"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 28 желтоқсандағы N 27/2-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 маусымдағы N 31/5-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бесқарағай ауданындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 маусымда N 5-7-96 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 38/7-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2011.12.21 N 38/7-IV шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 8 маусымдағы № 30/353-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 14 маусымда 2546 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № 27/2-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-7-88 номірімен тіркелген, 2011 жылғы 19, 22 қаңтардағы «Бесқарағай тынысы» газетінің № 6, 7 сандарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2011-2013 жылдарға арналған Бесқарағай аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1790939,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 216802,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 250,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33440,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1540447,0 мың теңге;
2) шығындар – 1801918,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 7324,0 мың теңге, соның ішінде.
бюджеттік несиелер – 7621,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 297,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,
қаржы активтерін сатып алу – 0,
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -18303,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 18303,9 мың теңге;
2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мақсатты ағымды трансферттердің азаюы қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:

О внесении изменений в решение от 28 декабря 2010 года N 27/2-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 июня 2011 года N 31/5-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Бескарагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 июня 2011 года за N 5-7-96. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2011 года N 38/7-IV
Сноска. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2011 N 38/7-IV.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 8 июня 2011 года № 30/353-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2546 от 14 июня 2011 года, Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 28 декабря 2010 года № 27/2-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-7-88, опубликовано в газете «Бесқарағай тынысы» 19, 22 января 2011 года, за № 6, 7) следующие изменения:
Утвердить районный бюджет Бескарагайского района на 2011-2013 годы согласно приложению 1, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 1790939,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 216802,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33440,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1540447,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1801918,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7324,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7621,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 297,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства -0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18303,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18303,9 тысяч тенге».
Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено уменьшение целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:

ауылдық елді мекендер сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік несиелерге 391,0 мың теңге сома;
2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мақсатты ағымды трансферттердің азаюы қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
облыстың алдында сіңірген еңбегі үшін зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге 12,0 мың теңге сома;
«Алтын алқа», «Күміс алқа» белгілерімен марапатталған немесе бұрын «Батыр-ана» атағын алған және 1, 2 дәрежелі «Ана даңқы» орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір жолғы материалдық көмек көрсету үшін 805,0 мың теңге сома.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                  Б. МОМЫНЖАНОВ
Бесқарағай аудандық
мәслихатының хатшысы                               Ж. МАРАЛОВ
Бесқарағай аудандық мәслихатының
2011 жылғы 13 маусымдағы
№ 31/5-IV шешіміне
1 қосымша
Бесқарағай аудандық мәслихатының

на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 391,0 тысяч тенге;
Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено уменьшение целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью в сумме 12,0 тысяч тенге;
на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками «Алтын алқа», «Күміс алқа» или получившие ранее звание «Мать-героиня» и награжденные орденом «Материнская слава» 1, 2 степени в сумме 805,0 тысяч тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                              Б. МОМЫНЖАНОВ
Секретарь Бескарагайского
районного маслихата                                 Ж. МАРАЛОВ
Приложение 1 к решению
Бескарагайского районного маслихата
от 13 июня 2011 года № 31/5-IV
Приложение 1 к решению
Бескарагайского районного маслихата