Зеленов ауданы Первосовет ауылдық округінің Первосовет ауылына карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдінің 2011 жылғы 11 ақпандағы N 51 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 наурызда N 7-7-125 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 168 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2011.04.15 N 168 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағы 18 тармақшасын, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабының 2 тармағы 9 тармақшасын басшылыққа алып және Зеленов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2011 жылғы 11 қаңтардағы N 1-11-03 ұсынысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зеленов ауданы Первосовет ауылдық округінің Первосовет ауылына иттер арасынан құтыру ауруы анықталуына байланысты карантин режимін және шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринарлық режимі белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ш. Ибрагимовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімі                      Ғ. Қапақов

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны в Первосоветского аульном округе селе Первосоветск Зеленовского района
Постановление акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 11 февраля 2011 года N 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 марта 2011 года N 7-7-125. Утратило силу - постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 15 апреля 2011 года N 168
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 15.04.2011 N 168.
Руководствуясь подпункта 18 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 9 пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года N 339 года "О ветеринарии" и представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зеленовского района от 11 января 2011 года N 1-11-03, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи выявлением бешенства среди собак установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением карантинного режима и ограничительных мероприятий в Первосоветском аульном округе селе Первосоветск Зеленовского района.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ш. Ибрагимова.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                      Г. Капаков