Көкпекті ауданында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттарына және Қазақстан Республикасы мәслихаты депутаттарына үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 05 желтоқсандағы N 1324 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Көкпекті аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 14 желтоқсанда N 5-15-91 тіркелді. Күші жойылды - Көкпекті ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 143 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Көкпекті ауданы әкімдігінің 2012.04.16 N 143 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес Көкпектi ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Көкпекті ауданында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттарына және Қазақстан Республикасы мәслихаты депутаттарына үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Р.А. Кемербаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Д. Мусин
Келісілді:
Аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы              А. Әкімова
05.12.2011 жыл
Көкпекті ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 05 желтоқсандағы
№ 1324 қаулысына
қосымша
Баспа үгіт материалдарын орналастыруға арналған орындар
Көкпекті ауылындағы Мәдениет үйі ғимаратының, автобекет ғимаратының, бұрынғы қорғаныс бөлімінің ғимаратының, «Балерке» бала бақшасының, бұрынғы мектеп ғимаратының жанында.
Ұзынбұлақ ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Ажа ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Шәріптоғай ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Толағай ауылындағы селолық клуб ғимаратының, мектеп ғимаратының жанында.
Преображенка ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Черноярка ауылындағы контор ғимаратының жанында.
Воздвиженка ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Малая-Буконь ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Үлкенбөкен ауылындағы селолық клуб ғимаратының және № 12 кәсіби лицей ғимаратының жанында.
Жансары ауылындағы бұрынғы мектеп ғимаратының жанында.
Ақтас ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Шұғылбай ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Мелитополь ауылындағы бұрынғы мектеп ғимаратының жанында.
Үлгілімалшы ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Нұра ауылындағы бұрынғы мектеп ғимаратының жанында.
Сүлеймен ауылындағы бұрынғы мектеп ғимаратының жанында.
Қарағандыкөл ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Мамай ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Тассай ауылындағы селолық клуб ғимаратының, мектеп ғимаратының жанында.
Қайнар ауылындағы бұрынғы мектеп ғимаратының жанында.
Ақсу ауылындағы бұрынғы мектеп ғимаратының жанында.
Үшкөмей ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Теректі ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Өрнек ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Каменка ауылындағы бұрынғы мектеп ғимаратының жанында.
Көкжайық ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Қарамойыл ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Ақ-Ой ауылындағы дүкен ғимаратының жанында.
Биғаш ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Қарғалы ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Комсомол ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Егінбұлақ ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Палатцы ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Песчанка ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Подгорное ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Қарақол ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Новотимофеевка ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Новостройка ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Миролюбовка ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Раздольное ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Бастаушы ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Көкжота ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Казнаковка ауылындағы «Жалын» дүкенінің ғимаратының жанында.
Көкжыра ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Белое ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Қараткөл ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Жаңажол ауылындағы бұрынғы мектеп ғимаратының жанында.
Қойтас ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Самар ауылындағы бұрынғы «Заря» кинотеатры ғимаратының және Мәдениет үйі ғимаратының, «Казпочта» ғимаратының жанында.
Пантелеймоновка ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Қайыңды ауылындағы контор ғимаратының жанында.
Мариногорка ауылындағы селолық клуб ғимаратының жанында.
Малоросийка ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
Московка ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и депутатов маслихатов Республики Казахстан в Кокпектинском районе
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 05 декабря 2011 года N 1324. Зарегистрировано управлением юстиции Кокпектинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 декабря 2011 года за N 5-15-91. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 143
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 16.04.2012 N 143.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных материалов для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и депутатов маслихатов Республики Казахстан в Кокпектинском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Кемербаеву Р.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Д. Мусин
Согласовано:
Председатель районной
территориальной
избирательной комиссии                     А. Акимова
05.12.2011 год
Приложение
к постановлению акимата
Кокпектинского района № 1324
от 05 декабря 2011 года
Места для размещения агитационных печатных материалов
Село Кокпекты, возле здания Дома культуры, здания автостанции, здания бывшего отдела обороны, здания детского сада Балерке, здания бывшей школы.
Село Узынбулак, возле здания сельского клуба.
Село Ажа, возле здания школы.
Село Шариптогай, возле здания школы.
Село Толагай, возле здания сельского клуба, здания школы.
Село Преображенка, возле здания школы.
Село Черноярка, возле здания конторы.
Село Воздвиженка, возле здания сельского клуба.
Село Малая-Буконь, возле здания сельского клуба.
Село Улкенбокен, возле здания сельского клуба и здания профессионального лицея № 12.
Село Жансары, возле здания бывшей школы.
Село Актас, возле здания школы.
Село Шугылбай, возле здания школы.
Село Мелитополь, возле здания бывшей школы.
Село Ульгулималши, возле здания школы.
Село Нура, возле здания бывшей школы.
Село Сулеймен, возле здания бывшей школы.
Село Карагандыколь, возле здания сельского клуба.
Село Мамай, возле здания школы.
Село Тассай, возле здания сельского клуба, здания школы.
Село Кайнар, возле здания бывшей школы.
Село Аксу, возле здания бывшей школы.
Село Ушкумей, возле здания школы.
Село Теректы, возле здания сельского клуба.
Село Орнек, возле здания школы.
Село Каменка, возле здания бывшей школы.
Село Кокжайык, возле здания школы.
Село Карамойыл, возле здания сельского клуба.
Село Ак-Ой, возле здания магазина.
Село Бигаш, возле здания сельского клуба.
Село Каргалы, возле здания сельского клуба.
Село Комсомол, возле здания сельского клуба.
Село Егинбулак, возле здания сельского клуба.
Село Палатцы, возле здания школы.
Село Песчанка, возле здания сельского клуба.
Село Подгорное, возле здания сельского клуба.
Село Каракол, возле здания школы.
Село Новотимофеевка, возле здания сельского клуба.
Село Новостройка, возле здания сельского клуба.
Село Миролюбовка, возле здания сельского клуба.
Село Раздольное, возле здания сельского клуба.
Село Бастауши, возле здания сельского клуба.
Село Кокжота, возле здания школы.
Село Казнаковка, возле здания магазина «Жалын».
Село Кокжыра, возле здания школы.
Село Белое, возле здания сельского клуба.
Село Караткуль, возле здания бывшей школы.
Село Жанажол, возле здания бывшей школы.
Село Койтас, возле здания бывшей школы.
Село Самарское, возле здания бывшего кинотеатра «Заря», здания Дома культуры, здания «Казпочты».
Село Пантелеймоновка, возле здания школы.
Село Каинды, возле здания конторы.
Село Мариногорка, возле здания сельского клуба.
Село Малороссийка, возле здания школы.
Село Московка, возле здания школы.