Мерей ауылдық округінің кейбір елді-мекендеріндегі көше аттарын өзгерту туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Мерей ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 18 мамырдағы N 4 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әділет басқармасында 2011 жылғы 7 маусымда N 7-11-141 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес және тиісті аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып, ШЕШЕМІН:
1. Мерей ауылдық округінің кейбір елді-мекендеріндегі келесі көше атттары өзгертілсін:
1) Мерей ауылы бойынша:
Центральная көшесі – "И.Тайманов" атыңдағы көшесіне;
Советская көшесі – "Д.Қонаев" атындағы көшесіне;
40-лет Победы көшесі – "Жеңіс" көшесіне;
Набережная көшесі –"Жылысай" көшесіне;
2) Айнабұлақ ауылы бойынша:
Чапаев көшесі –"Азат" көшесіне;
Северная көшесі –"Көк терек" көшесіне;
Родниковая көшесі – "Бұлақты" көшесіне;
3) Өркен ауылы бойынша:
Рабочая көшесі – "Еңбекшілер" көшесіне;
Зерновая көшесі – "Ақбидай" көшесіне;
Октябрьская Революция көшесі - Бейбітшілік көшесіне;
4) Аққайнар ауылы бойынша:
Школьная көшесі – "Сарбаздар" көшесіне;
Кооперативная көшесі – "Бірлік" көшесіне;
Новостройка көшесі – "Өркен" көшесіне.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мерей ауылық
округнің әкімі                             Қ.Тәшімов

О переименовании улиц некоторых населенных пунктов Мерейского аульного округа
Решение акима Мерейского аульного округа Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 18 мая 2011 года N 4. Зарегистрировано Управлением юстици Таскалинского района Западно-Казахстанской области 7 июня 2011 года N 7-11-141
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующих территории РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы некоторых населенных пунктов Мерейского аульного округа:
1) по селу Мерей:
улицу Центральная - в улицу имени "И.Тайманова";
улицу Советская - в улицу имени "Д.Конаева";
улицу 40-лет Победы - в улицу "Жеңіс";
улицу Набережная - в улицу "Жылысай";
2) по селу Айнабұлақ:
улицу Чапаев - в улицу "Азат";
улицу Северная - в улицу "Көк Терек";
улицу Родниковая - в улицу "Бұлақты";
3) по селу Өркен:
улицу Рабочая - в улицу "Еңбекшілер";
улицу Зерновая - в улицу "Ақбидай";
улицу Октябрьская Революция в улицу "Бейбітшілік";
4) по селу Аққайнар:
улицу Школьная - в улицу "Сарбаздар";
улицу Кооперативная - в улицу "Бірлік";
улицу Новостройка - в улицу "Өркен".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Мерейского
аульного округа                            К.Ташимов