Қаратал ауылдық округінің Бұғыбай ауылында ірі қара малдары арасында қарасан індетіне қатысты карантин режимін енгізу және шектеу қою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 11 наурыздағы N 128 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 14 сәуірде N 5-18-117 тіркелді. Күші жойылды - Үржар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 04 мамырдағы N 225 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Үржар ауданы әкімдігінің 2011.05.04 N 225 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 18) тармақшасын және Қазақстан Республикасының «Ветеринария туралы» 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 Заңының 10 бабы 2 тармағының 9) тармақшасын басшылыққа ала отырып Қаратал ауылдық округінің Бұғыбай ауылында ірі қара малдары арасында қарасан індетінің шығуына байланысты Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қаратал ауылдық округінің Бұғыбай ауылында ірі қара малдары арасында қарасан індетінің шығуына байланысты, қолданыстағы заңнамаға сәйкес карантин режимін енгізе отырып, шектеу қойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл Шаруашылық Министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі Мемлекеттік Инспекция Комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы Б. Сатайға (келісімі бойынша) осы карантин іс-шаралары талаптарының орындалуына бақылауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Үржар ауданының ішкі істер бөлімінің бастығы Ш. Айтқазинге (келісімі бойынша) сауықтыру іс-шараларын өткізуге көмек көрсету ұсынылсын.
4. Қаратал ауылдық округінің әкімі Б. Қасеновқа сауықтыру іс-шараларын өткізуді ұйымдастырсын.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау Үржар ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімінің бастығы А. Бексұлтановқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                              Қ. Байсинов
Келісілді:
Қазақстан Республикасы Ауыл
Шаруашылық Министрлігі
Агроөнеркәсіптік кешендегі
Мемлекеттік Инспекция Комитетінің
Үржар аудандық аумақтық
инспекциясының бас мемлекеттік
ветеринариялық-санитариялық инспекторы         Б. Сатай
11 наурыз 2011 ж.
Үржар ауданының ішкі істер
бөлімінің бастығы
полиция полковнигі                             Ш. Айтқазин
11 наурыз 2011 ж.

Об установлении ограничения с введением карантинного режима в связи со вспышкой заболевания эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота в селе Бугыбай Каратальского сельского округа
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 11 марта 2011 года N 128. Зарегистрировано управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 апреля 2011 года за N 5-18-117. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района от 04 мая 2011 года № 225
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района от 04.05.2011 № 225.
Руководствуясь подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 и  подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан «О ветеринарии» от 10 июля 2002 года № 339, в связи со вспышкой заболевания эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота в селе Бугыбай Каратальского сельского округа акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ограничения в связи со вспышкой заболевания эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота в селе Бугыбай Каратальского сельского округа с введением карантинного режима согласно действующего законодательства.
2. Рекомендовать главному государственному ветеринарно-санитарному инспектору Урджарской районной территориальной инспекции Комитета Государственной инспекции в Агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан Б. Сатаю (по согласованию) обеспечить контроль за исполнением требований данного карантинного мероприятия.
3. Рекомендовать начальнику отдела внутренних дел Урджарского района Ш. Айтказину (по согласованию) оказать содействие в проведении оздоровительных мероприятий.
4. Акиму Каратальского сельского округа Б. Касенову организовать проведение оздоровительных мероприятий.
5. Начальнику отдела сельского хозяйства и ветеринарии Урджарского района А. Бексултанову возложить контроль за выполнением данного постановления.
6. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Урджарского района                         К. Байсинов
Согласовано:
Главный государственный ветеринарно-
санитарный инспектор Урджарского района
Комитета Государственной инспекции в
Агропромышленного комплекса Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан         Б. Сатай
11 марта 2011 г.
Начальник отдела внутренних дел
Урджарского района
полковник полиции                                Ш. Айтказин
11 марта 2011 г.