Благодарное ауылындағы көшенің атауын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Благодарное ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 14 сәуірдегі N 09 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 28 сәуірде N 5-18-121 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабы 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабы 2 тармағына сәйкес Благодарное ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Благодарное ауылы Центральная көшесінің атауы - Болат Ибраев атындағы көше болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылауды ауылдық округ әкімі аппаратының бас маманы С. Ақпаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Благодарное ауылдық
округінің әкімі                         Қ. Қасенов

О переименовании улицы в селе Благодарное
Решение акима Благодарненского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 14 апреля 2011 года N 09. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 апреля 2011 года за N 5-18-121
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» аким Благодарненского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Центральная села Благодарное - на улицу Ибраева Болата.
2. Контроль за исполнение настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима сельского округа С. Акпаеву.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Благодарненского
сельского округа                         К. Касенов