Казталов ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 4 сәуірдегі № 77 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 22 сәуірде № 7-8-125 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 11 қарашадағы № 269 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 11.11.2011 № 269 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Казталов ауданының аумағында Қазақстан Республикасының Президенттігіне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Ауылдық округі әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Молдашевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 3 наурыздан туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі Т. Сапаров
КЕЛІСІЛДІ:
Казталов аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________С. Молдашев
04.04.2011 ж.
Аудан әкімдігінің
2011 жылдың 4 сәуірдегі
N 77 қаулысына қосымша
Казталов ауданының аумағында
Қазақстан Республикасының Президенттігіне
барлық кандидаттары үшін үгіттік баспа
материалдарын орналастыру орындарының
тізбесі
Елді мекеннің атауы
Орналасқан орны
Ақпәтер ауылы
Ақпәтер Мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Ақпәтер көшесі, 39
Кішкенешал ауылы
Фельдшерлік пункт ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд
Кіші Талдықұдық ауылы
Кіші Талдықұдық бастауыш мектебі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд
Талдықұдық ауылы
Талдықұдық мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, С.Есетов көшесі, 8
Хайруш ауылы
Хайруш ауылдық клубы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Хайруш көшесі, 47
Қайыңды ауылы
Қайыңды мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, С.Жұмашева көшесі, 16
Болашақ ауылы
Болашақ мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Жаңа Тұрмыс көшесі, 2
Жаңатаң ауылы
Мирон негізгі мектебі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Жаңа құрылыс көшесі, 2
Көпкүтір ауылы
Көпкүтір ауылдық клубы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Тәуелсіздік көшесі, 20
Аққурай ауылы
Аққурай ауылдық клубы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Бейбітшілік көшесі, 13
Әжібай ауылы
Бірік ауылдық округі әкімі аппараты ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Әжібай көшесі, 4/1
Саралжын ауылы
Саралжын бастауыш мектебі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Қ.Басымов көшесі, 18
Қызылту ауылы
Қызылту ауылдық кітапхана ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Зайнуллина көшесі, 9
Нұрсай ауылы
Тереңкөл ауылдық округі әкімі аппараты ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Желтоқсан көшесі, 4/1
Беспішен ауылы
Беспішен бастауыш мектебі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Мектеп көшесі, 1
Мереке ауылы
Мереке ауылдық клубы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Мектеп көшесі, 5
Қошанкөл ауылы
Қошанкөл мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Жаңа құрылыс көшесі, 12
Ордабай ауылы
Ордабай ауылдық кітапханасы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд
Қараоба ауылы
Қараоба ауылдық округі әкімі аппараты ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Бектұрған көшесі, 18
Еңбек ауылы
Еңбек бастауыш мектебі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Коммунистік көшесі, 1
Қонысбай ауылы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Казталовского района
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 4 апреля 2011 года № 77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 апреля 2011 года № 7-8-125. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 11 ноября 2011 года № 269
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 11.11.2011 № 269
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Казталовского района, согласно приложению.
2. Акимам сельских округов оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Молдашева С.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношение возникшие с 3 марта 2011 года.
Аким района Т. Сапаров
СОГЛАСОВАНО:
председатель Казталовской
районной избирательной комиссии
_____________С. Молдашев
04.04.2011 г.
Приложение
к постановлению акимата района
от 4 апреля 2011 года N 77
Перечень мест для размещения
агитационных печатных материалов кандидатов
в Президенты Республики Казахстан
Наименование населенного пункта
Место размещения
cело Акпатер
Информационный стенд на территории, прилегаюшей к зданию Акпатерского Дома культуры, ул. Акпатер, 39
cело Кишкенешал
Информационный стенд на территории, прилегаюшей к зданию Фельдшерского пункта
село Киши Талдыкуык
Информационный стенд на территории, прилегаюшей к зданию Киши Талдыкской начальной школы
село Талдыкудык
Информационный стенд на территории, прилегаюшей к зданию Талдыкудыкского Дома культуры, ул. С. Есетова, 8
село Хайруш
Информационный стенд на территории, прилегаюшей к зданию Хайрушского сельского клуба, ул. Хайруш, 47
село Кайынды
Информационный стенд на территории, прилегаюшей к зданию Қайындынского Дома культуры, ул. С. Жумашевой, 16
село Болашак
Информационный стенд на территории, прилегаюшей к зданию Болашакского Дома культуры, ул. Жана Турмыс, 2
село Жанатан
Информационный стенд на территории, прилегаюшей к зданию Миронкой основной школы, ул. Жана курылыс, 2
село Купкутир
Информационный стенд на территории, прилегаюшей к зданию Купкутирского сельского клуба, ул. Тауелсиздик, 20
село Аккурай
Информационный стенд на территории, прилегаюшей к зданию Аккурайского сельского клуба, ул. Бейбитшилик, 13
село Ажбай
Информационный стенд на территории, прилегаюшей к зданию Бирикского Дома культуры, ул. Мадениет, 24
село Саралжын
Информационный стенд на территории, прилегаюшей к зданию Саралжынской начальной школы, ул. К. Басымова, 18
село Кызылту
Информационный стенд на территории, прилегаюшей к зданию Кызылтууской сельской библиотеки, ул. Зайнуллиной, 9
село Нурсай
Информационный стенд на территории, прилегаюшей к административному зданию аппарата акима Теренкульского сельского округа, ул. Желтоксана, 4/1
село Беспишен
Информационный стенд на территории, прилегаюшей к зданию Беспишенского начальной школы, ул. Мектеп, 1
село Мереке
Информационный стенд на территории, прилегаюшей к зданию Мерекинкого сельского клуба, ул. Мектеп, 5
село Кушанкуль
Информационный стенд на территории, прилегаюшей к зданию Кушанкульского Дома культуры, Жана курылыс, 12
село Ордабай
Информационный стенд на территории, прилегаюшей к зданию Ордабайской сельской библиотеки
село Караоба
Информационный стенд на территории, прилегаюшей к административному зданию аппарата акима Караубинского сельского округа, ул. Бектургана, 4/1
село Енбек
Информационный стенд на территории, прилегаюшей к зданию Енбекского начальной школы, ул. Коммунистическая, 1
село Конысбай

Қонысбай фельдшерлік пункті ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, М.Маметова көшесі, 2/1
Жалпақтал ауылы
Балалар және жасөспірімдер спорт мектебінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Жалпақтал көшесі, 20
Жалпақтал Мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Хусаинова көшесі, 25
Орталық алаң маңындағы ақпараттық стенд, Фурманов және С. Датұлы көшелерінің қиылысы
"Талап" АҚ-ның дүкеннің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Байқоңыр көшесі, 25
Көктерек ауылы
Көктерек Мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Құрманғазы көшесі, 9
Еламан ауылы
Еламан бастауыш мектебінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд
Саралжын ауылы
Саралжын бастауыш мектебінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд
Сатыбалды ауылы
Сатыбалды орта жалпы білім беретін мектебінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд
Оразғали ауылы
Оразғали бастауыш мектебінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд
Талдыапан ауылы
Талдыапан Мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Бейбітшілік көшесі, 9
Қособа ауылы
Қособа бастауыш мектебінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд
Бейстерек ауылы
Бейстерек бастауыш мектебінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд
Қайшақұдық ауылы
Қайшақұдық бастауыш мектебінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд
Сарықұдық ауылы
Сарықұдық орта жалпы білім беретін мектебінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд
Қарасу ауылы
Қарасу Мәдениет ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Т. Қалиев көшесі, 29
Жұлдыз ауылы
Шәкен атын. Мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Достық көшесі, 3
Ащысай ауылы
Ащысай ауылдық клубы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд
Бостандық ауылы
Бостандық ауылдық клубы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд
Төреғали ауылы
Төреғали көшесі, 7 тұрғын үйі маңы аумағындағы ақпараттық стенд
Казталов ауылы
Аудандық мәдениет үйінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Шарафутдинов көшесі, 21
Казталов ОЖББМ-бінің ғимараты маңы аумағындағы стенд, Шарафутдинов көшесі, 23
Бозоба ауылы
Ауылдық клубының ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Ш.Мергалиев көшесі, 11
Сексенбаев ауылы
Сексенбаев бастауыш мектебінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Мектеп көшесі 5
Қоныс ауылы
Қоныс ОЖББМ-нің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Молдағұлова көшесі, 1
Бостандық ауылы

Информационный стенд на территории, прилегаюшей к зданию Кунысбайского фельдшерского пункта, ул. М. Маметовой, 2/1
село Жалпактал
Информационный стенд на территории прилегающей к зданию детско-юношеский спортивной школы, ул. Жалпактал, 20
Информационный стенд на территории прилегающей к зданию Дома культуры, ул. Хусаинова, 25
Информационный стенд на территории Центральный площади, на перекрестке улицы Фурманова и С. Датова
На территории прилегающей к зданию магазина АО "Талап", ул. Байконыр, 25
село Коктерек
Информационный стенд на территории прилегающей к зданию Дома культуры, ул. Курмангазы, 9
село Еламан
Информационный стенд на территории прилегающей к зданию Еламанской начальной школы
село Саралжын
Информационный стенд на территории прилегающей к зданию Саралжынской начальной школы
село Сатыбалды
Информационный стенд на территории прилегающей к зданию Сатыбалдинской средней общеобразовательной школы
село Оразгали
Информационный стенд на территории прилегающей к зданию Оразгалинской начальной школы
село Талдыапан
Информационный стенд на территории прилегающей к зданию Дома культуры, ул. Бейбітшілік, 9
село Кособа
Информационный стенд на территории прилегающей к зданию Кособинской начальной школы
село Бейстерек
Информационный стенд на территории прилегающей к зданию Бейстерекской начальной школы
село Кайшакудук
Информационный стенд на территории прилегающей к зданию Кайшакудукской начальной школы
село Сарыкудук
Информационный стенд на территории прилегающей к зданию Сарыкудукской начальной школы
село Карасу
Информационный стенд на территории прилегающей к зданию Дома культуры, ул. Т. Калиева, 29
село Жулдыз
Информационный стенд на территории прилегающей к зданию Дома культуры им. Шакена, ул. Достык, 3
село Ащысай
Информационный стенд на территории прилегающей к зданию Ащысайского сельского клуба
село Бостандык
Информационный стенд на территории прилегающей к зданию Бостандыкского сельского клуба
село Торегали
Информационный стенд на территории прилегающей к жилому дому по ул. Торегали, 7
село Казталовка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию районного Дома культуры, ул. Шарафутдинова, 21
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Казталовской средней общеобразовательной школы, ул. Шарафутдинова, 23
село Бозоба
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию сельского клуба, ул. Ш. Мергалиева, 11
село Сексенбаев
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Сексенбаевской начальной школы, ул. Мектеп, 5
село Коныс
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Конысской средней общеобразовательной школы, ул. Молдагулова, 1
село Бостандык

Бостандық ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, ҚР Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесі, 39
Қаракөл ауылы
Қаракөл бастауыш мектебінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд
Қараөзен ауылы
Қараөзен ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Ж.Молдағалиев көшесі, 1
Серік ауылы
Серік ауылдық фельдшерлік пунктінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд
Жас ауылы
Жас ауылдық клубы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд
Жаңажол ауылы
Жаңажол ауылдық мәдениет үйінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Сырым Датұлы көшесі, 23
Әбіш ауылы
Әбіш негізгі жалпы білім беретін мектебінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд
Көмекші ауылы
Н.Дүйсенғалиев атындағы негізгі жалпы білім беретін мектебінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд

Информационный стенд на территории, прилегающей к административному зданию аппарата акима Бостандыкского сельского округа, ул. ҚР Тәуелсіздігіне 10 жыл, 39
село Каракуль
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Каракульской начальной школы
село Караузень.
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Караузенского дома культуры, ул. Ж. Молдагалиева, 1
село Серик
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию фельдшерского пункта
село Жас
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Жасского сельского клуба
село Жанажол
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию сельского дома культуры, ул. Сырыма Датова, 23
село Абиш
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Абишской основной общеобразовательной школы
село Кумекши
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию основной общеобразовательной школы им. Н. Дюйсенгалиева