Благодарное ауылдық округі аймағында мүйізді ұсақ малдарынан бруцеллез індетінің шығуына байланысты шектеу қою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Благодарное ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 18 шілдедегі N 12 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 08 тамызда N 5-18-127 тіркелді. Күші жойылды - Үржар ауданы Благодарное ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 03 қарашадағы N 16 шешімімен
Күші жойылды - Үржар ауданы Благодарное ауылдық округі әкімінің 2011.11.03 N 16 шешімімен.
Қазақстан Республикасының «Ветеринария туралы» 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасын басшылыққа ала отырып, Үржар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2011 жылдың 14 маусымдағы № 520 ұсынысы негізінде Благодарное ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Благодарное ауылдық округінің аймағында мүйізді ұсақ малдарының арасында бруцеллез індетінің шығуына байланысты, қолданыстағы заңнамаға сәйкес шектеу іс-шараларын енгізе отырып шектеу қойылсын.
2. Благодарное ауылдық округінің мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы М. Толековке осы шектеу іс-шаралары талаптарының орындалуына бақылауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. "Үржар аудандық № 2 медициналық бірлестігі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының директоры Н. Жакияноваға Благодарное ауылдық округі тұрғындарының медициналық байқауын өткізу ұсынылсын.
4. Благодарное ауылдық округінің участкелік полиция инспекторы Т. Оразхановқа сауықтыру іс-шараларын өткізуге көмек көрсету ұсынылсын.
5. Благодарное ауылдық округінің мемлекеттік ветеринариялық -санитариялық дәрігері Т. Ибраевқа сауықтыру іс-шараларын өткізуді ұйымдастырсын.
6. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
7. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Благодарное ауылдық округінің әкімі              Қ. Қасенов
Келісілді:
Благодарное ауылдық округінің
мемлекеттік ветеринариялық-
санитариялық инспекторы                         М. Толеков
«18» шілде 2011 ж.
"Үржар аудандық № 2 медициналық
бірлестігі" коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорынының директоры              Н. Жакиянова
«18» шілде 2011 ж.
Благодарное ауылдық округінің
участкелік полиция инспекторы                  Т. Оразханов
«18» шілде 2011 ж.

Об установлении ограничения в связи со вспышкой бруцеллеза мелкого рогатого скота на территории Благодарненского сельского округа
Решение акима Благодарненского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 18 июля 2011 года N 12. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 08 августа 2011 года за N 5-18-127. Утратило силу решением акима Благодарненского сельского округа Урджарского района от 03 ноября 2011 года N 16
Сноска. Утратило силу решением акима Благодарненского сельского округа Урджарского района от 03.11.2011 N 16.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан «О ветеринарии» от 10 июля 2002 года, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Урджарского района от 14 июня 2011 года № 520 аким Благодарненского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничения в связи со вспышкой бруцеллеза среди мелкого рогатого скота на территории Благодарненского сельского округа с введением ограничительных мероприятий согласно действующего законодательства.
2. Рекомендовать государственному ветеринарно-санитарному инспектору Благодарненского сельского округа М. Толекову обеспечить контроль за исполнением требований данных ограничительных мероприятий.
3. Рекомендовать директору коммунального государственного казенного предприятия "Медицинское объединение № 2 Урджарского района" Н. Жакияновой проведение медицинского осмотра населения Благодарненского сельского округа.
4. Рекомендовать участковому инспектору полиции Благодарненского сельского округа Т. Оразханову оказать содействие в проведении оздоровительных мероприятий.
5. Государственному ветеринарно-санитарному врачу Благодарненского сельского округа Т. Ибраеву организовать проведение оздоровительных мероприятий.
6. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
7. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Благодарненского
сельского округа                               К. Касенов
Согласовано:
Государственный ветеринарно-
-санитарный инспектор Благодарненского
сельского округа                               М. Толеков
«18» июля 2011 г.
Директор коммунального
государственного казенного
предприятия "Медицинское
объединение № 2 Урджарского района"            Н. Жакиянова
«18» июля 2011 г.
Участковый инспектор полиции
Благодарненского сельского округа              Т. Оразханов
«18» июля 2011 г.