2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 12 сәуірдегі № 83 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 19 мамырда № 7-8-128 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 14 ақпандағы № 32 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2012.02.14 № 32 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылдың 3 наурыздағы № 1163 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылдың 11 наурыздағы № 250 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығын іске асыру туралы" қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) арқылы әскери шақыруды кейінге қалдыруға босатуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткермеген азаматтарды 2011 жылдың сәуір–маусымында және қазан–желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыру ұйымдастырылсын және қамтамасыз ету ұсынылсын.
2. Аудандық әскерге шақыру комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын. Аудандық әскерге шақыру комиссиясының құрамында аудандық медициналық комиссиясы құрылсын.
3. Қоса беріліп отырған азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу кестесі бекітілсін.
4. Ауылдық округ әкімдері азаматтарды медициналық және шақыру комиссияларынан өту үшін жеткiзудi және оларды әскери қызмет өткеру үшiн жөнелтудi қамтамасыз етсін.
5. "Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу кезеңіне техникалық қызметкерлердің қажетті санын қамтамасыз етсін.

Об организации и обеспечении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2011 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 мая 2011 года № 7-8-128. Утратило силу - постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 14 февраля 2012 года № 32
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 14.02.2012 № 32
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлений и самоуправлении в Республики Казахстан" и от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", Указом Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года", постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 250 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года  № 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Рекомендовать организовать и обеспечить через государственное учреждение "Отдел по делам обороны Казталовского района Западно-Казахстанской области" (по согласованию) призыв на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Образовать состав районной призывной комиссии согласно приложению. В составе районной призывной комиссии создать районную медицинскую комиссию.
3. Утвердить прилагаемый график проведения призыва граждан на воинскую службу.
4. Акимам сельских округов обеспечить доставку граждан для прохождения медицинской и призывной комиссий и отправку их для прохождения воинской службы.
5. Государственному учреждению "Отдела занятости и социальных программ Казталовского района Западно-Казахстанской области" обеспечить необходимым количеством технических работников в период проведения призыва граждан на срочную воинскую службу.

6. Батыс Қазақстан облысының әкімдігі, денсаулық сақтау басқармасының "Казталов аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша) және "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі, денсаулық сақтау басқармасының "Казталов аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына (келісім бойынша) азаматтарды медициналық куәландырудан өткізу кезінде дәрi-дәрмекпен, құрал-сайманмен, медицина және шаруашылық мүлкiмен қамтамасыз етсін.
7. "Батыс Қазақстан облысы ішкі істер Департаменті Казталов аудандық ішкі істер бөлімі"мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) әскери қызметке шақырудан жалтарған адамдарды жеткiзудi, сондай-ақ әскерге шақырылушылардың әскери бөлiмдерге жөнелтiлуi және кетуi кезiнде қоғамдық тәртiптiң сақталуын қамтамасыз етсін.
8. "Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыру, орындауға байланысты шығындарға аудандық бюджеттен қаралған ақша қаражатын бөлсін.
9. "Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) қорытынды ақпаратты 2011 жылдың 30 шілдесіне және 2011 жылдың 27 желтоқсанына тапсыру ұсынылсын.
10. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 сәуірден туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
11. Осы қаулының орындау барысы аудан әкімінің орынбасары С. Молдашевқа жүктелсін.
Аудан әкімі                      Т. Сапаров
КЕЛІСІЛДІ:
Батыс Қазақстан облысы
ішкі істер департаменті
Казталов аудандық ішкі
істер бөлімі мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________Б. Бисенов
12.04.2011 ж.
Батыс Қазақстан облысы
Казталов ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_____________Е. Кабиров
12.04.2011 ж.
Батыс Қазақстан облысының
әкімдігі, Батыс Қазақстан
облысының денсаулық сақтау
басқармасының Казталов
ауданының "Казталов аудандық
орталық ауруханасы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорын
директоры
_____________Қ. Алтаев
12.04.2011 ж.
Батыс Қазақстан облысының
әкімдігі, Батыс Қазақстан
облысының денсаулық сақтау
басқармасының "Казталов
аудандық ауруханасы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорын
директоры
_____________Е. Рабаев
12.04.2011 ж.
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 12 сәуірдегі
№ 83 қаулысына қосымша
Аудандық әскерге шақыру комиссиясының құрамы
1. Кабиров Ерлан Рысқалиұлы  – аудандық қорғаныс істері
жөніндегі бөлім бастығы,
комиссия төрағасы
(келісім бойынша)
2. Өміралиев Қайыржан        – комиссия төрағасының
Мақсотұлы                   орынбасары, аудан әкімі
аппаратының ұйымдастыру
және кадрлармен жұмыс
бөлімінің меңгерушісі
Комиссия мүшелері

6. Рекомендовать государственному коммунальному казенному предприятию "Казталовской центральной районной больницы" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области (по согласованию) и государственному коммунальному казенному предприятию "Казталовской районной больницы" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области (по согласованию) обеспечить при проведении медицинского освидетельствования граждан медикаментами, инструментарием, медицинским и хозяйственным имуществом.
7. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел Казталовского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области" (по согласованию) обеспечить доставку лиц, уклоняющихся от призыва на воинскую службу, а также охрану общественного порядка при отправке и убытии призывников в воинские части.
8. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов Казталовского района Западно-Казахстанской области" для исполнения призыва граждан на срочную воинскую службу произвести финансирование в размерах определенных бюджетом района.
9. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел по делам обороны Казталовского района Западно-Казахстанской области" (по согласованию) заключительную информацию о результатах призыва представить 30 июля 2011 года и 27 декабря 2011 года.
10. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 апреля 2011 года.
11. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Казталовского района Молдашева С. М.
Аким района                      Т. Сапаров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела внутренних
дел Казталовского района
Западно–Казахстанской области
_____________Б. Бисенов
12.04.2011 г.
Начальник отдела по делам
обороны Казталовского района
Западно–Казахстанской области
_____________Е. Кабиров
12.04.2011 г.
Директор "Казталовской
центральной районной
больницы" Управления
здравоохранения акимата
Западно–Казахстанской области
_____________К. Алтаев
12.04.2011 г.
Директор "Казталовской
районной больницы" Управления
здравоохранения акимата
Западно–Казахстанской области
_____________Е. Рабаев
12.04.2011 г.
Приложение
к постановлению акимата района
от 12 апреля 2011 года № 83
Состав районной призывной комиссии
1. Кабиров Ерлан Рыскалиевич – начальник отдела
по делам обороны,
председатель комиссии
(согласовано)
2. Умиралиев Кайыржан        – заведующий отделом
Максотович                  организационно-
контрольной и кадровой
работы аппарата акима
района
Члены комиссии

1. Ғаббасов Сағат Беққалиұлы – аудандық ішкі істер
бөлімі бастығының
орынбасары
(келісім бойынша)
2. Ғұмарова Ботакөз          – аудандық аурухана
Төлеуғалиқызы               дәрігері медициналық
комиссия төрағасы
(келісім бойынша)
3. Қуанышева Нұржамал        – медбике, комиссия
Ишанқызы                    хатшысы
(келісім бойынша)
Комиссияның резервтік құрамы
1. Ахонов Арман              – аудандық қорғаныс істері
Жәрдемғалиұлы               жөніндегі бөлімінің
бөлімше бастығы,
комиссия төрағасы
(келісім бойынша)
2. Керешов Айбек Асылбекұлы  – аудан әкімі аппаратының
бас маманы комиссия
төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелері
1. Сапахова Гүлнар           – жасөспірімдер дәрігері,
Мутиғоллақызы               комиссия төрайымы
(келісім бойынша)
2. Уртаев Бекбол             – аудандық ішкі істер
Сағидоллаұлы                бөлімі бастығының
орынбасары
(келісім бойынша)
3. Ищанова Гүлнар Қабайқызы  – комиссия хатшысы,
медбике
(келісім бойынша)
Аудандық медициналық комиссия құрамы
Медициналық комиссиясының төрағасы, дәрігер
дәрігер-мамандар:
терапевт
хирург
невропатолог
отоларинголог
офтальмолог
дерматолог
фтизиатр
эндокринолог
психиатр
стоматолог
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 12 сәуірдегі
№ 83 қаулысымен бекітілген
Азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу
кестесі

1. Габбасов Сагат            – заместитель начальника
Беккалиевич                 отдела внутренних дел
(согласовано)
2. Гумарова Ботагоз          – председатель медицинской
Тулеугалиевна               комиссии врач-терапевт
(согласовано)
3. Куанышева Нуржамал        – секретарь медицинской
Ишановна                    комиссии медсестра
(согласовано)
Состав резервной комиссии
1. Ахонов Арман              – заместитель начальника
Жардемгалиевич              отдела по делам обороны,
председатель комиссии
(согласовано)
2. Керешов Айбек Асылбекович – главный специалист
аппарата акима района
Члены комиссии
1. Уртаев Бекбол             – заместитель начальника
Сагидуллинович              отдела внутренних дел
(согласовано)
2. Сапахова Гулнар           – председатель медицинской
Мутиголлаевна               комиссии врач-терапевт
(согласовано)
3. Ищанова Гулнар Кабаевна   – секретарь медицинской
комиссии медсестра
(согласовано)
Состав районной медицинской комиссии
Председатель медицинской комиссии, врач
врачи-специалисты:
терапевт
хирург
невропатолог
отоларинголог
офтальмолог
дерматолог
фтизиатр
эндокринолог
психиатр
стоматолог
Утвержден
постановлением акимата района
от 12 апреля 2011 года № 83
График
проведения призыва граждан на воинскую службу