрировано управлением юстиции Аягозского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 11 октября 2011 года за N 5-6-140. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Аягозского районного маслихата от 27 декабря 2011 года № 166/0617/620х)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Аягозского районного маслихата от 27.12.2011 № 166/0617/620х).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 сентября 2011 года № 32/379-IV «О внесении изменений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2555 от 27 сентября 2011 года) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2010 года № 01-02/30-2 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 декабря 2010 года за номером 5-6-128, опубликовано в газете «Аягөз жаңалықтары» в номерах от 12 января 2011 года № 4 (9981) и 15 января 2011 года № 5-6 (9982-9983)) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы - 4619664,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1327081,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 15490,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 37173,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3239920,0 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 4623943,9 тысяч тенге, в том числе:
функциональная группа 01 «Государственные услуги общего характера» 336772,0 тысяч тенге;
функциональная группа 02 «Оборона» 35770,0 тысяч тенге;
функциональная группа 03 «Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность» 4322,0 тысяч тенге;
функциональная группа 04 «Образование» 2691428,0 тысяч тенге;
функциональная группа 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение» 545515,0 тысяч тенге;
функциональная группа 07 Жилищно-коммунальное хозяйство» 373268,1 тенге;

«Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк» 08 функционалдық тобы 183172,0 мың теңге;
«Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» 10 функционалдық тобы 119057,7 мың теңге;
«Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі» 11 функционалдық тобы 22906,0 мың теңге;
«Көлiк және коммуникация» 12 функционалдық тобы 215881,9 мың теңге;
«Басқалар» 13 функционалдық тобы 51283,0 мың теңге;
«Трансферттер» 15 функционалдық тобы 44568,2 мың теңге;";
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредиттеу 27868,6 мың теңге;";
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 82223,0 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профицит) – 114371,5 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 114371,5 мың теңге.";
2) 1 қосымшада:
«Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» 10 функционалдық тобы:

функциональная группа 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство» 183172,0 тысяч тенге;
функциональная группа 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» 119057,7 тысяч тенге;
функциональная группа 11 «Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность» 22906,0 тысяч тенге;
функциональная группа 12 «Транспорт и коммуникации» 215881,9 тысяч тенге;
функциональная группа 13 «Прочие» 51283,0 тысяч тенге;
функциональная группа 15 «Трансферты» 44568,2 тысяч тенге;";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование 27868,6 тысяч тенге;";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"сальдо по операциям с финансовыми активами 82223,0 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета -114371,5 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 114371,5 тысяч тенге.";
2) в приложении 1:
функциональную группу 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:

«Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар» 1200,0 мың теңге 002 бағдарламасымен толықтырылсын;
3) аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 01-02/30-2 шешімімен бекітілген 123 қосымшалар осы шешімнің 12,  3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Н. Аметов
Мәслихат хатшысы                        М. Темеков
1 қосымша
Аягөз аудандық мәслихатының
2011 жылғы 6 қазандағы
№ 01-02/35-2 шешімімен бекітілген
2011 жылға нақтыланған Аягөз ауданының бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. ТҮСІМДЕР

дополнить программой 002 «Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой» на 1200,0 тысяч тенге;
3) приложения 1, 2, 3, утвержденные решением сессии районного маслихата № 01-02/30-2 от 30 декабря 2010 года, изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                         Н. Аметов
Секретарь маслихата                         М. Темеков
Приложение 1
утверждено решением сессии
Аягозского районного маслихата
№ 01-02/35-2 от 6 октября 2011 года
Уточненный бюджет Аягозского района на 2011 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1. Доходы

500
5
Құмар ойын бизнеске салық
1860
02
Тіркелген салық
1860
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
5859
1
Мемлекеттік баж
5859
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1794
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2500
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
42
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
0
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
1260
09
Аңшылық куәлік беруге және жыл сайынғы тіркеуден өту үшін алынатын мемлекеттік баж
18
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
23
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
185
21
Тракторшы-машинисттің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
37
2
Салықтық емес түсiмдер
15490
01
Мемлекет меншігінен түсетін кірістер
3450
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
3450
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
3450
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
1144
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
1144
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар

500
5
Налог на игорный бизнес
1860
02
Фиксированный налог
1860
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
5859
1
Государственная пошлина
5859
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1794
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2500
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
42
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
1260
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
18
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
23
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
185
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
37
2
Неналоговые поступления
15490
01
Доходы от государственной собственности
3450
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
3450
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
3450
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
1144
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
1144
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами

191
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
10530
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6659
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
3364
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
507
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
119057,7
1
Ауыл шаруашылығы
38940,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5292,7
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
5292,7
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
33648
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12246
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1089
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
15433
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3680
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулар бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1200
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
0
6
Жер қатынастары
10556
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10556
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8874
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бiр түрден екiншiсiне ауыстыру жөнiндегi жұмыстар
1200
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
482
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
69561
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
69561
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
69561
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22906
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22906
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22906
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8415
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеуге

191
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
10530
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6659
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
3364
006
Капитальные расходы государственных органов
507
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
119057,7
1
Сельское хозяйство
38940,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5292,7
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
5292,7
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
33648
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
12246
003
Капитальные расходы государственных органов
1089
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
15433
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3680
011
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1200
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
0
6
Земельные отношения
10556
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10556
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8874
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
1200
007
Капитальные расходы государственных органов
482
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
69561
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
69561
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
69561
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22906
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22906
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22906
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8415
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

116
02
Елдi мекендер жерлерiне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы
3027
03
Өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс жеріне және ауыл шаруашылығына арналмаған өзге де жерге салынатын жер салығы
7335
07
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
20
08
Елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
29176
4
Көлiк құралдарына салынатын салық
53798
01
Заңды тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
4875
02
Жеке тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
48923
5
Бірыңғай жер салығы
3613
01
Бірыңғай жер салығы
3613
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар
28199
2
Акциздер
9190
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
4915
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
4275
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
8550
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
8550
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
8115
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
1045
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
2539
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
133
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
59
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
911
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
2810
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
618
5
Құмар ойын бизнеске салық
2344
02
Тіркелген салық
2344
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
10463
1
Мемлекеттік баж
10463
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады

116
02
Земельный налог с физических лиц на земли населенных пунктов
3027
03
Земельный налог на земли промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения
7335
07
Земельный налог с юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли сельскохозяйственного назначения
20
08
Земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов
29176
4
Hалог на транспортные средства
53798
01
Hалог на транспортные средства с юридических лиц
4875
02
Hалог на транспортные средства с физических лиц
48923
5
Единый земельный налог
3613
01
Единый земельный налог
3613
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
28199
2
Акцизы
9190
96
Бензин (за исключением авиационного), реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
4915
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
4275
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
8550
15
Плата за пользование земельными участками
8550
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
8115
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
1045
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
2539
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
133
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
59
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
911
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
2810
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
618
5
Налог на игорный бизнес
2344
02
Фиксированный налог
2344
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
10463
1
Государственная пошлина
10463
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям