Жаңақала аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 26-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 маусымдағы № 28-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 24 маусымда № 7-5-131 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 сәуірдегі № 2-20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2012.04.19 № 2-20 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақала аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 26-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-5-125 нөмерімен тіркелген, 2011 жылғы 22 қаңтардағы, 2011 жылғы 29 қаңтардағы, 2011 жылғы 8 наурыздағы, 2011 жылғы 12 наурыздағы, 2011 жылғы 22 наурыздағы, 2011 жылғы 26 наурыздағы аудандық "Жаңарған өңір" газетінде № 4, № 5-6, № 12, № 13, № 14, № 15 жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1–тармақта:
1) тармақшадағы:
"1 955 392" деген сан "1 989 888" деген санмен ауыстырылсын;
"443 277" деген сан "460 696" деген санмен ауыстырылсын;
"300" деген сан "881" деген санмен ауыстырылсын;
"1 509 665" деген сан "1 526 161" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"1 960 934" деген сан "1 995 430" деген санмен ауыстырылсын;
2) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  С. Ғұбашев
Аудандық мәслихат хатшысы        Р. Саматов
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 14 маусымдағы
№ 28-2 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 26-1 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2010 года № 26-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 июня 2011 года № 28-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 июня 2011 года № 7-5-131. Утратило силу - решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 апреля 2012 года № 2-20
Сноска. Утратило силу - Решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19.04.2012 № 2-20
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 27 декабря 2010 года № 26-1 (зарегистированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-5-125, опубликованное 22 января 2011 года, 29 января 2011 года, 8 марта 2011 года, 12 марта 2011 года, 22 марта 2011 года, 26 марта 2011 года районном газете "Жаңарған өңірі" № 4, № 5-6, № 12, № 13, № 14, № 15), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "1 955 392" заменить цифрой "1 989 888";
цифру "443 277" заменить цифрой "460 696";
цифру "300" заменить цифрой "881";
цифру "1 509 665" заменить цифрой "1 526 161";
в подпункте 2):
цифру "1 960 934" заменить цифрой "1 995 430";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии              С. Губашев
Секретарь районного маслихата    Р. Саматов
Приложение
к решению районного маслихата
от 14 июня 2011 года № 28-2
Приложение 1
к решению  районного маслихата
от 27 декабря 2010 года № 26-1
Районный бюджет на 2011 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы