Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 31 наурыздағы N 586 "Орал қаласы бойынша 2011 жылға халықтың нысаналы топтары үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 9 қыркүйектегі N 2137 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 қазанда N 7-1-213 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы N 3170 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2011.12.15 N 3170 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын басшылыққа алып, қала ұйымдарынан түскен сұраныс пен ұсыныстарды ескеріп, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қаласы әкімдігінің "Орал қаласы бойынша 2011 жылға халықтың нысаналы топтары үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" 2011 жылғы 31 наурыздағы N 586 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-207 тіркелген, 2011 жылғы 19 мамырдағы "Жайық үні" газетінде N 20 және 2011 жылы 19 мамырдағы "Пульс города" газетінде N 20 жарияланған) келесі толықтырулар енгізілісін:
көрсетілген қаулының қосымшасы "Орал қаласы бойынша 2011 жылы ұйымдарда, мекемелерде, кәсіпорындарда және қоғамдық бірлестіктерде нысаналы топтары үшін әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдарының тізбесі" мынандай мазмұндағы нөмірлері реттік 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 жолдармен толықтырылсын:
"57. Орал қаласы әкімдігінің Орал қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің Көп салалы мемелекеттік коммуналдық жол пайдалану кәсіпорны;
58. Орал қаласы әкімдігінің "Орал қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көркем Орал" (шаруашылық жүргізу құқығындағы) мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
59. "Теміржолсу-Ақтөбе" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
60. "АКЕLА" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
61. "Шаңырақ" пәтер иелері тұтыну кооперативі;
62. "МУРКЕР" пәтер иелерінің кооперативі;
63. Надыршина Оксана Алексеевна жеке кәсіпкер;
64. Турсынова Ляна Алексеевна жеке кәсіпкер;
65. Бисенгалиева Айнагуль Тулегеновна жеке кәсіпкер.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.

О внесении дополнений в постановление акимата города Уральска от 31 марта 2011 года N 586 "Об организации социальных рабочих мест для целевых групп населения на 2011 год по городу Уральску"
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 9 cентября 2011 года N 2137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 октября 2011 года N 7-1-213. Утратило силу - постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 15 декабря 2011 года N 3170
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Уральск Западно-Казахстанской области от 15.12.2011 N 3170
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", учитывая запросы и предложения от предприятий города, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Уральска "Об организации социальных рабочих мест для целевых групп населения на 2011 год по городу Уральску" от 31 марта 2011 года N 586 (зарегистртированное в Реестре государственной ркгистрации нормативных правовоых актов за N 7-1-207, опубликованное 19 мая 2011 года в газете "Жайық үні" N 20 и 20 мая 2011 года в газете "Пульс города" N 20) следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению "Перечень учреждений, организаций, предприятий и общественных объединений на которых организованы социальные рабочие места для целевых групп на 2011 год по городу Уральску" дополнить строками, порядковыми номерами 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 следующего содержания:
"57. Многоотраслевое государственное коммунальное дорожно-эксплуатационное предприятие Отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Уральска Акимата города Уральска;
58. Государственное коммунальное предприятие "Көркем Орал" (на праве хозяйственного ведения) государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков города Уральска" акимата города Уральска";
59. Товарищество с ограниченной ответственностью "Теміржолсу-Ақтөбе";
60. Товарищество с ограниченной ответственностью "AKELA";
61. Потребительский кооператив собственников квартир "Шанырак";
62. Кооператив собственников квартир "МУРКЕР";
63. Частный предприниматель Надыршина Оксана Алексеевна;
64. Частный предприниматель Турсынова Ляна Алексеевна;
65. Частный предприниматель Бисенгалиева Айнагуль Тулегеновна.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. С. Сафималиевке жүктелсін.
Қала әкімі                       С. Оразов

3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сафималиева А. С.
Аким города                      С. Оразов