"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 34/2-ІV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қарашадағы N 40/2-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 15 қарашада N 5-19-156 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 245 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011.12.30 N 245 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310–IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 3 қарашадағы № 33/394–IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 4 қарашасында № 2558 тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 34/2-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-19-137 тіркелген, «ЛЗ Сегодня» газетінде 2011 жылы 14 қаңтарда № 2 санында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1) кірістер - 2 381 986,3 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 1 397 874 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 614 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 6 724 мың теңге;
трансферттер түсімі – 973 774,3 мың теңге;
2) шығындар - 2 408 381,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 3 986 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 986 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 31 268 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 31 268 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -61649,3 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру - 61649,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыз түсімі – 3986 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 402 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарын пайдалану - 62 065,3 мың теңге.»;
8-тармақта:
1), 4) және 5)–тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение от 27 декабря 2010 года № 34/2-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 ноября 2011 года N 40/2-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 15 ноября 2011 года за N 5-19-156. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 30 декабря 2011 года № 245)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 30.12.2011 № 245).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 ноября 2011 года № 33/394-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 ноября 2011 года за № 2558) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 27 декабря 2010 года № 34/2-IV «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-137, опубликовано в газете «ЛЗ Сегодня» от 14 января 2011 года № 2) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 2 381 986,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 397 874 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 614 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 724 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 973 774,3 тысяч тенге;
2) затраты – 2 408 381,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 986 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 986 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 31 268 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 31 268 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -61649,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита – 61649,3 тысяч тенге, том числе:
поступление займов – 3 986 тысяч тенге;
погашение займов - 4 402 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 62 065,3 тысяч тенге.»;
в пункте 8:
подпункты 1), 4) и 5) изложить в следующей редакции:

«1) 16 865 мың теңге - азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларына, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысушылары мен ҰОС мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға, қаза тапқан әскери қызметкерлердің отбасына);»;
«4) 540 мың теңге - облысқа ерен еңбегі сіңген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге;»;
«5) 3 481 мың теңге – табысы аз отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқу ақысы, стипендиялар, жатақханада тұру);»;
8-тармақ 12) тармақшамен толықтырылсын:
«12) 8 919,0 мың теңге – Усть-Таловка к. абаттандыруға.»;
9-тармақта:
1), 2), 4), 5), 8), 9) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
«1) 11 185 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;»;
«2) 2 637,6 мың теңге – ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;»;
«4) 12 694, 5 мың теңге - Қазақстан Республикасындағы білім беруді дамытудың 2011 – 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыруға, оның ішінде: бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беру мемлекеттік ұйымдарындағы физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға – 4070 мың теңге, бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік ұйымдарындағы лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға – 5346,5 мың теңге, үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге – 3278 мың теңге;»;
«5) 13 442 мың теңге - жетім баланы (жетім балаларды) және ата– аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы қаражат төлеуге;»;
«8) 9 866 мың теңге, оның ішінде: жартылай субсидиялық жалақыға 4 147 мың теңге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға - 6 479 мың теңге;»;
«9) 1 900 мың теңге - Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік–коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, оның ішінде:
ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету шеңберінде 1 900 мың теңге.»;
12–тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«1) 3 986 мың теңге – ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.»;
13-тармақта:
1), 2), 3), 4) және 8)-тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
«1) 5 қосымшаға сәйкес қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнiң қызметін қамтамасыз етуге 107 917 мың теңге сомасында;»;
«2) 6 қосымшаға сәйкес мемлекеттік органдардың күрделі шығыстарына арналған шығындар 878 мың теңге сомасында;»;
«3) 7 қосымшаға сәйкес ауылдық жерлерде оқушыларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыруға 634 мың теңге сомасында;»;

«1) 16 865 тысяч тенге - на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих);»;
«4) 540 тысяч тенге - на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью;»;
«5) 3 481 тысяч тенге - для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии);»;
пункт 8 дополнить подпунктом 12):
«12) 8 919,0 тысяч тенге - на благоустройство п. Усть-Таловка.»;
в пункте 9:
подпункты 1), 2), 4), 5), 8), 9) изложить в следующей редакции:
«1) 11 185 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;»;
«2) 2637,6 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;»;
«4) 12 694,5 тысяч тенге – на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе: оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования - 4 070 тысяч тенге, создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования - 5 346,5 тысяч тенге, обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому - 3 278 тысяч тенге;»;
«5) 13 442 тысяч тенге - на ежемесячную выплату денежных средств опекунам(попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;»;
«8) 9 866 тысяч тенге, в том числе на: частичное субсидирование заработной платы 4147 тысяч тенге, создание центров занятости – 6 479 тысяч тенге;»;
«9) 1 900 тысяч тенге – на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020, в том числе: в рамках содействия развитию предпринимательства на селе 1 900 тысяч тенге.»;
в пункте 12:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1) 3 986 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.»;
в пункте 13:
подпункты 1), 2), 3), 4) и 8) изложить в следующей редакции:
«1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села) в сумме 107 917 тысяч тенге, согласно приложению 5;»;
«2) затраты на капитальные расходы государственных органов в сумме 878 тысяч тенге, согласно приложению 6;»;
«3) на организацию подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности в сумме 634 тысяч тенге, согласно приложению 7;»;

«4) 8 қосымшаға сәйкес елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға 44 496 мың теңге сомасында;»;
«8) 12 қосымшаға сәйкес елді мекендерді абаттандыруға және көгалдандыруға 11067 мың теңге сомасында;»;
аталған шешімнің 1567812 қосымшалары осы шешімнің 123456 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                      Е. Айтмұхамед
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы                 Ә. Баяндинов
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2011 жылғы 10 қарашадағы
№ 40/2-ІV шешiмiне
1 қосымша
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2010 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 34/2-IV шешiмiне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санат
Сома
(мың теңге)
Сынып
Сыныпша
Кiрiстер атауы
I. КІРІСТЕР

«4) на освещение улиц населенных пунктов в сумме 44 496 тысяч тенге, согласно приложению 8;»;
«8) затраты на благоустройство и озеленение населенных пунктов в сумме 11067 тысяч тенге, согласно приложению 12;»;
приложения 1567812 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123456 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                       Е. Айтмухамед
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата                       А. Баяндинов
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 10 ноября 2011 года № 40/2-IV
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 27 декабря 2010 года № 34/2-IV
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1. ДОХОДЫ