Шығып кеткендердің орнына аудандық мәслихаттың депутаттығына кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 14 ақпандағы N 989 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 23 ақпанда N 5-9-148 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Глубокое ауданы әкімі аппаратының 2011 жылғы 12 мамырдағы № 1730-02-10 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Глубокое ауданы әкімі аппаратының 2011.05.12 № 1730-02-10 хаты).
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағын, «Шығып кеткендердің орнына мәслихат депутаттарының сайлауын 2011 жылдың 27 наурызына тағайындау туралы» Шығыс Қазақстан облыстық аймақтық сайлау комиссиясының 2011 жылғы 25 қаңтардағы № 1 шешімін, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабының 2-тармағын басшылыққа алып, кенттер мен ауылдық округ әкімдерінің және тиісті сайлау комиссияларының ұсыныстарын қарап, Глубокое аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығып кеткендердің орнына аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін келесі мекенжайлар белгіленсін:
Глубокое кенті – Степная көшесі № 51 және 53 үйлердің арасында;
Белоусовка кенті - «Аленка» сауда орталығында; Фабричная көш., ЖК «Зарница» асхана ғимаратында;
Предгорное ауылы – Киров көш., 47, байланыс бөлімшесінің ғимаратында; Шоссейная көш., ЧП Катасонов «Поворот» дүкенінің жанында;
Опытное поле ауылы – Нагорная көш., 3, ВК НИИСХ кеңсесінің фасадында; Степная көш., 2, Мәдениет үйінің ғимаратында;
Зимовье ауылы – ескерткіш маңында;
Тарханка ауылы – Степная көш., 64, Мәдениет үйі ғимаратында;
Винное ауылы – Ворошилов көш., 15, мектеп ғимаратында;
Ново-Ульбинка ауылы – Абай көш., пошта ғимаратында;
Горная–Ульбинка ауылы – Шоссейная көш., 15, пошта ғимаратында.
2. Кенттер мен ауылдық округтердің әкімдері тиісті сайлау комиссияларымен бірлесіп насихат баспа материалдарын орналастыратын орындарды хабарландыру орналастыратын қабырғалармен, тақтайлармен, тумбалармен жабдықтасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.А. Баймульдиновке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданының әкімі             В. Кошелев
Келісілген:
Глубокое ауданының аймақтық
сайлау комиссиясының төрайымы       Н. Грохотова

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 14 февраля 2011 года N 989. Зарегистрировано управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 23 февраля 2011 года за N 5-9-148. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Глубоковского района от 12 мая 2011 года № 1730-02-10)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Глубоковского района от 12.05.2011 № 1730-02-10).
Во исполнение пункта 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», решения Восточно-Казахстанской областной территориальной избирательной комиссии от 25 января 2011 года № 1 «О назначении выборов депутатов маслихатов вместо выбывших на 27 марта 2011 года», руководствуясь пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», рассмотрев предложения соответствующих избирательных комиссий и акимов сельских округов и поселков, Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывших по следующим адресам:
поселок Глубокое - ул. Степная между домами № 51 и 53;
поселок Белоусовка - у торгового центра «Аленка»; ул. Фабричная, у здания столовой ЧП «Зарница»;
село Предгорное - ул. Кирова, 47, у здания связи; ул. Шоссейная, рядом с магазином «Поворот» ЧП Катасонова;
село Опытное поле - ул. Нагорная, 3, у фасада конторы ВК НИИСХ; ул. Степная, 2, у здания Дома культуры;
село Зимовье - в районе памятника – обелиска;
село Тарханка - ул. Степная, 64, у Дома культуры;
село Винное – ул. Ворошилова, 15, у здания школы;
село Ново-Ульбинка – ул. Абая, у здания почты;
село Горная-Ульбинка – ул. Шоссейная, 15, у здания почты.
2. Акимам сельских округов и поселков совместно с соответствующими избирательными комиссиями оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Баймульдинова А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Глубоковского района             В. Кошелев
Согласовано:
Председатель Глубоковской
районной территориальной
избирательной комиссии              Н. Грохотова