2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 желтоқсандағы N 280 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 30 желтоқсанда N 5-17-159 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ұлан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 03 қаңтардағы N 01 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ұлан аудандық мәслихатының 2013.01.03 N 01 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсандағы № 95–IV Бюджеттік Кодексінің 7375 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2012–2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397–IV (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылдың 21 желтоқсандағы нөмірі 2560 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мынандай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3874241,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 725162,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6142,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсім – 21880,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3121057,1 мың теңге;
2) шығындар – 3914753,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 34828,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 37808,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2980,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 13247,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 13247,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -88587,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 88587,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ұлан аудандық мәслихатының  2012.12.07 № 73 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2012 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз болып орындалуы қабылдансын.
3. Бір реттік талондар бойынша қызметтерін жүзеге асыратын жеке тұлғаларға салынатын жеке табыс салығынан және төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығынан, төлем көзінен ұсталмайтын шетел азаматтарының жеке табыс салығынан бөлу нормативі 2012 жылға 100 пайыз орындалуы қабылдансын.

О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 декабря 2011 года N 280. Зарегистрировано управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 декабря 2011 года за N 5-17-159. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Уланского районного маслихата от 03 января 2013 года № 1)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Уланского районного маслихата от 03.01.2013 № 1).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 7375 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2560 от 21 декабря 2011 года) маслихат Уланского района РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 3874241,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 725162,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6142,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21880,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3121057,1 тысяч тенге;
2) затраты – 3914753,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34828,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37808,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2980,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13247,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 13247,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -88587,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 88587,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уланского районного маслихата от 07.12.2012 № 73 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Принять к исполнению на 2012 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, 100 процентов.
3. Принять к исполнению на 2012 год норматив распределения доходов в бюджет района индивидуального подоходного налога с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам, индивидуального подоходного налога с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов.

4. Аудандық қазынашылық басқармасы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап тиісті бюджеттерге кірістер сомасын есепке алуды белгіленген нормативтер бойынша жүргізсін.
5. 2012 жылға аудан бюджетіне облыс бюджетінен берілетін субвенсия көлемі 1878994,0 мың теңге сомасында белгіленсін.
6. Аудан бюджетінің мәслихат аппаратының шығысына 12240,3 мың теңге, аудан әкімінің аппаратына 70902,5 мың теңге бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ұлан аудандық мәслихатының   2012.11.21 № 71 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2012 жылға 10164,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ұлан аудандық мәслихатының   2012.11.21 № 71 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2012 жылдың бюджетін орындау барысында секвестрге кірмейтін бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Ауылдық округ әкімшілік аппаратының 2012 жылға шығысы 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы және ағымдағы трансферттер мәдениет объектілерінің құрылысына және күрделі жөндеуге қарастырылсын. Трансферттерді бөлу аудан әкімінің қаулысына сәйкес анықталады.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Ұлан аудандық мәслихатының 2012.07.13 № 53 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10-1. 2012 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 346784,0 мың теңге ағымдағы даму трансферті, оның ішінде: сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға - 170000,0 мың теңге және мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға - 190598,0 мың теңге қарастырылсын. Трансферттерді бөлу аудан әкімінің қаулысына сәйкес анықталады.
Ескерту. Шешім 10-1 тармақпен толықтырылды - Ұлан аудандық мәслихатының 2012.04.13 № 37 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 10-1 тармақ жаңа редакцияда - Ұлан аудандық мәслихатының 2012.11.21 № 71 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер аймақтық жобаларды (Жол картасы) іске асыруға қарастырылсын.
12. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ауылдарды көркейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын. Трансферттерді бөлу аудан әкімінің қаулысына сәйкес анықталады.
13. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен түсетін 50335,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын, оның ішінде:

4. Районному управлению казначейства с 1 января 2012 года производить зачисление сумм доходов в соответствующие бюджеты по установленным нормативам.
5. Установить объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района на 2012 год, в сумме 1878994,0 тысяч тенге.
6. Утвердить в расходах бюджета района затраты на аппарат маслихата 12240,3 тысяч тенге, на аппарат акима района 70902,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Уланского районного маслихата от 21.11.2012 № 71 (вводится в действие с 01.01.2012).
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 10164,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Уланского районного маслихата от 21.11.2012 № 71 (вводится в действие с 01.01.2012).
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2012 год, согласно приложению 4.
9. Утвердить расходы на 2012 год по аппаратам акимов сельских округов согласно приложению 5.
10. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного бюджета на строительство и капитальный ремонт объектов культуры. Распределение трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Уланского районного маслихата от 13.07.2012 № 53 (вводится в действие с 01.01.2012).
10-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 346784,0 тысяч тенге, в том числе: на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 170000,0 тысяч тенге и на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 190598,0 тысяч тенге. Распределение трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением Уланского районного маслихата от 13.04.2012 № 37 (вводится в действие с 01.01.2012); в редакции решения Уланского районного маслихата от 21.11.2012 № 71 (вводится в действие с 01.01.2012).
11. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год целевые трансферты из областного бюджета на реализацию региональных проектов (Дорожная карта).
12. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на благоустройство сел. Распределение трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
13. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 50335,0 тысяч тенге, в том числе:

6 қосымшаға сәйкес мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге – 47956,0 мың теңге;
«Ауылдың гүлденуі – Қазақстанның гүлденуі» марафон эстафетасын өткізуге – 2379,0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ұлан аудандық мәслихатының 2012.11.21 № 71 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2012 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтерды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыруға - 5358,0 мың теңге қарастырылсын. Трансферттерді бөлу аудан әкімінің қаулысына сәйкес анықталады.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Ұлан аудандық мәслихатының 2012.04.13 № 37 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі ) шешімімен.
15. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен түсетін 150573,6 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын, оның ішінде:
57892,0 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
24429,6 мың теңге – Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011–2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде: 16376,0 мың теңге – негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға, 8053,6 мың теңге – үйде оқитын мүгедек балаларды құрал–жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге;
14765,0 мың теңге – жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата–анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге;
17959,0 мың теңге – біліктілік дәрежесіне байланысты мектеп мұғалімдері және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне қосымша төлемдер мөлшерін көбейтуге;
904,0 мың теңге – «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДББҰ оқу бағдарламалары бойынша біліктілігін көтеруден өткен мұғалімдерге еңбекақысын көтеруге;
34624,0 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Ұлан аудандық мәслихатының 2012.12.07 № 73 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде шараларды іске асыру үшін 92202,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
17148,0 мың теңге – жалақыны жартылай субсидиялау;
11163,0 мың теңге – жұмыспен қамту орталықтарын құруға;

на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан согласно приложению 6 – 47956,0 тысяч тенге;
на проведение марафона эстафеты «Расцвет села – расцвет Казахстана» - 2379,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения Уланского районного маслихата от 21.11.2012 № 71 (вводится в действие с 01.01.2012).
14. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» в сумме 5358,0 тысяч тенге. Распределение трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 14 в редакции решения Уланского районного маслихата от 13.04.2012 № 37 (вводится в действие с 01.01.2012).
15. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 150573,6 тысяч тенге, в том числе:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 57892,0 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы – 24429,6 тысяч тенге, в том числе: оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 16376,0 тысяч тенге, обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей инвалидов, обучающихся на дому – 8053,6 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 14765,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 17959,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» - 904,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 34624,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 в редакции решения Уланского районного маслихата от 07.12.2012 № 73 (вводится в действие с 01.01.2012).
16. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в сумме 92202,0 тысяч тенге, в том числе:
частичное субсидирование заработной платы – 17148,0 тысяч тенге;
создание центров занятости – 11163,0 тысяч тенге;

4843,0 мың теңге – жастар іс – тәжірибесі;
59048,0 мың теңге - ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру.
Трансферттерді бөлу аудан әкімінің қаулысына сәйкес анықталады.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Ұлан аудандық мәслихатының 2012.12.07 № 73 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16-1. 2012 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 57513,0 мың теңге ағымдағы трансферті Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға қарастырылсын. Трансферттерді бөлу аудан әкімінің қаулысына сәйкес анықталады.
Ескерту. Шешім 16-1 тармақпен толықтырылды - Ұлан аудандық мәслихатының 2012.04.13 № 37 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 16-1 тармақ жаңа редакцияда - Ұлан аудандық мәслихатының 2012.12.07 № 73 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. Аудандық бюджеттен азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету мақсатында ауылдық учаскелік инспекторларына, дәрігерлерге және қызметкерлерге тұрғын үй сатып алуға 9574,0 мың теңге қарастырылсын.
18. 2012 жылға арналған аудандық бюджет түсімдері құрамында мамандарға әлеуметтік көмек шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен кредиттер 37808,0 мың теңге және 6091,0 мың теңге трансферттер ескерілсін.

молодежная практика – 4843,0 тысяч тенге;
на развитие сельских населенных пунктов – 59048,0 тысяч тенге.
Распределение трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 16 в редакции решения Уланского районного маслихата от 07.12.2012 № 73 (вводится в действие с 01.01.2012).
16-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в сумме на содействие развитию предпринимательства на селе на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры 57513,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 16-1 в соответствии с решением Уланского районного маслихата от 13.04.2012 № 37 (вводится в действие с 01.01.2012); в редакции решения от 07.12.2012 № 73 (вводится в действие с 01.01.2012).
17. Предусмотреть в районном бюджете на обеспечение жильем отдельных категорий граждан 9574,0 тысяч тенге, для приобретения жилья участковым инспекторам, врачам и служащим.
18. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2012 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета в сумме 37808,0 тысяч тенге и трансферты в сумме 6091,0 тысяч тенге для реализации мер социальной поддержки специалистов.

Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Ұлан аудандық мәслихатының 2012.12.07 № 73 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
19. 2012 жылға аудандық бюджетте кредит шарттарына сәйкес жоғары тұрған бюджет алдындағы қарыздарды өтеуге 2980,0 мың теңге қарастырылсын.
20. Сомасы 2660,0 мың теңге облыстың ревизиялық комиссия – мемлекеттік мекемесін құрумен және аудандық мәслихаттардың тексеру комиссиясын жабумен байланысты аудандық бюджетте қаражаттардың қайтарылуы ескерілсін.

Сноска. Пункт 18 в редакции решения Уланского районного маслихата от 07.12.2012 № 73 (вводится в действие с 01.01.2012).
19. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год погашение долга перед вышестоящими бюджетами в сумме 2980,0 тысяч тенге в соответствии с заключенными кредитными договорами.
20. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен возврат средств в областной бюджет в связи с упразднением ревизионных комиссий районных маслихатов и созданием государственного учреждения - ревизионной комиссии области в сумме 2660,0 тысяч тенге.

21. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайтуға 13300,0 мың теңге қарастырылсын. Сомаларды бөлу аудан әкімінің қаулысына сәйкес анықталады.
22. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Ж. Бухатов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Д. Турсунбаев
Ұлан аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 280 шешіміне № 1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет

21. Предусмотреть в районном бюджете на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц 13300,0 тысяч тенге. Распределение сумм определяется на основании постановления акимата района.
22. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Ж. Бухатов
Секретарь районного маслихата              Д. Турсунбаев
Приложение № 1 к решению
Уланского районного маслихата
от 18 декабря 2011 года № 280
Бюджет района на 2012 год

250,0
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
111,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
84,0
18
Жылжымайтын мүлікке құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
2683,0
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
85,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
4404,0
1
Мемлекеттік баж
4404,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
2224,0
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1335,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
133,0
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттік баж
16,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
2,0
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
526,0
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
9,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 ДЖ-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
7,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

250,0
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
111,0
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
84,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество
2683,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
85,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
4404,0
1
Государственная пошлина
4404,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2224,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов
1335,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
133,0
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
16,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
2,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
526,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
9,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств,снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
7,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему

1225,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
18700,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18700,3
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18700,3
02
Қорғаныс
5953,0
1
Әскери мұқтаждықтар
5453,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5453,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5453,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
500,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
500,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
500,0
04
Бiлiм беру
2121489,7
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
104788,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
104788,0
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
46349,0
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
547,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
11
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
57892,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1655444,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
616,0
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
616,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1654828,6
004
Жалпы білім беру
1627118,6
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
9394,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
904,0
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту

1225,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
18700,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18700,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
18700,3
02
Оборона
5953,0
1
Военные нужды
5453,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5453,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5453,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
500,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
500,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
500,0
04
Образование
2121489,7
1
Дошкольное воспитание и обучение
104788,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
104788,0
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
46349,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
547,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
57892,0
11
За счет трансфертов из республиканского бюджета
57892,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1655444,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
616,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
616,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1654828,6
004
Общеобразовательное обучение
1627118,6
005
Дополнительное образование для детей и юношества
9394,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
904,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета

5350,0
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
464
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
1365
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
263
04
Аукциондардан алынатын алым
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
242
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
88
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
2817
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
111
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
7232,0
1
Мемлекеттік баж
7232,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
4703
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1401
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
259
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттік баж
17
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
17
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж

5350,0
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
464
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
1365
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
263
04
Сбор с аукционов
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
242
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
88
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
2817
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
111
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
7232,0
1
Государственная пошлина
7232,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
4703
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу
гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и
свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1401
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
259
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
17
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
17
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства

5790
3
Ақпараттық кеңiстiк
40378,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
40378,0
005
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
13188
006
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1100
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
24490
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
1600
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
14200,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
14200,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13900
004
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
300
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
15930,0
1
Ауыл шаруашылығы
5480,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
5480,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3840
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1640
6
Жер қатынастары
10450,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10450,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10450
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7464,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7464,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7464,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

5790
3
Информационное пространство
40378,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
40378,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
13188
006
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1100
007
Функционирование районных (городских) библиотек
24490
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1600
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
14200,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
14200,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
13900
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
300
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
15930,0
1
Сельское хозяйство
5480,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
0,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
5480,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
3840
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1640
6
Земельные отношения
10450,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10450,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10450
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
0,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
0,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7464,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7464,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7464,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

2500
07
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
300
08
Елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
4650
4
Көлiк құралдарына салынатын салық
41700,0
01
Заңды тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
2700
02
Жеке тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
39000
5
Бірыңғай жер салығы
12500,0
01
Бірыңғай жер салығы
12500
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар
11232,0
2
Акциздер
635,0
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
605
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
30
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
4862,0
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
4862
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
5735,0
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
500
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
1500
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
300
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
260
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
95
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
2960
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
120
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
7641,0
1
Мемлекеттік баж
7641,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады

2500
07
Земельный налог с юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли сельскохозяйственного назначения
300
08
Земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов
4650
4
Налог на транспортные средства
41700,0
01
Налог на транспортные средства с юридических лиц
2700
02
Налог на транспортные средства с физических лиц
39000
5
Единый земельный налог
12500,0
01
Единый земельный налог
12500
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
11232,0
2
Акцизы
635,0
96
Бензин (за исключением авиационного), реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
605
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
30
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
4862,0
15
Плата за пользование земельными участками
4862
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
5735,0
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
500
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
1500
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
300
04
Сбор с аукционов
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
260
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
95
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
2960
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
120
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
7641,0
1
Государственная пошлина
7641,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям

4938
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1500
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
280
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттік баж
17
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
20
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
645
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
25
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 ДЖ-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
28
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
60
21
Тракторшы-машинисттің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
128
2
САЛЫҚТЫҚ ЕМЕС ТҮСІМДЕР
9178,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
8136,0
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
0,0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
8136,0
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
5875
05
Коммуналдық меншіктегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалдаудан түсетін кірістер
2261
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
0,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
1042,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
1042,0
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер

4938
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1500
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
280
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
17
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
20
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
645
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
25
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
28
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
60
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
128
2
НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ
9178,0
01
Доходы от государственной собственности
8136,0
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
8136,0
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
5875
05
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящихся в коммунальной собственности
2261
07
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
0,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
06
Прочие неналоговые поступления
1042,0
1
Прочие неналоговые поступления
1042,0
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет