Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына әлеуметтік көмек беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 07 қазандағы N 35-4/2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зайсан аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 14 қарашада N 5-11-142 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО Зайсан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 шілдедегі N 5-2/1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Зайсан аудандық мәслихатының 2012.07.16 N 5-2/1 шешімімен.
«Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 18 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін 6000 (алты мың) теңге мөлшерінде бюджет қаражаты есебінен біржолғы әлеуметтік көмек берілсін.
2. Зайсан аудандық мәслихатының «Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына әлеуметтік көмек беру туралы» 2010 жылғы 29 шілдедегі № 23-3/5 (нормативтік құқық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-11-121 нөмірімен тіркелген, аудандық «Достық» газетінің 2010 жылғы 11 қыркүйектегі № 37 санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы                  Н. Бейсенов

О предоставлении социальной помощи специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07 октября 2011 года N 35-4/2. Зарегистрировано управлением юстиции Зайсанского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 ноября 2011 года за N 5-11-142. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 июля 2012 года N 5-2/1
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.07.2012 N 5-2/1.
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, для приобретения топлива за счет бюджетных средств, единовременную социальную помощь в сумме 6000 (шесть тысяч) тенге.
2. Признать утратившим силу решение Зайсанского районного маслихата от 29 июля 2010 года за № 23-3/5 «О предоставлении социальной помощи специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5-11-121 опубликовано в газете «Достық» № 37 от 11 сентября 2010 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              Н. Бейсенов