Жаңақала ауданы бойынша салық ставкаларын және біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 маусымдағы № 28-6 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 шілдеде № 7-5-132 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 қаңтардағы № 6-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 21.01.2013 № 6-9 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Базар аумағындағы дүңгіршіктердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін біржолғы талондардың құны 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қызметін дүркін-дүркін сипатта болатын Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандарың қызмет түрлерінің бір жолғы талондарының құны 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Жерлерді өңірлерге бөлу жобалары (схемалары) негізінде жер салығының ставкаларын Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 378379381383 баптарында белгіленген жер салығының базалық ставкалары 50 процентке жоғарылатылсын.
4. Бірыңғай тіркелген салық ставкалары 3 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
5. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың бюджет, экономика, аграрлық саясат және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  С. Ғұбашев
Аудандық мәслихат хатшысы        Р. Саматов
Аудандық мәслихатының
2011 жылғы 14 маусымдағы
N 28-6 шешіміне 1-қосымша
Базар аумағындағы дүңгіршіктердегі,
стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған
блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда
тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер
көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын
Қазақстан Республикасының азаматтары мен
оралмандар, дара кәсіпкерлер мен заңды
тұлғалар үшін біржолғы талондардың құны
N
Қызмет түрлері
Жаңақала ауылы (теңге)
Басқа ауылдар (теңге)
І
Азық-түлік тауарларын сату, оның ішінде:
жабдықталған орындағы сауда
75
75
жабдықталмаған орындағы сауда
50
50
жүк көліктен сату
400
400
жеңіл көліктен сату
200
200
ІІ
Өнеркәсіп тауарлары, оның ішінде:
жабдықталған орындағы сауда
100
100
жабдықталмаған орындағы сауда
75
75
жүк көліктен сату
400
400
жеңіл көліктен сату
200
200
Аудандық мәслихатының
2011 жылғы 14 маусымдағы
N 28-6 шешіміне 2-қосымша
Қызметін дүркін-дүркін сипатта болатын
Қазақстан Республикасының азаматтары мен
оралмандардың қызмет түрлерінің
бір жолғы талондарының құны
N
Қызмет түрлері
Жаңақала ауылы (теңге)
Басқа ауылдар (теңге)
1
Сату (стационарлық үй-жайда жүзеге асырылатын қызметтерді қоспағанда):

Об установлении ставок налогов и стоимости разовых талонов по Жангалинскому району
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 июня 2011 года № 28-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 июля 2011 года № 7-5-132. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 января 2013 года № 6-9
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21.01.2013 № 6-9
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и Законами Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан и оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка согласно приложению 1.
2. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан и оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер, согласно приложению 2.
3. На основании проектов (схем) зонирования земель увеличить ставки земельного налога на 50 процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 378379381383 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)".
4. Установить единые ставки фиксированного налога согласно приложению 3.
5. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по бюджету, экономики, аграрной политики и экологии районного маслихата.
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии              С. Губашев
Секретарь районного маслихата    Р. Саматов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 14 июня 2011 года N 28-6
Стоимость разовых талонов для граждан
Республики Казахстан и оралманов,
индивидуальных предпринимателей
и юридических лиц, осуществляющих деятельность
по реализации товаров, выполнению работ,
оказанию услуг на рынках, за исключением
реализации в киосках, стационарных помещениях
(изолированных блоках) на территории рынка
N
Виды деятельности
пос. Жангала (тенге)
В других сельских округах (тенге)
І
Реализация продовольственных товаров, в том числе:
с оборудованных мест
75
75
с необорудованных мест
50
50
торговля с грузовых автомашин
400
400
торговля с легковых автомашин
200
200
ІІ
Реализация промышленных товаров, в том числе:
с оборудованных мест
100
100
с необорудованных мест
75
75
торговля с грузовых автомашин
400
400
торговля с легковых автомашин
200
200
Приложение 2
к решению районного маслихата
от 14 июня 2011 года N 28-6
Стоимость разовых талонов для граждан
Республики Казахстан и оралманов, деятельность
которых носит эпизодический характер
N
Виды деятельности
пос. Жангала (тенге)
В других сельских округах (тенге)
1
Реализация с одного торгового места (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях):