"Жеке кәсіпкерлік саласындағы асыл тұқымды мал шаруашылығы және тұқым шаруашылығы салаларындағы мемлекеттік бақылау бойынша және өсімдіктерді қорғау саласындағы мемлекеттік қадағалау бойынша тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 1 қыркүйектегі № 18-03/495 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 16 қыркүйектегі № 313, "Жеке кәсіпкерлік саласындағы асыл тұқымды мал шаруашылығы және тұқым шаруашылығы салаларындағы мемлекеттік бақылау бойынша және өсімдіктерді қорғау саласындағы мемлекеттік қадағалау бойынша тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 1 қыркүйектегі № 18-03/496 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 16 қыркүйектегі № 312 бірлескен бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушы 2012 жылғы 24 мамырдағы № 18-03/269 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 174 Бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 28 маусымда № 7767 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2024 жылғы 17 қазандағы № 356 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің м.а. 2024 жылғы 18 қазандағы № 93 бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 17.10.2024 № 356 және ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 18.10.2024 № 93 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бірлескен бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 6 қаңтардағы Заңының 13-бабы 4-тармағына және 15-бабы 1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің кейбір бірлескен бұйрықтарына келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 09.07.2015 № 15-04/634 және ҚР Ұлттық экономика министрінің 10.08.2015 № 601 бірлескен бұйрығымен.
2) Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 24.08.2015 № 15-02/762 және ҚР Ұлттық экономика министрінің 16.11.2015 № 697 бірлескен бұйрығымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 09.07.2015 № 15-04/634 және ҚР Ұлттық экономика министрінің 10.08.2015 № 601; ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 24.08.2015 № 15-02/762 және ҚР Ұлттық экономика министрінің 16.11.2015 № 697 бірлескен бұйрығымен.

О внесении изменений в совместные приказы и. о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 сентября 2011 года № 18-03/495 и и. о. Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 16 сентября 2011 года № 313 "Об утверждении критериев оценки степени риска в сфере частного предпринимательства по государственному контролю в области племенного животноводства и семеноводства и государственному надзору в области защиты растений", и. о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 сентября 2011 года № 18-03/496 и и. о. Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 16 сентября 2011 года № 312 "Об утверждении форм проверочных листов в сфере частного предпринимательства по государственному контролю в области племенного животноводства и семеноводства и государственному надзору в области защиты растений"
Совместный приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 мая 2012 года № 18-03/269 и Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 28 мая 2012 года № 174. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июня 2012 года № 7767. Утратил силу совместным приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 октября 2024 года № 356 и и.о. Министра национальной экономики Республики Казахстан от 18 октября 2024 года № 93.
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра сельского хозяйства РК от 17.10.2024 № 356 и и.о. Министра национальной экономики РК от 18.10.2024 № 93 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 13 и пунктом 1 статьи 15 Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года "О государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан", ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Внести в некоторые совместные приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан и Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу совместным приказом Министра сельского хозяйства РК от 09.07.2015 № 15-04/634 и Министра национальной экономики РК от 10.08.2015 № 601.
2) утратил силу совместным приказом Министра сельского хозяйства РК от 24.08.2015 № 15-02/762 и Министра национальной экономики РК от 16.11.2015 № 697.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными совместными приказами Министра сельского хозяйства РК от 09.07.2015 № 15-04/634 и Министра национальной экономики РК от 10.08.2015 № 601; Министра сельского хозяйства РК от 24.08.2015 № 15-02/762 и Министра национальной экономики РК от 16.11.2015 № 697.

2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен соң он күнтізбелік күн ішінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықты оның күшіне енген соң отыз күнтізбелік күн ішінде жариялауды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ресми Интернет-ресурсына жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекші Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің міндетін атқарушы
________________ Е. Аман
Қазақстан Республикасы
Экономикалық даму және сауда
министрі
_______________ Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушының
2012 жылғы 24 мамырдағы
№ 18-03/269
және Қазақстан Республикасы
Экономикалық даму және
сауда министрінің
2012 жылғы 28 мамырдағы
№ 174 бірлескен бұйрығына
1-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 09.07.2015 № 15-04/634 және ҚР Ұлттық экономика министрінің 10.08.2015 № 601 бірлескен бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушының
2012 жылғы 24 мамырдағы
№ 18-03/269
және Қазақстан Республикасы
Экономикалық даму және
сауда министрінің
2012 жылғы 28 мамырдағы
№ 174 бірлескен бұйрығына
2-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 24.08.2015 № 15-02/762 және ҚР Ұлттық экономика министрінің 16.11.2015 № 697 бірлескен бұйрығымен.

2. Комитету государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление на официальное опубликование настоящего приказа в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
3) опубликование настоящего приказа в течение тридцати календарных дней после его вступления в силу;
4) опубликование настоящего приказа на официальном Интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И. о. Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
___________ Е. Аман
Министр
экономического развития и
торговли
Республики Казахстан
_________ Б. Сагинтаев
Приложение 1
к совместному приказу
и. о. Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 24 мая 2012 года № 18-03/269
и Министра экономического
развития и торговли
Республики Казахстан
от 28 мая 2012 года № 174
Сноска. Приложение 1 утратило силу совместным приказом Министра сельского хозяйства РК от 09.07.2015 № 15-04/634 и Министра национальной экономики РК от 10.08.2015 № 601.
Приложение 2
к совместному приказу
и. о. Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 24 мая 2012 года № 18-03/269
и Министра экономического
развития и торговли
Республики Казахстан
от 28 мая 2012 года № 174
Сноска. Приложение 2 утратило силу совместным приказом Министра сельского хозяйства РК от 24.08.2015 № 15-02/762 и Министра национальной экономики РК от 16.11.2015 № 697.