2011 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы мерзімдерін айқындау туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 9 қыркүйекте N 2147 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінда 2011 жылғы 20 қазанда N 7-1-214 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы N 221 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2011 год
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 9 сентября 2011 года N 2147. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 октября 2011 года N 7-1-214
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года  N 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Орал қаласы бойынша 2011 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының күші 2011 жылғы 1 мамырдан туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
3. Осы қаулы Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.

1. Определить оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по городу Уральск на 2011 год согласно приложению.
2. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 мая 2011 года.
3. Данное постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Западно Казахстанской области и вводится в действие со дня первого официального опубликования.