Бөрлі ауданы бойынша 2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 17 маусымдағы № 429 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 шілдеде № 7-3-112 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы № 14 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту  туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес мекемелерінен түскен өтінімдерді ескеріп, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмысының түрлері, төлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмысын жергілікті бюджеттен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 қаңтарынаң бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Сидыққа жүктелсін.
Аудан әкімі                      Б. Шакимов
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 17 маусымдағы
№ 429 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері,
көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне
төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру
көздері
Ұйымдардың тізбелері
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері
1
"Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекеме
Түскен өтінімдер бойынша
Қазақстан Республика-
сындағы Еңбек кодексіне сәйкес келісім шарт бойынша
Қазақстан Республика-
сындағы қолданыстағы бекітілген Заңнамасына сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес қаржыландыру жергілікті бюджет есебінен
2
"Ақбұлақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
3
"Александров селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
4
"Ақсу селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
5
"Жарсуат селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
6
"Қызылтал селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
7
"Приурал селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
8
"Бөрлі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
9
"Кеңтүбек селолық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекеме
10
"Бумакөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
11
"Пугачев селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
12
"Қарақұдық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
13
"Березов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
14
"Қанай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
15
"Қарағанды селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
16
"Успен селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
17
"Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекеме
18
"Батыс Қазақстан облысы ішкі істер Департаментінің Бөрлі ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекеме
19
"Қазақстан Республикасы қаржы Министрлігі салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша салық департаментінің Бөрлі ауданы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекеме
20
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Бөрлі ауданының Төтенше жағдайлар бөлімі"

Об организации общественных работ в Бурлинском районе на 2011 год
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 17 июня 2011 года № 429. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 июля 2011 года № 7-3-112. Утратило силу - постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 26 января 2012 года № 14
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения"постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", учитывая поступившие от учреждений заявки, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел финансов Бурлинского района Западно-Казахстанской области" обеспечить финансирование общественных работ из местного бюджета.
3. Данное постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2011 года.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Т. Сидык.
Аким района                      Б. Шакимов
Приложение
к постановлению акимата
Бурлинского района
№ 429 от 17 июня 2011 года
Перечень
организаций, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда
участников и источники их финансирования
Перечень организаций
Виды обществен-
ных работ
Объемы и конкретные условия обществен-
ных работ
Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
1
Государственное учреждение "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Согласно поступивших заявок
По договору, согласно трудового Кодекса Республики Казахстан
Финансирование за счет местного бюджета, не ниже минимальной заработной платы, утвержденной в соответствии с действующим законодатель-
ством в Республике Казахстан
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Акбулакского сельского округа"
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Александровского сельского округа"
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксуского сельского округа"
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Жарсуатского сельского округа"
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылталского сельского округа"
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Приурального сельского округа"
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Бурлинского поселкового округа"
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Кентубекского сельского округа"
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Бумакольского сельского округа"
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Пугачевского сельского округа"
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракудукского сельского округа"
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Березовского сельского округа"
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Канайского сельского округа"
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Карагандинского сельского округа"
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Успеновского сельского округа"
17
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Бурлинского района Западно-
Казахстанской области"
18
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Бурлинского района Департамента внутренних дел Западно-
Казахстанской области"
19
Государственное учреждение "Налоговое управление по Бурлинскому району налогового департамента по Западно-
Казахстанской области налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан"
20
Государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Бурлинского района департамента чрезвычайных ситуаций Западно-
Казахстанской области Министерства чрезвычайных ситуаций Республики Казахстан"