2012 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 344 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 қаңтарда N 7-11-154 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 қаңтардағы № 28 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 29.01.2014 № 28 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына сәйкес, еңбек рыногындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Тасқала аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қолданыстағы заңнамаларға сәйкес нысаналы топтарға жататын тұлғаларды жұмысқа орналастыру жөнінде шараларды алсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л. Жұбанышқалиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      Қ. Мусин
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
N 344 қаулысына қосымша
2012 жылға нысаналы топтарға жататын
адамдардың қосымша тізбесі:
1. 6 айдан жоғары жұмыссыз ретінде уәкілетті органда тіркелгендер;
2. 50 жастан асқан жұмыссыз әйелдер;
3. 55 жастан асқан жұмыссыз ерлер;
4. Техникалық және кәсіптік, сонымен қатар орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер;
5. Аудан орталығынан тыс елді мекенде тұратындар (әлеуметтік жұмыс орындары үшін уақытша және маусымдық–мерзімдік жұмыс мезгілдерінде);
6. Ұзаққа созылған жұмыссыздарға жататындар – он екі және одан да көп айға созылған жұмыссыздық;
7. Отбасында бір де жұмыс істеуші жоқ тұлғалар;
8. 29 жасқа дейінгі жастар;
9. Уақытша және маусымдық жұмыстарға қатысқан тұлғалар;
10. Бұрын жұмыс жасамаған (бірінші рет іздеуші) тұлғалар.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, на 2012 год
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2011 года N 344. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 января 2012 года N 7-11-154. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 29 января 2014 года № 28
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 29.01.2014 № 28
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, на 2012 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Таскалинский районный отдел занятости и социальных программ" в установленном законодательством порядке принять меры по трудоустройству лиц из целевых групп.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Л. Жубанышкалиеву.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                      К. Мусин
Приложение
к постановлению акимата района
от 30 декабря 2011 года № 344
Дополнительный перечень лиц, относящихся
к целевым группам, на 2012 год:
1. Безработные, зарегистрированные в уполномоченном органе свыше 6 месяцев;
2. Безработные женщины старше 50–летнего возраста;
3. Безработные мужчины старше 55–летнего возраста;
4. Выпускники технических, профессиональных учебных заведений а также учебных заведений после среднего образования;
5. Лица, проживающие в населенных пунктах вне районного центра (для социальных рабочих мест на временные и сезонные работы);
6. Лица, длительное время не работающие – 12 месяцев и более;
7. Лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
8. Молодежь до 29 лет;
9. Лица, принявшие участие во временных и сезонных работах;
10. Лица, ранее не работавшие (впервые ищущие работу).