Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттарының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттiк баспа материалдарын орналастыру орындарын белгiлеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 354 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 желтоқсанда № 7-12-113 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 23 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2012.01.25 № 23 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Теректі аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттарының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттiк баспа материалдарын орналастыру орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Барлық селолық округтердің әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. С. Бралиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      А. Утегулов
КЕЛІСІЛДІ:
Теректі аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
_____________А. Бралиев
05.12.2011 ж.
Теректі ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 354 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің
және мәслихаттарының депутаттығына
барлық кандидаттар үшін үгіттiк
баспа материалдарын орналастыру
орындары
Селолық округ атауы
Елді-мекен атауы
Үгіттiк баспа материалдарын орналастыру орны
1
Ақжайық
Ақжайық
Мәдениет үйі ғимаратының алдында
2
Абай
Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
3
Санаторий
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
4
Талпын
Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
5
Сүттігенді
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
6
Ақсуат
Ақсуат
Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
7
Пойма
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
8
Магистральный
Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
9
Әйтиев
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
10
Ақсоғым
Ақсоғым
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
11
Үлкен Еңбек
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
12
Бозай
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
13
Аңқаты
Аңқаты
Мәдениет үйі ғимаратының алдында
14
Рыбцех
Фельдшерлік пункт ғимаратының алдында
15
Қандық
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
16
Ерсары
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
17
Богданов
Богданов
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
18
Долин
Долин
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
19
Көнеккеткен
Көнеккеткен
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
20
Қамыстыкөл
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
21
Новопавлов
Новопавлов
Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
22
Подстепный
Подстепный
№1 жалпы орта білім беретін мектептің және "Үміт" лингвистикалық гимназиясы ғимараттарының алдында
23
Юбилейный
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
24
Лесопитомник
Фельдшерлік пункт ғимаратының алдында
25
Покатилов
Покатилов
Мәдениет үйі ғимаратының алдында
26
Придорожный
Придорожный
Фельдшерлік пункт ғимаратының алдында
27
Сарсенов
Фельдшерлік пункт ғимаратының алдында
28
Алғабас
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
29
Приречное
Приречное
Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
30
Төңкеріс
Төңкеріс
Мәдениет үйі ғимаратының алдында
31
Шөптікөл
Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
32
Қоныссай
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
33
Ұзынкөл
Ұзынкөл
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
34
Федоров
Федоровка
№ 1 Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
35
Донецк
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
36
Қабыл-төбе
Фельдшерлік пункт ғимаратының алдында
37
Жайық стансасы
Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
38
Федоровка
Аудандық мәдениет үйі ғимаратының алдында
39
Федоровка
Федоровка қазақша жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
40
Шағатай
Шағатай
Мәдениет үйі ғимаратының алдында
41
Қоғалытүбек
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
42
Қарабас
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
43
Қызылжар
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
44
Құтсиық
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
45
Шалқар
Шалқар
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
46
Сары өмір
Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
47
Дуана
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
48
Шаған
Новая жизнь
Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
49
Социализм
Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
50
Бекей
Фельдшерлік пункт ғимаратының алдында

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 6 декабря 2011 года № 354. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 декабря 2011 года № 7-12-113. Утратило силу - постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 25 января 2012 года № 23
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 25.01.2012 № 23
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить, совместно с Теректинской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию), места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан согласно приложению.
2. Всем акимам сельских округов оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Бралиева А. С.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      А. Утегулов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Теректинской
районной территориальной
избирательной комиссии
_____________А. Бралиев
05.12.2011 г.
Приложение
к постановлению акимата
Теректинского района
от 6 декабря 2011 года № 354
Места
для размещения агитационных печатных
материалов для всех кандидатов
в депутаты Мажилиса Парламента
и маслихатов Республики Казахстан
Наименование сельского округа
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Акжаикский
Акжаик
Перед зданием Дома культуры
2
Абай
Перед зданием школы общего среднего образования
3
Санаторий
Перед зданием школы начального образования
4
Талпын
Перед зданием школы общего среднего образования
5
Суттигенди
Перед зданием школы начального образования
6
Аксуатский
Аксуат
Перед зданием школы общего среднего образования
7
Пойма
Перед зданием школы начального образования
8
Магистральный
Перед зданием школы общего среднего образования
9
Айтиев
Перед зданием школы начального образования
10
Аксогумский
Аксогум
Перед зданием сельского клуба
11
Улкен Енбек
Перед зданием сельского клуба
12
Бозай
Перед зданием школы основного среднего образования
13
Анкатинский
Анкаты
Перед зданием Дома культуры
14
Рыбцех
Перед зданием фельдшерского пункта
15
Кандык
Перед зданием школы основного среднего образования
16
Ерсары
Перед зданием школы начального образования
17
Богдановский
Богдановка
Перед зданием сельского клуба
18
Долинский
Долинное
Перед зданием сельского клуба
19
Конеккеткенский
Конеккеткен
Перед зданием сельского клуба
20
Камыстыкол
Перед зданием школы начального образования
21
Новопавловский
Новопавлов
Перед зданием школы общего среднего образования
22
Подстепновский
Подстепный
Перед зданиями школы общего среднего образования №1 и лингвистической гимназии "Умит"
23
Юбилейный
Перед зданием школы основного среднего образования
24
Лесопитомник
Перед зданием фельдшерского пункта
25
Покатиловский
Покатиловка
Перед зданием Дома культуры
26
Придорожнский
Придорожный
Перед зданием фельдшерского пункта
27
Сарсенов
Перед зданием фельдшерского пункта
28
Алгабас
Перед зданием школы основного среднего образования
29
Приреченский
Приречное
Перед зданием школы общего среднего образования
30
Тонкериский
Тонкерис
Перед зданием Дома культуры
31
Шоптыкол
Перед зданием школы общего среднего образования
32
Коныссай
Перед зданием школы начального образования
33
Узынкольский
Узынкол
Перед зданием сельского клуба
34
Федоровский
Федоровка
Перед зданием школы общего среднего образования № 1
35
Донецк
Перед зданием школы начального образования
36
Кабыл-тобе
Перед зданием фельдшерского пункта
37
Станция Яик
Перед зданием школы общего среднего образования
38
Федоровка
Перед зданием районного Дома культуры
39
Федоровка
Перед зданием Федоровской казахской школы общего среднего образования
40
Шагатайский
Шагатай
Перед зданием Дома культуры
41
Когалытубек
Перед зданием школы основного среднего образования
42
Карабас
Перед зданием школы основного среднего образования
43
Кызылжар
Перед зданием школы основного среднего образования
44
Кутсиык
Перед зданием школы основного среднего образования
45
Шалкарский
Шалкар
Перед зданием школы начального образования
46
Сары омир
Перед зданием школы общего среднего образования
47
Дуана
Перед зданием школы основного среднего образования
48
Чаганский
Новая жизнь
Перед зданием школы общего среднего образования
49
Социализм
Перед зданием школы общего среднего образования
50
Бекей
Перед зданием фельдшерского пункта