2011 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 ақпандағы № 42 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 1 сәуірде № 7-11-137 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 355 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2011.12.30 № 355 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағы 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабының 2 тармағына, 7 бабының 2)5-4) тармақшаларына сәйкес, еңбек рыногындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Тасқала аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қолданыстағы заңнамаларға сәйкес нысаналы топтарға жататын адамдарды әлеуметтік жұмыс орындарына жұмысқа орналастыру жөнінде шараларды алсын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л. Жұбанышқалиеваға жүктелсін.
Аудан әкімі                      Ө. Мырзағалиев
Тасқала ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 28 ақпандағы
№ 42 қаулысына қосымша
2011 жылға нысаналы топтарға
жататын адамдардың қосымша тізбесі:
1. 6 айдан жоғары жұмыссыз отырғандар;
2. 50 жастан жоғары жұмыссыз әйелдер;
3. 55 жастан жоғары жұмыссыз ерлер;
4. Техникалық және кәсіптік, сонымен қатар орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер;
5. Аудан орталығынан тыс елді мекенде тұратындар тұлғалар (әлеуметтік жұмыс орындары үшін уақытша және маусымдық–мерзімдік жұмыс мезгілдерінде);
6. Ұзаққа созылған жұмыссыздарға жататын тұлғалар – он екі және одан да көп айға созылған жұмыссыздық;
7. Отбасында бір де жұмыс істеуші жоқ тұлғалар;
8. 29 жасқа дейінгі жастар;
9. Уақытша және маусымдық жұмыстарға қатысқан тұлғалар.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, на 2011 год
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 28 февраля 2011 года № 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 апреля 2011 года № 7-11-137. Утратило силу - постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2011 года № 355
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 30.12.2011 № 355
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, с пунктом 2 статьи 5, подпунктами 2), 5-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года, исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, на 2011 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Таскалинский районный отдел занятости и социальных программ" в соответствии с действующим законодательством принять меры по трудоустройству на социальные рабочие места лиц, относящихся к целевым группам.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Л. Жубанышкалиеву.
Аким района                      О. Мырзагалиев
Приложение
к постановлению акимата
Таскалинского района
№ 42 от 28 февраля 2011 года
Дополнительный перечень лиц относящихся
к целевым группам на 2011 год:
1. Безработные свыше 6 месяцев;
2. Безработные женщины свыше 50–летнего возраста;
3. Безработные мужчины свыше 55–летнего возраста;
4. Выпускники технических, профессиональных учебных заведений а также учебных заведений после среднего образования;
5. Лица, проживающие в населенных пунктах вне районного центра (для социальных рабочих мест на временные и сезонные работы);
6. Лица, длительное время не работающие – 12 месяцев и более;
7. Лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
8. Молодежь до 29 лет;
9. Лица, принявшие участие во временных и сезонных работах.