"2012/2013 оқу жылына жоғары білімі бар мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын мамандықтар бойынша бөлу туралы" 2012 жылғы 4 маусымдағы № 254 Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің м.а. 2012 жылғы 28 маусымдағы № 309 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2012 жылы 28 маусымда № 7773 тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:

О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 4 июня 2012 года № 254 "О распределении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием по специальностям на 2012/2013 учебный год"
Приказ И.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 28 июня 2012 года № 309. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июня 2012 года № 7773
ПРИКАЗЫВАЮ:

1. «2012/2013 оқу жылына жоғары білімі бар мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын мамандықтар бойынша бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 4 маусымдағы № 254 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7695 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» 2012 жылғы 9 маусымдағы № 308-312 (27386) санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықтың 1-қосымшасы;
«11. Денсаулық сақтау және әлеуметтік қамтамасыз ету (медицина)» білім беру гранты мынадай редакцияда жазылсын:
«
11. Денсаулық сақтау және әлеуметтік қамтамасыз ету (медицина)

1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 4 июня 2012 года № 254 «О распределении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием по специальностям на 2012/2013 учебный год» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7695, опубликованный в «Казахстанской правде» от 9 июня 2012 года № 178-180 (26997-26999) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному приказу:
образовательный грант «11. Здравоохранение и социальное обеспечение (медицина)» изложить в следующей редакции:
«
11. Здравоохранение и социальное обеспечение (медицина)

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін осы бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында жарияласын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау вице-министр М.Қ. Орынхановқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                          С. Шаяхметов

1) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после прохождения государственной регистрации опубликовать настоящий приказ в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра Орунханова М.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. министра                              С. Шаяхметов