Ақжайық аудандық мәслихатының 2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 36-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 желтоқсанда № 7-2-127 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 19 сәуірдегі № 3-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихаттың 2012.04.19 № 3-5 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 3 қарашадағы "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 28-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 35-2 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақжайық аудандық мәслихатының 2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-2-116 тіркелген, 2011 жылғы 6 қаңтардағы, 2011 жылғы 13 қаңтардағы, 2011 жылғы 20 қаңтардағы, 2011 жылғы 27 қаңтардағы, 2011 жылғы 3 ақпандағы, 2011 жылғы 10 ақпандағы, 2011 жылғы 17 ақпандағы, 2011 жылғы 24 ақпандағы, 2011 жылғы 3 наурыздағы "Жайық таңы" газетінде № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
2) тармақшадағы:
"3 861 709" деген сан "3 861 710" деген санмен ауыстырылсын.
2) аталып отырған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                  С. Уразова
Мәслихат хатшысы                 Д. Жақсыбаев
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 36-1
"Ақжайық аудандық мәслихатының
2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-1
"2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджет туралы" шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" шешіміне
қосымша
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-1
"2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджет туралы" шешіміне
1 қосымша
мың теңге
Санаты
Сома
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. ТҮСІМДЕР

О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 25 декабря 2010 года № 28-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 декабря 2011 года № 36-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 декабря 2011 года № 7-2-127. Утратило силу - решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 апреля 2012 года № 3-5
Сноска. Утратило силу - Решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19.04.2012 № 3-5
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 3 ноября 2011 года № 35-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 28-2 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 25 декабря 2010 года № 28-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-2-116, опубликованное 6 января 2011 года,13 января 2011 года, 20 января 2011 года, 27 января 2011 года,3 февраля 2011 года, 10 февраля 2011 года, 17 февраля 2011 года, 24 февраля 2011 года, 3 марта 2011 года в газете "Жайық таңы" № 2, № 3, № 4, № 5, №  6, № 7, № 8, № 9, № 10), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2):
цифру "3 861 709" заменить цифрой "3 861 710";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии              С. Уразова
Секретарь маслихата              Д. Джаксыбаев
Приложение
к решению маслихата района
от 22 декабря 2011 года № 36-1
"О внесении изменений в решение
Акжаикского районного маслихата
от 25 декабря 2010 года № 28-1
"О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению маслихата района
от 25 декабря 2010 года № 28-1
"О районном бюджете на 2011-2013 годы"
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ