"14. Құрмет дипломдарымен осы салада кемінде үш жыл еңбек өтілі бар жер қатынастары саласының қызметкерлері марапатталады.";
18-тармақ келесі редакцияда өзгертілсін:
"18. Осы Нұсқаулықтың 16-тармағында көрсетілген құжаттар Уәкілетті органға кемінде жартыжылда бір рет ағымдағы жылдың 1 сәуіріне және 1 тамызға дейін бағытталуы тиіс.".
2. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Құқықтық қамтамасыз ету басқарамсы аталған бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Жерді пайдалану мен қорғауды мемлекеттік бақылау, мемлекеттік жер кадастры және жерлердің мониторингі мен Геодезия, картография және геодезиялық қадағалау департаменттері аталған бұйрықты мемлекеттік тіркеуден өткен соң, ресми жариялауын қамтамасыз ету.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі Жауапты хатшысы А.З. Икранбековке жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енеді.
Қазақстан Республикасы
Жер ресурстарын басқару агенттігі
Төрағасының міндетін атқарушы
К. Раймбеков

"14. Почетными дипломами награждаются работники отрасли земельных отношений, имеющие стаж работы в данной сфере не менее трех лет.";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Документы, указанные в пункте 16 настоящей Инструкции, направляются в Уполномоченный орган один раз в полугодие - до 1 апреля и до 1 августа текущего года.".
2. Управлению правового обеспечения Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту геодезии, картографии и геодезического контроля совместно с Департаментом государственного контроля за использованием и охраной земель и государственного кадастра Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами обеспечить официальное опубликование настоящего приказа после его государственной регистрации.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами Икранбекова А.З.
5. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности Председателя
Агентства Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами
К. Раймбеков