2011 жылы Қаратөбе ауданында қаңтар-наурыз айларында азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімінің 2011 жылғы 22 ақпандағы № 3 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 наурызда № 7-9-102 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімінің 2011 жылғы 13 мамырдағы № 15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімінің 2011.05.13 № 15 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабын басшылыққа алып және Қазақстан Республикасының 2005 жылы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңның 17 бабына сәйкес ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. "Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) Қаратөбе ауданында 2011 жылдың қаңтар-наурыз айларында тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету ұсынылсын.
2. Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қаратөбе аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына (келісім бойынша) тіркелгендерді медициналық тексеруден өткізу жөнінде жан-жақты шаралар алу ұсынылсын.
3. "Қаратөбе аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі шақыру учаскелерін тіркеу жұмысын ұйымдастыруға қоғамдық қызметкерлерімен қамтамасыз етсін.
4. Селолық округ әкімдеріне азаматтардың шақыру учаскелеріне толық түрде келуін қамтамасыз ету тапсырылсын.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Өмірзақовқа жүктелсін.
Аудан әкімі                      Н. Қарағойшин
КЕЛІСІЛДІ:
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігі денсаулық сақтау
басқармасының "Қаратөбе
аудандық орталық ауруханасы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының
директоры
_____________Мағзомов Зейіл Жөкенұлы
22.02.2011 ж.
"Батыс Қазақстан облысы
Қаратөбе ауданының Қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_____________Мажитов Рафхат Қуанаевич
22.02.2011 ж.

Об организации и обеспечении приписки граждан к призывным участкам в Каратобинском районе в январе-марте 2011 года
Решение Акима Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 22 февраля 2011 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 марта 2011 года № 7-9-102. Утратило силу - решением акима Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 13 мая 2011 года № 12
Сноска. Утратило силу - Решением акима Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 13.05.2012 № 12
Руководствуясь статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и согласно статье 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и военной службе" РЕШИЛ:
1. Рекомендовать государственному учреждению " Отдел по делам обороны Каратобинского района Западно-Казахстанской области" (по соглашению) организовать и обеспечить с январе-марте 2011 года приписку граждан мужского пола,которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывным участкам.
2. Рекомендовать государственному коммунальному казенному предприятию "Каратобинская районная центральная больница" управление здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области (по соглашению) принять меры по полному медицинскому освидетельствованию при приписке.
3. Государственному учреждению "Каратобинский районный отдел занятости и социальных программ" обеспечить общественными работниками в целях организации работы по приписке к призывным участкам.
4. Поручить акимам сельских округов обеспечить явку граждан к призывным участкам.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространения на правоотношение, возникшее с 1 января 2011 года.
6. Контроль за исполнением этого решения возложить на заместителя акима района С. Омирзакову.
Аким района                      Н. Карагойшин
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного
коммунального казенного
предприятия "Каратобинская
центральная районная
больница" управлении
здравоохранения акимата
Западно-Казахстанской области
_____________Магзомов Зеил Жокенович
22.02.2011 г.
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
Обороны" Каратобинского района
Западно-Казахстанской области
_____________Мажитов Рафхат Куанаевич
22.02.2011 г.