Катонқарағай ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды 2012 жылы тіркеуді өткізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы әкімінің 2011 жылғы 06 желтоқсандағы N 19 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 23 желтоқсанда N 5-13-102 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 12 наурыздағы N 20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2012.03.12 N 20 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Әскери мiндеттiлiк және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi Заңының 17-бабының 12 тармақтарына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Катонқарағай ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмiнiң шақыру учаскесiне тiркеуге алынатын жылы он жетi жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды 2012 жылдың қаңтар-наурыз айларында тiркеуге алуы жүргiзiлсiн.
2. «Катонқарағай ауданының № 1 медициналық бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының директоры Д.Қ. Молдажановқа ұсынылсын:
1) азаматтарды медициналық куәландырудан өткiзу үшiн қажетті мөлшерде дәрiгер мамандарды және орта буын медициналық қызметкерлерді бөлу;
2) азаматтардың кеуде мүшелерiн флюорографиялық тексеру, кардиологиялық және басқа тексеру түрлерiнiң қабылдануын ұйымдастыру;
3) шақыруға дейiнгiлерді тексеру және емдеудi қамтамасыз ету.
3. Ауылдық округтердiң әкiмдерi, мемлекеттiк бiлiм мекемелерiнiң басшылары ауданның қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмiнің шақыру учаскесіне тіркелуге жататын әскер жасына дейінгілерді шақырылғаны туралы хабардар етуді және олардың дер кезінде келуін қамтамасыз етсін.
4. Катонқарағай ауданының ішкі істер бөлімінің бастығы Т.С. Қолдыбаевқа медициналық комиссия жұмысы кезеңiнде шақыру учаскесiнде қоғамдық тәртiптi сақтауды қамтамасыз ету, қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмнің хабарландыруы бойынша тiркеуден бас тартқан азаматтарды iздестiру және шақыру учаскесiне жеткiзуге жәрдемдесу ұсынылсын.
5. Катонқарағай ауданының бiлiм беру, спорт және дене шынықтыру бөлiмiнің бастығы Л.Ж. Тоқсанова ауданның қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмiнің бастығы А.Д. Қаңтарбаевқа (келісім бойынша) тiркеуге алу кезiнде әскери-оқу орындарына түсу үшін үміткерлерді іріктеуге қолдау көрсетсін.

О проведении приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку отдела по делам обороны Катон-Карагайского района в 2012 году
Решение акима Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 06 декабря 2011 года N 19. Зарегистрировано управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 23 декабря 2011 года за N 5-13-102. Утратило силу - решением акима Катон-Карагайского района ВКО от 12 марта 2012 года N 20
Сноска. Утратило силу - решением акима Катон-Карагайского района ВКО от 12.03.2012 N 20.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 12 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» РЕШАЮ:
1. Провести в январе–марте 2012 года приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку отдела по делам обороны Катон-Карагайского района.
2. Рекомендовать директору коммунального государственного казенного предприятия «Медицинское объединение № 1 Катон-Карагайского района» Молдажанову Д.К.:
1) выделить необходимое количество врачей-специалистов и средний медицинский персонал для медицинского освидетельствования граждан;
2) организовать прием анализов флюорографического обследования органов грудной клетки, кардиологического и других видов обследования граждан;
3) обеспечить обследование и лечение граждан.
3. Акимам сельских округов, руководителям государственных учреждений образования района обеспечить оповещение о дате проведения приписки и своевременное прибытие допризывников, подлежащих приписке, к призывному участку районного отдела по делам обороны.
4. Рекомендовать начальнику отдела внутренних дел Катон-Карагайского района Колдыбаеву Т.С. на период работы медицинской комиссии обеспечить в пределах своих полномочий поддержание общественного порядка на призывном пункте, по уведомлению отдела по делам обороны содействовать в розыске и доставке граждан, уклоняющихся от приписки.
5. Начальнику отдела образования, физической культуры и спорта Катон-Карагайского района Токсановой Л.Ж. в период приписки оказать содействие начальнику районного отдела по делам обороны Кантарбаеву А.Д.(по согласованию) по отбору кандидатов в военно-учебные заведения.

6. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Р.Т. Құрмамбаевқа жүктелсiн.
7. Осы шешiм алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмi                                А. Бекбосынов
Келiсiлдi:
Катонқарағай ауданының
қорғаныс iстерi жөнiндегi
бөлiмiнiң бастығы                          А.Д. Қаңтарбаев
2011 ж. 06 желтоқсан
Катонқарағай ауданының iшкі
iстер бөлiмiнiң бастығы                    Т.С. Қолдыбаев
2011 ж. 06 желтоқсан
«Катонқарағай ауданының
№ 1 медициналық бірлестігі»
КМҚК директоры                             Д.Қ. Молдажанов
2011 ж. 06 желтоқсан

6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Катон-Карагайского района Курмамбаеву Р.Т.
7. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Бекбосынов
Согласовано:
Начальник отдела по
делам обороны
Катон-Карагайского района                  А. Кантарбаев
06 декабря 2011 г.
Начальник отдела внутренних
дел Катон-Карагайского района              Т. Колдыбаев
06 декабря 2011 г.
Директор КГКП «МО № 1
Катон-Карагайского района»                 Д. Молдажанов
06 декабря 2011 г.