Жәнібек ауданының аумағын аймақтарға бөлу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 13 қыркүйектегі № 162 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 қыркүйекте № 3072 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 190 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2011.10.31 № 190 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 767 "Аумақты аймақтарға бөлу ережесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Жәнібек ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 15 тамыздағы  № 162 "Жәнібек ауданы Талов ауылдық округінің Комсомол қызтағы аумағына карантин режимін және шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы" қаулысын және Батыс Қазақстан облысы Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2011 жылғы 10 тамыздағы № 1-12-1493 ұсынбасын ескере отырып, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жәнібек ауданының аумағын келесі аймақтарға бөлу жүргізілсін:
1) Талов селолық округінің Комсомол қыстағы аумағын қамтитын 8 шақырымдық радиустағы сібір жарасы эпизоотиялық ошағымен қолайсыз аймағына;
2) Талов селолық округінің Талов, Аманат, Майтүбек, Бірлік ауылдары, Бассейн, Қарабүгет қыстақтарын, Жақсыбай селолық округінің Ақадыр ауылы аумағын қамтитын 25 шақырымдық радиустағы буферлік аймағына;
3) Жақсыбай селолық округінің Жақсыбай ауылы аумағын қамтитын 50 шақырымдық радиустағы бақылау аймағына;
4) белгіленген аймақтар шегінен тыс орналасқан Жәнібек ауданының аумақтары қолайлы аймақтарға жатқызылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі, Батыс Қазақстан облысының Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторы (келісім бойынша), Жәнібек ауданының аудан және селолық округтерінің әкімдері осы қаулыны жүзеге асыру жөніндегі қажетті шараларды алсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е. Ғ. Салықовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 9 тамыздан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Облыс әкімі                      Б. Ізмұхамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
Батыс Қазақстан облысының
Бас мемлекеттік ветеринариялық-
санитарлық инспекторы
_____________Б. Е. Айтуғанов

О делении территории Жанибекского района на зоны
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 13 сентября 2011 года № 162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 сентября 2011 года № 3072. Утратило силу - постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 31 октября 2011 года № 190
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 31.10.2011 № 190
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", в соответствии с приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 767 "Об утверждении Правил деления территории на зоны", учитывая постановление акимата Жанибекского района от 15 августа 2011 года № 162 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима и ограничительных мероприятий на территории зимовки Комсомол Таловского сельского округа Жанибекского района" и представление Главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Западно-Казахстанской области от 10 августа 2011 года № 1-12-1493 акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить деление территории Жанибекского района на следующие зоны:
1) неблагополучная зона с эпизоотическим очагом сибирской язвы в радиусе 8 километров, включающая в себя территорию зимовки Комсомол Таловского сельского округа;
2) буферная зона в радиусе 25 километров, включающая в себя территории сел Таловка, Аманат, Майтубек, Бирлик, зимовок Бассейн, Карабугет Таловского аульного округа, села Акадыр Жаксыбайского сельского округа;
3) зона наблюдения в радиусе 50 километров, включающая в себя территории села Жаксыбай Жаксыбайского сельского округа;
4) территории Жанибекского района, находящиеся вне пределов установленных зон, отнести к благополучной зоне.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области", Главному государственному ветеринарно-санитарному инспектору Западно-Казахстанской области (по согласованию), акимам района и сельских округов Жанибекского района принять необходимые меры по реализации настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Салыкова Е. Г.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 9 августа 2011 года.
Аким области                     Б. Измухамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Главный государственный
ветеринарно-санитарный
инспектор Западно-
Казахстанской области
_____________Айтуганов Б. Е.

12.09.2011 ж.

12.09.2011 г.