"Авторлық құқық пен сабақтас құқықтардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2010 жылғы 22 сәуірдегі № 131 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 15 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2012 жылы 14 ақпанда № 7421 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2018 жылғы 25 тамыздағы № 1302 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің м.а. 25.08.2018 № 1302 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Әділет органдары туралы" 2002 жылғы 18 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 7 бап 2-тармақтың 3) тамақшасына сәйкес және 1996 жылғы 10 маусымдағы "Авторлық және сабақтас құқықтар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес келтіру мақсатында, БҰЙЫРАМЫН
1. "Авторлық құқық пен сабақтас құқықтардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2010 жылғы 22 сәуірдегі № 131 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6254 тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, 2010 жылғы № 14 (тиражға шыққан уақыты 26.08.2010 ж.) жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы комитеті осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркеуді және ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
Р. Түсіпбеков

О внесении изменения в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 22 апреля 2010 года № 131 "О некоторых вопросах авторского права и смежных прав"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 15. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 февраля 2012 года № 7421. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 25 августа 2018 года № 1302.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 25.08.2018 № 1302 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 18 марта 2002 года "Об органах юстиции" и в целях приведения в соответствие с Законом Республики Казахстан от 10 июня 1996 года "Об авторском праве и смежных правах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 22 апреля 2010 года № 131 "О некоторых вопросах авторского права и смежных прав" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6254, опубликованный в собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 14, 2010 года (дата выхода тиража 26.08.2010 г.)) следующее изменение:
подпункт 1) пункта 1 исключить.
2. Комитету по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа и его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
P. Тусупбеков