Ұлан ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды 2012 жылы тіркеуге алуды жүргізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы N 10 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 16 қаңтарда N 5-17-161 тіркелді. Күші жойылды (Ұлан ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 07 мамырдағы N 04/04-20-1940 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Ұлан ауданы әкімі аппаратының 2012.05.07   N 04/04-20-1940 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңының 17-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 33-бабының 1-тармағының 13-тармақшасына сәйкес, Ұлан ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Ұлан ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды 2012 жылдың қаңтар–наурыз айларында тіркеуге алу жүргізілсін және ұйымдастырылсын.
2. Тіркеуге алуды жүргізу кестесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. «Ұлан ауданының медициналық бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын директорына (Ж. Бухатов):
1) медициналық комиссияны маман–дәрігерлермен, орта дәрігерлік мамандармен, қажетті жабдықтармен, құрал–саймандармен және дәрі дәрмектермен жасақтау;
2) әскерге шақырылуға дейінгілерді стационарлық тексеру және емдеу үшін ауданның медициналық мекемелерінде қажетті төсек орын санының бөлінуін қамтамассыз ету;
3) тіркеуге алу аяқталғаннан кейін әскерге шақырылуға дейінгілерді емдеу үшін маман–дәрігерлерді тағайындау;
4) 2012 жылы тіркеуге алынатын азаматтарды емдеу және медициналық куәландыруды өткізетін емдеу мекемесін анықтау ұсынылсын.
4. Кенттер мен ауылдық округтерінің әкімдері әскери–есеп үстелінің мамандары мен оқу орындарының әскери басшыларының ілесуімен жасөспірімдердің тіркеуге алу комиссиясына уақытында келуі мен күні туралы хабарлауды қамтамассыз етсін.
5. «Шығыс Қазақстан облысының ішкі істер Департаментінің Ұлан аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығына (Т. Закирьянов) медициналық комиссия жұмысы кезеңінде шақыру учаскесінде қоғамдық тәртіпті сақтауды қамтамасыз ету, қорғаныс істері жөніндегі бөлім бастығының хабарландыруы бойынша тіркеуден бас тартқан азаматтарды іздестіру және қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің, шақыру учаскесіне жеткізуге көмек көрсету ұсынылсын.

О проведении приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку отдела по делам обороны Уланского района в 2012 году
Решение акима Уланского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2011 года N 10. Зарегистрировано управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 16 января 2012 года за N 5-17-161. Утратило силу (письмо аппарата акима Уланского района от 07 мая 2012 года № 04/04-20-1940)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата акима Уланского района от 07.05.2012 № 04/04-20-1940).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе», подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» аким Уланского района РЕШИЛ:
1. Организовать и провести в январе–марте 2012 года приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку отдела по делам обороны Уланского района.
2. Утвердить график проведения приписки согласно приложению.
3. Рекомендовать директору коммунального государственного казенного предприятия «Медицинское объединение Уланского района» (Бухатов Ж.):
1) укомплектовать состав медицинской комиссии врачами–специалистами, средним медицинским персоналом, необходимым оборудованием, инструментарием и медикаментами;
2) обеспечить выделение в медицинских учреждениях района необходимого количества коек для стационарного обследования и лечения допризывников;
3) по окончании приписки назначить врачей–специалистов для лечения допризывников;
4) определить лечебные учреждения, на базе которых будет проводиться медицинское освидетельствование и лечение граждан, которые подлежат приписке в 2012 году.
4. Акимам поселков и сельских округов обеспечить оповещение о дате и своевременное прибытие юношей на приписную комиссию в сопровождении специалистов военно–учетных столов и военных руководителей учебных заведений.
5. Рекомендовать начальнику государственного учреждения «Отдел внутренних дел Уланского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области» (Закирьянов Т.) на период работы медицинской комиссии обеспечить поддержание общественного порядка на призывном пункте, по уведомлениям начальника отдела по делам обороны содействовать в розыске и доставке граждан, уклоняющихся от приписки к призывному участку, отдела по делам обороны.

6. «Ұлан ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығына (Б. Саниязов) «Ұлан ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығына (К. Окасов) тіркеуге алу кезеңінде әскери–оқу орындарына кандидаттарды іріктеуді жүргізу ұсынылсын.
7. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д. Мусинге жүктелсін.
8. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлан ауданының әкімі                       Ж. Муратов
Келісілген:
Аудандық қорғаныс істері
жөніндегі бөлім бастығы                    Б. Саниязов
29.12.2011 ж.
Ұлан ауданының ішкі
істер бөлімінің бастығы                    Т. Закирьянов
29.12.2011 ж.
«Ұлан ауданының
медициналық бірлестігі»
КМҚК директоры                             Ж. Бухатов
29.12.2011 ж.
Ұлан ауданы әкімдігінің

6. Рекомендовать начальнику государственного учреждения «Отдел по делам обороны Уланского района» (Саниязову Б.), начальнику государственного учреждения «Отдел образования, физической культуры и спорта Уланского района» (Окасов К.) в период приписки провести отбор кандидатов в военно–учебные заведения.
7. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Мусина Д.
8. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уланского района                   Ж. Муратов
Согласовано:
Начальник ГУ «Отдел
по делам обороны Уланского района»      Б. Саниязов
26.12.2011 г.
Директор КГКП «Медицинское
объединение Уланского района»           Ж. Бухатов
26.12.2011 г.
Начальник ГУ «Отдел
внутренних дел Уланского района»        Т. Закирьянов
26.12.2011 г.
Приложения к решению
акима Уланского района