Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшін және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 08 маусымдағы N 157 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Жарма аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 21 маусымда N 5-10-117 тіркелді. Күші жойылды - Жарма ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 15 қазандағы N 221 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жарма ауданы әкімдігінің 2012.10.15 N 221 (алғаш ресми жарияланған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5-5) және 5-6) тармақшаларына сәйкес, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларды және жұмыс iздеуде қиындықтары бар интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектерiн әлеуметтiк қорғау мақсатында, оларды жұмыспен қамтамасыз ету үшiн, Жарма ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшiн және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектерi үшiн жұмыс орындарының жалпы санынан бiр пайыз мөлшерiнде жұмыс орындарының квотасы белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жарма ауданы әкімінің орынбасары Н.Ә. Шалтабановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмi                                Т. Қасымжанов

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 08 июня 2011 года N 157. Зарегистрировано управлением юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 июня 2011 года за N 5-10-117. Утратило силу - постановлением акимата Жарминского района от 15 апреля 2012 года N 221
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жарминского района от 15.04.2012 N 221 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктами 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан № 149 от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях социальной защиты лиц, освободившихся из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости, акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за реализацией данного постановления возложить на заместителя акима Жарминского района Н.А. Шалтабанова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Т. Касымжанов