Казталов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 37-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 маусымдағы N 40-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 19 шілдеде N 7-8-129 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 наурыздағы N 4-2 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2012.03.30 N 4-2 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Казталов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 37-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-8-120 тіркелген, 2011 жылғы 17 қаңтардағы, 2011 жылғы 7 ақпандағы, 2011 жылғы 10 ақпандағы аудандық "Ауыл айнасы" газетінде N 3, N 6-7, N 8 жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1)-тармақшадағы "3 275 856" деген сан "3 317 254" деген санмен ауыстырылсын;
"2 548 573" деген сан "2 589 971" деген санмен ауыстырылсын;
2)-тармақшадағы "3 279 531" деген сан "3 320 930" деген санмен ауыстырылсын;
3)-тармақшадағы "таза бюджеттік несиелендіру" жолындағы "57 481" деген сан "57 480" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелер" жолындағы "59 024" деген сан "59 023" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
1)-тармақшадағы "684 892" деген сан "726 290" деген санмен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "19 900" деген сан "11 440" деген санмен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацтағы "8 112" деген сан "8 121" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он тоғызыншы, жиырмасыншы, жиырма бірінші абзацтармен толықтырылсын:
"үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 3 664 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге – 11 400 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге – 34 785 мың теңге.";
3) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Сессия төрағасы
Б. Кубенов
Аудандық мәслихат хатшысы
Е. Газизов
Аудандық мәслихатының
2011 жылғы 30 маусымдағы
N 40-3 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 37-1 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
АТАУЫ
І. КІРІСТЕР

О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 37-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 июня 2011 года N 40-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 июля 2011 года N 7-8-129. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 марта 2012 года N 4-2.
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30.03.2012 N 4-2
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года N 37-1 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-8-120, опубликованное 17 января 2011 года, 7 февраля 2011 года, 10 февраля 2011 года районной газете "Ауыл айнасы" N 3, N 6-7, N 8), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "3 275 856" заменить цифрой "3 317 254";
цифру "2 548 573" заменить цифрой "2 589 971";
в подпункте 2) цифру "3 279 531" заменить цифрой "3 320 930";
в подпункте 3) в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "57 481" заменить цифрой "57 480";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "59 024" заменить цифрой "59 023";
2) в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "684 892" заменить цифрой "726 290";
в абзаце одиннадцатом цифру "19 900" заменить цифрой "11 440";
в абзаце восемнадцатом цифру "8 112" заменить цифрой "8 121";
дополнить абзацами девятнадцатым, двадцатым, двадцать первым следующего содержания:
"обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 3 664 тыс. тенге;
проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан – 11 400 тыс. тенге;
проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты – 34 785 тыс. тенге.";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии
Б. Кубенов
Секретарь районного маслихата
Е. Газизов
Приложение
к решению районного маслихата
N 40-3 от 30 июня 2011 года
Приложение 1
к решению районного маслихата
N 37-1 от 22 декабря 2010 года
Районный бюджет на 2011 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. ДОХОДЫ