2011 жылдың көктемінде және күзінде мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 13 сәуірдегі N 352 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 21 сәуірде N 5-13-89 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 12 наурыздағы N 725 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2012.03.12 N 725 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңының 192023 баптарына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусым, қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Жарлығына сәйкес Катонқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырудан босатылуға құқығы жоқ он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткермеген ер азаматтар, 2011 жылдың сәуір-маусым, қазан-желтоқсан айларында кезекті мерзімді әскери қызметке шақырылсын.
2. «Катонқарағай ауданының № 1 медициналық бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының директоры Рахымжанов Ғабиден Пазылжанұлына (келісім бойынша) төмендегі ұсынылсын:
1) медициналық куәландыруды өткізу үшін қажетті мөлшерде маман-дәрігерлер мен орта буын медициналық қызметкерлерін бөлу;
2) жатып емделетін орындарда, емдеу-сауықтыру мекемелерінде әскери қызметке шақырылатындардың денсаулығын және стационарлық тексерілуін өткізу үшін бос орындар ұстау;
3) Шақырушылардың уақтылы және сапалы түрде медициналық тексерілуін және емделуін бақылауға алу.
3. Ауылдық округ әкімдері әскерге шақырылушы азаматтарды аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөліміне шақырылғандығы туралы хабарландырсын және олардың дер кезінде келуін қамтамасыз етсін.
4. «Катонқарағай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы Болғамбаева Гүлнәз Қайырбекқызы 2011 жылдың 1 сәуіріндегі ұсынылған тапсырысқа сәйкес қажетті жұмысшыларды аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімге қоғамдық жұмысқа жолдасын.

О проведении весеннего и осеннего призыва на срочную военную службу в 2011 году
Постановление акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 13 апреля 2011 года N 352. Зарегистрировано управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 апреля 2011 года за N 5-13-89. Утратило силу - постановлением акимата Катон-Карагайского района ВКО от 12 марта 2012 года N 725
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Катон-Карагайского района ВКО от 12.03.2012 N 725.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 192023 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе», Указом Президента Республики Казахстан от 03 марта 2011 года № 1163 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле–июне и октябре-декабре 2011 года» акимат Катон-Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Провести призыв на срочную воинскую службу в апреле–июне и октябре–декабре 2011 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Рекомендовать директору коммунального государственного казенного предприятия «Медицинское объединение № 1 Катон-Карагайского района» Рахымжанову Габиден Пазылжановичу (по согласованию):
1) выделить необходимое количество врачей-специалистов и медицинских работников среднего звена в целях полного медицинского освидетельствования призывников;
2) сохранить в стационарах, лечебных оздоровительных учреждениях необходимое количество мест в целях обследования здоровья призывников в условиях стационарного обследования;
3) обеспечить контроль за своевременным и качественным обследованием, а также лечением призывников.
3. Акимам сельских округов обеспечить своевременное оповещение и доставку призывников на призывную комиссию отдела по делам обороны района.
4. Начальнику ГУ «Отдел занятости и социальных программ Катон-Карагайского района» Болгамбаевой Гульназ Кайырбековне, согласно заявки, с 01 апреля 2011 года направить необходимое количество работников для общественных работ в отдел по делам обороны Катон-Карагайского района.

5. «Катонқарағай ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы Ішкібаев Марат Салтабекұлына (келісім бойынша) төмендегі ұсынылсын:
1) әскери қызметке шақырудан жалтарған азаматтарды iздеу және аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімге жеткiзу;
2) аудандық шақыру комиссиясының жұмысы кезінде және әскери қызметке жіберуде шақыру учаскелерінде қоғамдық тәртiптiң сақталуын қамтамасыз ету.
6. Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 16 наурыздағы «2011 жылдың көктемінде және күзінде мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы» № 302 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Байғонусовқа жүктелсін.
8. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімі                              А. Бекбосынов
Келісілді:
«Катонқарағай ауданының
қорғаныс істері жөніндегі
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                     А.Д. Қаңтарбаев
2011 жылғы 13 сәуір
«Катонқарағай ауданының
ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы         М.С. Ішкібаев
2011 жылғы 13 сәуір
«Катонқарағай ауданының № 1
медициналық бірлестігі» коммуналдық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының директоры                  Ғ.П. Рахымжанов
2011 жылғы 12 сәуір

5. Рекомендовать начальнику ГУ «Отдел внутренних дел Катон-Карагайского района» Ишкибаеву Марат Салтабековичу:
1) обеспечить розыск и доставку граждан, уклоняющихся от призыва на воинскую службу, в отдел по делам обороны Катон-Карагайского района;
2) обеспечить общественный порядок на призывных участках во время работы районной призывной комиссии и отправки призывников на воинскую службу.
6. Считать утратившим силу постановление акимата Катон-Карагайского района от 16 марта 2011 года № 302 «О проведении весеннего и осеннего призыва на срочную военную службу в 2011 году».
7. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Байгонусову К.Б.
8. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его официального опубликования.
Аким района                                   А. Бекбосынов
Согласовано:
Начальник ГУ «Отдел по делам обороны
Катон-Карагайского района»                   А.Д. Кантарбаев
13 апреля 2011 г.
Начальник ГУ «Отдел внутренних дел
Катон-Карагайского района»                   М.С.  Ишкибаев
13 апреля 2011 г.
Директор КГКП «Медицинское объединение
№ 1 Катон-Карагайского района»               Г.П. Рахымжанов
12 апреля 2011 г.