Орал қаласы бойынша 2012 жылға халықтың нысаналы топтары үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 3170 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 қантарда № 7-1-226 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 3193 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2012.12.13 № 3193 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын басшылыққа алып, қала ұйымдарынан түскен сұраныс пен ұсыныстарды ескеріп, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қаласы бойынша 2012 жылға халықтың нысаналы топтары үшін әлеуметтік жұмыс орны уақытша жұмыс орындарын құру арқылы ұйымдастырылсын.
2. алынып тасталды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2012.05.31 № 1238 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Орал қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Орал қаласы әкімдігінің "Орал қаласы бойынша 2011 жылға халықтың нысаналы топтары үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" 2011 жылғы 31 наурыздағы № 586 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-207 тіркелген, 2011 жылғы 19 мамырдағы "Жайық үні" газетінде № 20 және 2011 жылғы 19 мамырдағы "Пульс города" газетінде № 20 жарияланған) қаулысы;
2) Орал қаласы әкімдігінің "Орал қаласы бойынша 2011 жылға халықтың нысаналы топтары үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы қаулысына толықтырулар енгізу туралы" 2011 жылғы 9 қыркүйектегі № 2137 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-213 тіркелген, 2011 жылғы 13 қазандағы "Жайық үні" газетінде № 41 және 2011 жылғы 14 қазандағы "Пульс города" газетінде № 41 жарияланған) қаулысы.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. С. Сафималиевке жүктелсін.
Қала әкімі                       С. Оразов
Орал қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 3170 қаулысымен
бекітілді
Өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке
сәйкес әлеуметтік жұмыс орындарын
ұйымдастыратын жұмыс берушілердің
тізбесі

Об организации социальных рабочих мест для целевых групп населения на 2012 год по городу Уральск
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 15 декабря 2011 года № 3170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 января 2012 года № 7-1-226. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 13 декабря 2012 года № 3193
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 13.12.2012 № 3193.
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", учитывая запросы и предложения от предприятий города, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать социальные рабочие места для целевых групп на 2012 год по городу Уральску, путем создания временных рабочих мест.
2. исключен - постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 31.05.2012 № 1238 (вводится в действие со дня официального опубликования).
3. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Уральска:
1) Постановление акимата города "Об организации социальных рабочих мест для целевых групп населения по городу Уральску" от 31 марта 2011 года № 586 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-1-207, опубликованное 19 мая 2011 года в газете "Жайық үні" № 20 и 19 мая 2011 года в газете "Пульс города" № 20);
2) Постановление акимата города "О внесении дополнений в постановление акимата города Уральска от 31 марта 2011 года № 586 "Об организации социальных рабочих мест для целевых групп населения по городу Уральску" от 9 сентября 2011 года № 2137 (зарегистртированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-1-213, опубликованное 13 октября 2011 года в газете "Жайық үні" № 41 и 14 октября 2011 года в газете "Пульс города" № 41).
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сафималиева А. С.
Акима города                     С. Уразов
Утвержден
постановлением
акимата города Уральска
от 15 декабря 2011 года № 3170
Перечень
работодателей, где в соответствии
с потребностью регионального рынка труда
будут организованы социальные рабочие места

Ескерту. Қосымша алынып тасталды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2012.05.31 № 1238 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Сноска. Приложение исключено - постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 31.05.2012 № 1238 (вводится в действие со дня официального опубликования).