Қарағайлы ауылының шекарасын (шегін) белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданының мәслихатының 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № 34/6-IV шешімі және Бесқарағай аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 29 қыркүйектегі № 378 бірлескен қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бесқарағай ауданындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қарашада № 5-7-99 тіркелді.
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 наурыздағы № 81 қаулысымен және Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 9/5-VI шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Бесқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1, 2 қосымшаларға сәйкес алаңдарда Қарағайлы ауылының шекарасы (шегі) өзгертілсін және Қарағайлы ауылының елді мекенінің шекарасын (шегін) белгілеудің жерорналастыру жобасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 наурыздағы № 81 қаулысымен және Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 9/5-VI шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Бопаев Ж. Ж.) жер-есебі құжаттарына қажетті өзгерістер енгізсін.
3. Осы шешім және қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, мәслихат хатшысы Ж. МАРАЛОВ
Аудан әкімі К. БАЙГОНУСОВ
Бірлескен
Бесқарағай аудандық әкімдігінің
2011 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 378 қаулысы мен
Бесқарағай аудандық мәслихатының

Об установлении границы (черты) села Карагайлы
Совместное решение маслихата Бескарагайского района от 30 сентября 2011 года № 34/6-IV и постановление акимата Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 29 сентября 2011 года № 378. Зарегистрировано Управлением юстиции Бескарагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 10 ноября 2011 года за № 5-7-99
Сноска. Заголовок - в редакции постановления Бескарагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 16 марта 2017 года № 81 и решения Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 марта 2017 года № 9/5-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ и Бескарагайский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Границы (черту) села Карагайлы изменить и установить согласно землеустроительного проекта установления границы (черты) населенного пункта села Карагайлы, в площадях согласно приложений 1, 2.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Бескарагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 16 марта 2017 года № 81 и решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 марта 2017 года № 9/5-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области" (Бопаев Ж. Ж.) внести необходимые изменения в земельно-учетную документацию.
3. Настоящее решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь маслихата Ж. МАРАЛОВ
Аким района К. БАЙГОНУСОВ
Приложение 1
к совместному постановлению
Бескарагайского районного
акимата
№ 378 от 29 сентября 2011 года
и решению Бескарагайского
районного маслихата № 34/6-IV

2011 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 34/6-IV шешіміне 1 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық Басколь ауылдық округінің Қарағайлы ауылының елді мекендер жерлерінің Экспликациясы
Ескерту. 1-қосымшаға өзгеріс енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 наурыздағы № 81 қаулысымен және Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 9/5-VI шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Есебінде елді мекеннің аумағы құрылатын жерлердің атауы
Жалпы
көлемі,
га
Оның ішінде:
егістік
Оның ішінде суармалы
Көп жылдық екпелер
тыңайма
шабындық
жайылым
Барлық а/ш алқаптары
өзге де жерлер
Есепке алу жөніндегі бойынша жерлердің алқабы

от 30 сентября 2011 года
Экспликация земель населенного пункта села Карагайлы Баскольского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области
Сноска. Приложение 1 с изменением, внесенным постановлением Бескарагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 16 марта 2017 года № 81 и решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 марта 2017 года № 9/5-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого
Наименование земель, за счет которых формируется территория населенного пункта
Общая площадь,
га
в том числе:
пашня
в т.ч. орошаемая
мн. насажд.
залежь
сенокосы
пастбища
всего с/х угодий
прочие земли
Площадь земель по учету