Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 ақпандағы N 68 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Жарма аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 18 наурызда N 5-10-112 тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 25.11.2014 N 312 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес, Жарма ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С.М. Брынзовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Келісілді:
Аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Т. Қасымжанов
А. Ақсақов
Жарма ауданы әкімдігінің

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 23 февраля 2011 года N 68. Зарегистрировано управлением юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 18 марта 2011 года за N 5-10-112. Утратило силу - постановлением акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 25.11.2014 N 312
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 25.11.2014 N 312.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Брынзова С.М.
3. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Согласовано:
Председатель районной
избирательной комиссии
Т. Касымжанов
А. Аксаков
Приложение
к постановлению акимата
Жарминского района № 68