2012 жылдың қаңтар-наурызда азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы N 20 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 қаңтарда N 7-2-128 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімінің 2012 жылғы 28 сәуірдегі № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімінің 28.04.2012 № 9 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 3337 баптарына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери мiндеттiлiк және әскери қызмет туралы" Заңының 17 бабына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) Ақжайық ауданында 2012 жылдың қаңтар-наурызда тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеуді өткізу ұсынылсын.
2. Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Ақжайық аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша) азаматтарды шақыру учаскелерін тіркеу кезінде медициналық куәландырудан өткізу дәрі-дәрмекпен, құрал-сайманмен, медицина және шаруашылық мүлкімен қамтамасыз етсін.
3. "Ақжайық аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі азаматтарды шақыру учаскелерін тіркеу кезінде техникалық қызметкерлердің кажетті санын қамтамасыз етсін.
4. Азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеу мен медициналық куәландыру:
1) Алғабас, Ақсуат, Ақжол, Бударин, Есенсай, Жайық, Жамбыл, Жанабұлақ, Қабыршақты, Құрайлысай, Қарауылтөбе, Мерген, Чапаев ауылдық округтерінде тұратындар үшін "Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінде (келісім бойынша) ұйымдастырылсын.
2) Базаршолан, Базартөбе, Алмалы, Тайпақ, Сарытоғай ауылдық округтерінде тұратындар үшін Тайпақ ауылындағы Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Ақжайық аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнында (келісім бойынша) ұйымдастырылсын.
5. "Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Ақжайық ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) әскери мiндетті орындаудан жалтарған адамдарды iздестiру және ұстауы ұсынылсын.

Об организации и обеспечении проведения приписки граждан к призывным участкам в январе-марте 2012 года
Решение акима Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 5 декабря 2011 года N 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 января 2012 года N 7-2-128. Утратило силу решением акима Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 28 апреля 2012 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 28.04.2012 № 9
В соответствии со статьями 3337 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" аким района РЕШИЛ:
1. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел по делам обороны Акжаикского района Западно-Казахстанской области" (по согласованию) провести в январе-марте 2012 года приписку к призывным участкам граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет.
2. Государственному коммунальному казенному предприятию "Акжаикская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области (по согласованию) в период приписки к призывным участкам во время медицинского освидетельствования граждан обеспечить медикаментами, инструментарием, медицинским и хозяйственным имуществом.
3. Государственному учреждению "Акжаикский районный отдел занятости и социальных программ" в период приписки к призывным участкам граждан обеспечить необходимым количеством технических работников.
4. Приписку и медицинское освидетельствование граждан к призывным участкам:
1) организовать в государственном учреждении "Отдел по делам обороны Акжаикского района Западно-Казахстанской области" (по согласованию) для проживающих в аульных округах Алгабас, Аксуат, Акжол, Бударин, Есенсай, Жайык, Жамбыл, Жанабулак, Кабыршакты, Курайлысай, Карауылтобе, Мерген, Чапаево;
2) организовать в селе Тайпак в государственном коммунальном казенном предприятии "Акжаикская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области (по согласованию) для проживающих в аульных округах Базаршолан, Базартобе, Алмалы, Тайпак, Сарытогай.
5. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел Акжаикского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области" (по согласованию) осуществлять розыск и задержание лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности.

6. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
7. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақжайық ауданы әкімінің орынбасары М. Д. Жұматоваға жүктелсін.
Аудан әкімі                      А. Имангалиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Батыс Қазақстан облысы
Ақжайық ауданының Қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы подполковник
_____________Б. Бердигалиев
01.12.2011 ж.
"Батыс Қазақстан облысының
Ішкі істер департаменті
Ақжайық ауданының ішкі
істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
подполковник
_____________Е. Бисенов
01.12.2011 ж.
"Батыс Қазақстан облысының
әкімдігі денсаулық сақтау
басқармасының Ақжайық
аудандық ауруханасы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының
директоры
_____________Б. Ералин
01.12.2011 ж.
Батыс Қазақстан облысының
әкімдігі денсаулық сақтау
басқармасының "Ақжайық
аудандық орталық ауруханасы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының
директоры
_____________Д. Хайрушев
01.12.2011 ж.

6. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
7. Контроль за исполнением решения возложить на заместителя акима района Джуматову М. Д7
Аким района                      А. Имангалиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Акжаикского района
Западно-Казахстанской области"
подполковник
_____________Б. Бердигалиев
01.12.2011 г.
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Акжаикского района
Департамента внутренних дел
Западно-Казахстанской области"
подполковник
_____________Е. Бисенов
01.12.2011 г.
Директор государственного
коммунального казенного
предприятия "Акжаикская
центральная районная больница"
управления здравоохранения
акимата Западно-Казахстанской
области
_____________Б. Ералин
01.12.2011 г.
Директор государственного
коммунального казенного
предприятия "Акжаикская
центральная районная больница"
управления здравоохранения
акимата Западно-Казахстанской
области
_____________Д. Хайрушев
01.12.2011 г.