Жарма ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 08 маусымдағы N 156 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Жарма аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 21 маусымда N 5-10-116 тіркелді. Күші жойылды - Жарма ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 23 қыркүйектегі N 81 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жарма ауданы әкімдігінің 23.09.2013 N 81 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі № 39 "Қазақстан Республикасында мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы" Заңының 31 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-2) тармақшасына сәйкес, мүгедектердi жұмысқа орналастыруды қамтамасыз ету мақсатында, Жарма ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Жарма ауданының жұмыс берушiлерiне мүгедектер үшiн жұмыс орындарының квотасы жұмыс орнының жалпы санының үш пайызы мөлшерiнде белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жарма ауданы әкiмiнiң орынбасары Н. Шалтабановқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                Т. Қасымжанов

О квоте рабочих мест для инвалидов по Жарминскому району
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 08 июня 2011 года N 156. Зарегистрировано управлением юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 июня 2011 года за N 5-10-116. Утратило силу постановлением акимата Жарминского района от 23 сентября 2013 года N 81
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жарминского района от 23.09.2013 N 81.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан № 39 от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан № 149 от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях обеспечения занятости инвалидов акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить работодателям Жарминского района квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за реализацией данного постановления возложить на заместителя акима Жарминского района Шалтабанова Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Т. Касымжанов