"Отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету бойынша Нұсқауды бекіту туралы" 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 20/7-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 маусымдағы N 30/7-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 01 тамызда N 5-9-153 тіркелді. Күші жойылды - Глубокое аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 маусымдағы N 6/5-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Глубокое аудандық мәслихатының 2012.06.27 N 6/5-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін және тұратын жеке санаттардағы мамандарға әлеуметтік көмектерді жақсарту мақсатында «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 18 бабының 5 тармағын, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабын басшылыққа алып, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету бойынша Нұсқауды бекіту туралы» 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 20/7-ІV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-9-121 болып тіркелген, 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 5 «Ақ бұлақ» және 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 5 «Огни Прииртышья» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
осы шешіммен бекітілген отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету бойынша Нұсқауда:
2 тармақтың екінші абзацы келесі мазмұнда жазылсын:
«Әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорттың мемлекеттік ұйымдарының мамандарына біржолғы әлеуметтік көмек жыл сайын 7200 (жеті мың екі жүз) теңге ақшалай төлем түрінде көрсетіледі.»;
3 тармақ келесі мазмұнда жазылсын:
«Негізсіз төленген әлеуметтік көмектің сомасы Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қайтарылады.».
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            В. Сергиенко
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Брагинец

О внесении изменений в решение от 24 декабря 2009 года № 20/7-IV "Об утверждении Инструкции по оказанию социальной помощи на приобретение топлива"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 июня 2011 года N 30/7-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 01 августа 2011 года за N 5-9-153. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата от 27 июня 2012 года N 6/5-V
Сноска. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата от 27.06.2012 N 6/5-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В целях улучшения социальной помощи специалистам отдельных категорий работающих и проживающих в сельских населенных пунктах, руководствуясь пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение «Об утверждении Инструкции по оказанию социальной помощи на приобретение топлива» от 24 декабря 2009 года № 20/7-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-9-121, опубликовано в газетах от 29 января 2010 года № 5 «Ақ бұлақ» и от 29 января 2010 года № 5 «Огни Прииртышья») следующие изменения:
в Инструкции по оказанию социальной помощи на приобретение топлива, утвержденной указанным решением:
абзац второй пункта 2 изложить в следующей редакции:
«Социальная помощь специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры и спорта оказывается ежегодно в виде единовременной денежной выплаты в размере 7200 (семь тысяч двести) тенге.»;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«Необоснованно выплаченная сумма социальной помощи подлежит восстановлению в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        В. Сергиенко
Секретарь Глубоковского
районного маслихата                        А. Брагинец