"2011-2013 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 33/2-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 қарашадағы N 40/2-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қарашада N 5-12-126 тіркелді. Күші жойылды - Зырян аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 сәуірдегі N 07-07-134 хаты
Ескерту. Күші жойылды - Зырян аудандық мәслихатының 2012.04.20  N 07-07-134 хаты.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы, 1-тармағының 1) тармақшасына, «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 03 қарашадағы № 33/394-IV шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2558) Зырян ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы» Зырян ауданы мәслихатының 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 33/2-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5-12-114, «Көктас таңы» газетінің 2011 жылғы 01 ақпандағы № 1, «Пульс Зыряновска» газетінің 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 1 сандарында жарияланған), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) бірінші тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«2011-2013 жылдарға арналған Зырян ауданы бюджетінің 123қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2011 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
кірістер - 3920283,5 мың теңге,соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1792092 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13204 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 39096 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2075892 мың теңге;
шығындар - 3971821,1 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру – 19046,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 19877,4 мың теңге бюджеттік несиелерді өтеу – 831 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профицит) - -70584 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 70584 мың теңге.»;
2) бесінші пункт жаңа редакцияда жазылсын: «2011 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының резервін 21682,4 мың теңге сомасында бекітілсін.»;

О внесении изменений и дополнений в решение от 30 декабря 2010 года № 33/2-IV "О бюджете Зыряновского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 15 ноября 2011 года № 40/2-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 25 ноября 2011 года № 5-12-126. Утратило силу - письмо маслихата Зыряновского района от 20 апреля 2012 года № 07-07-134
Сноска. Утратило силу - письмо маслихата Зыряновского района от 20.04.2012 № 07-07-134.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 03 ноября 2011 года № 33/394-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2558) маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение «О бюджете Зыряновского района на 2011-2013 годы» от 30 декабря 2010 года № 33/2-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-114, опубликовано в газете «Көктас таңы» от 01 февраля 2011 года № 1, «Пульс Зыряновска» от 28 января 2011 года № 1) следующие изменения и дополнения:
1) пункт первый изложить в новой редакции:
«Утвердить бюджет Зыряновского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
доходы – 3920283,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1792092 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 13204 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 39096 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2075892 тысячи тенге;
затраты – 3971821,1 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 19046,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19877,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 831 тысяча тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета - -70584 тысячи тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70584 тысячи тенге.»;
2) пункт пятый изложить в новой редакции:
«Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 21682,4 тысяч тенге.»;

3) 9 тармақта:
бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын: «2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен 763149,5 мың теңге сомасында трансферттер мен несиелер қаралғаны ескерілсін, соның ішінде:»;
екінші абзац жаңа редакцияда жазылсын: «жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелеріндегі мультимедиялық және лингафондық кабинеттерін құру – 5347 мың теңге;»;
үшінші абзац жаңа редакцияда жазылсын: «жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелеріндегі биология, физика, химия кабинеттерін оқыту жабдықтарымен жабдықтау – 12210 мың теңге;»;
төртінші абзац жаңа редакцияда жазылсын: «жетім балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған (балалар) бала ұстауға (қамқоршы) қамқорлыққа алуға ақшалай қаражатты ай сайын төлеуге 33068 мың теңге;»;
сегізінші абзац жаңа редакцияда жазылсын: «ақпараттық жүйелер құру (арнайы әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізу) - 6466 мың теңге;»;
оныншы абзац жаңа редакцияда жазылсын: «мамандарға әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру үшін - 2877,9 мың теңге;»;
он бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын: «мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер - 11573 мың теңге;»;
он төртінші абзац жаңа редакцияда жазылсын: «жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету – 15865 мың теңге, оның ішінде жалақыны ішінара қаржыландыру 7937 мың теңге, жұмыспен қамту орталығын құруға 7928 мың теңге;»;
он бесінші абзац жаңа редакцияда жазылсын: «мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй салу не (немесе) сатып алуға барлығы - 277909,6 мың теңге, оның ішінде тұрғын үй сатып алуға - 42905 мың теңге, 2020 жұмыспен қамту бағдарламасы бойынша тұрғын үй салу – 235004,6 мың теңге;»;
он жетінші абзац жаңа редакцияда жазылсын: «2020 Жұмыспен қамту бағдарламасы аясында инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту – 82116 мың теңге, оның ішінде ауылда кәсіпкерлікті дамытуға көмек көрсету аясында - 0 мың теңге, еңбек ресурстарының тұтастығын арттыру аясында – 82116 мың теңге.»;
4) 10 тармақта:
бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын: «2011 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен 237258 мың теңге сомасында трансферттер қаралғаны ескерілсін, оның ішінде:»;
бесінші абзац жаңа редакцияда жазылсын: «кейбір дәрежедегі (ҰОС қатысушыларына, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысушыларына теңестірілген тұлғалар мен ҰОС мүгедектері, әскери қызметте қайтыс болғандардың отбасыларына) материалдық көмек көрсетуге 25814 мың теңге;»;
оныншы абзац жаңа редакцияда жазылсын: «облыс алдында зор еңбегі бар зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге – 552 мың теңге;»;

3) в пункте 9:
абзац первый изложить в новой редакции: «Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены трансферты и кредиты из республиканского бюджета в сумме 763149,5 тысяч тенге, в том числе:»;
абзац второй изложить в новой редакции: «создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях среднего общего образования – 5347 тысяч тенге;»;
абзац третий изложить в новой редакции: «оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования – 12210 тысяч тенге;»;
абзац четвертый изложить в новой редакции: «ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 33068 тысяч тенге;»;
абзац восьмой изложить в новой редакции: «создание информационных систем (внедрение стандартов специальных социальных услуг) – 6466 тысяч тенге;»;
абзац десятый изложить в новой редакции: «для реализации мер социальной поддержки специалистов – 2877,9 тысяч тенге;»;
абзац одиннадцатый изложить в новой редакции: «кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 11573 тысяч тенге;»;
абзац четырнадцатый изложить в новой редакции: «обеспечение деятельности центров занятости – 15865 тысяч тенге, в том числе на частичное субсидирование заработной платы 7937 тысяч тенге, на создание центра занятости - 7928 тысяч тенге;»;
абзац пятнадцатый изложить в новой редакции: «на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда всего 277909,6 тысяч тенге, в том числе на приобретение жилья 42905 тысяч тенге, строительство жилья по Программе занятости 2020 - 235004,6 тысяч тенге;»;
абзац семнадцатый изложить в новой редакции: «развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 82116 тысяч тенге, в том числе в рамках содействия развитию предпринимательства на селе – 0 тысяч тенге, в рамках повышения мобильности трудовых ресурсов – 82116 тысяч тенге.»;
4) в пункте 10:
абзац первый изложить в новой редакции: «Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 237258 тысяч тенге, в том числе:»;
абзац пятый изложить в новой редакции: «оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих 25814 тысячи тенге;»;
абзац десятый изложить в новой редакции: «оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью – 552 тысячи тенге»;