Зайсан ауданы қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды 2012 жылы тіркеуге алуды жүргізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімінің 2011 жылғы 10 желтоқсандағы N 14 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зайсан аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 20 қаңтарда N 5-11-147 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімінің 2012 жылғы 10 сәуірдегі N 19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімінің 2012.04.10 N 19 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» № 74 Заңының 17-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» № 148 Заңының 33-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына сәйкес Зайсан ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зайсан ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды 2012 жылғы қаңтар-наурызда тіркеуге алу жүргізілсін және ұйымдастырылсын.
2. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасының «Зайсан ауданының медициналық бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының директоры (Ж.Б. Тлеуберлин):
1) медициналық комиссия білікті маман-дәрігерлермен, орта дәрігерлік мамандармен, қажетті жабдықтармен, құрал-саймандармен және дәрі-дәрмектермен жасақтау;
2) әскерге шақырушыларды клиникалық тексеру және емдеу үшін ауданның медициналық мекемелерінде қажетті төсек-орын санының бөлінуін қамтамасыз ету;
3) тіркеуге алу аяқталғаннан кейін әскер жасына дейінгілерді емдеу үшін маман-дәрігерлерді тағайындау;
4) 2012 жылы тіркеуге алынатын азаматтарды емдеу және медициналық куәландыру өткізетін емдеу мекемесінің базасын анықтау ұсынылсын.
4. Қала, ауылдық округтердің әкімдері әскери-есеп үстелінің мамандары мен оқу орындарының әскери басшыларының ілесуімен жасөспірімдерді тіркеуге алу уақытында келуі мен күні туралы хабарлауды қамтамасыз етсін.
5. «Шығыс Қазақстан облысы ішкі істер департаменті Зайсан ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы (Ж.Т. Жүрсімбаев) медициналық комиссия жұмысы кезеңiнде шақыру учаскесiнде қоғамдық тәртiптi сақтауды қамтамасыз ету, қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiм бастығының хабарландыруы бойынша тiркеуден бас тартқан азаматтарды iздестiру және қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмге, шақыру учаскесiне жеткiзуге көмек көрсету ұсынылсын.

О проведении приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку отдела по делам обороны Зайсанского района в 2012 году
Решение акима Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 10 декабря 2011 года N 14. Зарегистрировано управлением юстиции Зайсанского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 20 января 2012 года за N 5-11-147. Утратило силу - решением акима Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 10 апреля 2012 года N 19
Сноска. Утратило силу - решением акима Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 10.04.2012 N 19.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан № 74 «О воинской обязанности и воинской службе» от 8 июля 2005 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года аким Зайсанского района РЕШИЛ:
1. Организовать и провести в январе-марте 2012 года приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку отдела по делам обороны Зайсанского района.
2. Рекомендовать директору коммунального государственного казенного предприятия «Медицинское объединение Зайсанского района» Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата (Тлеуберлин Ж. Б.):
1) укомплектовать состав медицинской комиссии врачами-специалистами, средним медицинским персоналом, необходимым оборудованием, инструментарием и медикаментами;
2) обеспечить выделение в медицинских учреждениях района необходимого количества коек для стационарного обследования и лечения допризывников;
3) по окончании приписки назначить врачей-специалистов для лечения допризывников;
4) определить лечебные учреждения, на базе которых будет проводиться медицинское освидетельствование и лечение граждан, которые подлежат приписке в 2012 году.
4. Акимам города, сельских округов обеспечить оповещение о дате и своевременное прибытие юношей на приписку в сопровождении специалистов военно-учетных столов и военных руководителей учебных заведений.
5. Рекомендовать начальнику государственного учреждения «Отдел внутренних дел Зайсанского района департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области» (Журсумбаев Ж. Т.) на период работы медицинской комиссии обеспечить поддержание общественного порядка на призывном пункте, по уведомлениям начальника отдела по делам обороны содействовать в розыске и доставке граждан, уклоняющихся от приписки к призывному участку, в отдел по делам обороны.

6. Зайсан ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің бастығы (Ж.Қ. Толыбаев келісім бойынша) Зайсан ауданының білім беру бөлімінің бастығы (С. Абдығалиева) тіркеуге алу кезеңінде әскери-оқу орындарына кандидаттарды іріктеуді жүргізу тапсырылсын.
7. Осы шешімнің орындалуына бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Қ. Қайырсыновқа жүктелсін.
8. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Зайнулдин
«КЕЛІСІЛДІ»
Зайсан аудандық қорғаныс
істері жөніндегі бөлім бастығы             Ж. Толыбаев
10.12.2011 ж.
«Зайсан ауданының медициналық
бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорын директоры              Ж. Тлеуберлин
10.12.2011 ж.
Шығыс Қазақстан облысы ішкі істер
Департаменті Зайсан ауданының
ішкі істер бөлімінің бастығы               Ж. Жүрсімбаев
10.12.2011 ж.

6. Начальнику отдела по делам обороны Зайсанского района (Толыбаев Ж. К. по согласованию), начальнику отдела образования Зайсанского района (С. Абдыгалиева) в период приписки провести отбор кандидатов в военно-учебные заведения.
7. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Кайырсынову Р. К.
8. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С. Зайнулдин
«СОГЛАСОВАНО»
Директор коммунального
государственного казенного
предприятия «Медицинское
объединение Зайсанского района»            Ж. Тлеуберлин
10.12.2011 г.
Начальник отдела внутренних
дел Зайсанского района
Департамента внутренних дел
Восточно-Казахстанской области             Ж. Журсумбаев
10.12.2011 г.
Начальник отдела по делам
обороны Зайсанского района                 Ж. Толыбаев
10.12.2011 г.