Тұрғын үйді пайдалануға төлем мөлшерін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 сәуірдегі N 359 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зайсан аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 20 мамырда 5-11-134 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО Зайсан ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 02 шілдедегі N 1078 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО Зайсан ауданы әкімдігінің 2012.07.02 N 1078 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі «Тұрғын үй қатынастары туралы» Заңының 97 бабының 1-тармағына сәйкес Зайсан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік жалдау үйлерінде тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалпы алаңының бір шаршы метріне ай сайынғы төлем мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Қ. Сансызбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Зайнулдин
Зайсан ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 18 сәуірдегі
№ 359 қаулысына қосымша
Мемлекеттік жалдау үйлерінде тұрғын үйді
пайдаланғаны үшін жалпы алаңының бір шаршы метріне
ай сайынғы төлем мөлшері
Төлем мөлшері мына формула бойынша есептеледі:
А = Ц : Т : 12 ай
64,44 = 64992,25: 125: 12,
ондағы:
А – мемлекеттік жалдау үйлерінде тұрғын үйді пайдалануға төлем, теңге;

Об установлении размера платы за пользование жилищем
Постановление Зайсанского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 18 апреля 2011 года N 359. Зарегистрировано Управлением юстиции Зайсанского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 20 мая 2011 года № 5-11-134. Утратило силу - постановлением Зайсанского районного акимата ВКО от 02 июля 2012 года N 1078
Сноска. Утратило силу - постановлением Зайсанского районного акимата ВКО от 02.07.2012 N 1078.
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях» акимат Зайсанского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер ежемесячной платы за пользование жилищем в государственных арендных домах за один квадратный метр общей площади согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сансызбаева Р.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С. Зайнулдин
Приложение
к постановлению акимата
Зайсанского района
от 18 апреля 2011 года № 359
Размер ежемесячной платы за пользование жилищем
в государственных арендных домах
за один квадратный метр общей площади
Размер платы рассчитывается по формуле:
А = Ц : Т : 12 месяцев
64,44 = 64992,25 : 125 : 12,
где:
А – плата за пользование жилищем в государственных арендных домах, тенге;

Ц – тұрғын үйдің жалпы алаңының бір шаршы метрінің құрылыс құны, теңге, 64992 (алпыс бес мың тоғыз жүз тоқсан екі) теңге 25 (жиырма бес ) тиын;
Т – ғимараттың қызмет ету есептік мерзімі, жыл, 125 (жүз жиырма бес) жыл.
р/с №
Үйдің мекен жайы
Төлем мөлшері
1
2
3
1
Зайсан қаласы, Спамбетов көшесі, 1
64 (алпыс төрт) теңге 44 (қырық төрт) тиын
Аппарат басшысы                            Н. Қараталов

Ц – стоимость строительства одного квадратного метра общей площади жилищ, тенге, 64992 (шестьдесят четыре тысячи девятьсот девяносто два) тенге 25 (двадцать пять) тиын;
Т – расчетный срок службы зданий, лет, 125 (сто двадцать пять) лет.
№ п/п
Адрес дома
Размер платы
1
2
3
1
город Зайсан, улица Спамбетова, 1
64 (шестьдесят четыре) тенге 44 (сорок четыре) тиын
Руководитель аппарата                      Н. Караталов