Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың есеп беру ережесін бекіту туралы" 2004 жылғы 27 қарашадағы № 334 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 26 маусымдағы № 197 Қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2012 жылы 13 тамызда № 7843 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 178 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.09.2014 № 178 (01.07.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актілерін жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының «Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың есеп беру ережесін бекіту туралы» 2004 жылғы 27 қарашадағы № 334 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3327 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың есеп беру ережесінде:
345 және 6-қосымшалар осы қаулының 123 және 4-қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлттық Банк
Төрағасының міндетін атқарушы                           Д. Ғалиева
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігі
Төраға _______ Ә.Смайылов
2012 жылғы 16 шілде
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2012 жылғы 26 маусымдағы
№ 197 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен
қадағалау агенттігі
Басқармасының 2004 жылғы
27 қарашадағы № 334 қаулысына
3-қосымша
_____________________________________________________________________
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымның толық атауы)
20 __ жылғы «____» ___________ жағдай бойынша
бағалы қағаздар туралы есеп
р/с
Эмитенттiң атауы
Бағалы қағаз түрi
Эмитент елінің атауы
Ұлттық сәйкестендіру нөмiрi, халықаралық сәйкестендiру нөмiрi
Бағалы қағаздардың саны (данамен)
Бағалы қағаздың номиналды құны/Cатып алу құны1
Бағалы қағаздардың сатып алу құны (мың теңге)
Номиналды құнының валютасы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бағалы қағаздары
1.1.
...
2.
Қазақстан Республикасы ұйымдарының мемлекеттiк емес эмиссиялық бағалы қағаздары
2.1.
Екiншi деңгейдегi банктердiң бағалы қағаздары

О внесении изменений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 ноября 2004 года № 334 "Об утверждении Правил представления отчетности организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций"
Постановление Правления Национального банка Республики Казахстан от 26 июня 2012 года № 197. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 августа 2012 года № 7843. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 178
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 24.09.2014 № 178 (вводится в действие с 01.07.2015).
В целях совершенствования нормативных правовых актов Республики Казахстан Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 ноября 2004 года № 334 «Об утверждении Правил представления отчетности организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3327) следующие изменения:
в Правилах представления отчетности организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций, утвержденных указанным постановлением:
приложения 345 и 6 изложить в редакции согласно приложениям 123 и 4 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности
Председателя Национального Банка           Д. Галиева
СОГЛАСОВАНО
Агентство Республики Казахстан
по статистике
Председатель А. Смаилов
16 июля 2012 года
Приложение 1
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 26 июня 2012 года № 197
Приложение 3
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и
финансовых организаций
от 27 ноября 2004 года № 334
Отчет о ценных бумагах
_______________________________________________________________
(полное наименование организации, осуществляющей отдельные виды банковских операций)
по состоянию на «____» ____________ 20_ года
№ п/п
Наименование
эмитента
Вид
ценной
бумаги
Наимено-
вание страны-
эмитента
Нацио-
нальный
иденти-
фика-
ционный
номер,
между-
народный
идентифи-
кационный
номер
Коли-
чество ценных бумаг
(в шту-
ках)
Номи-
нальная
стои-
мость/
Покупная
стоимость
ценной
бумаги1
Покупная
стоимость
ценных
бумаг
(в тысячах
тенге)
Валюта
номи-
наль-
ной
стои-
мости
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Государственные
ценные бумаги
Республики Казахстан
1.1.
...
2
Негосударственные
эмиссионные ценные
бумаги организаций
Республики Казахстан
2.1.
Ценные бумаги
банков второго
уровня

2.1.1.
...
2.2.
Екiншi деңгейдегi банктердi қоспағанда, заңды тұлғалардың бағалы қағаздары
2.2.1.
2.3.
«Қазақстан Даму Банкi» акционерлік қоғамының облигациялары
2.3.1.
...
3.
Шет мемлекеттердiң бағалы қағаздары
3.1.
...
4.
Қазақстан Республикасының
резиденттерi
емес
эмитенттердiң мемлекеттiк емес бағалы қағаздары
4.1.
...
5.
Халықаралық қаржы ұйымдарының бағалы қағаздары
5.1.
...
6.
Инвестициялық қорлардың пайлары
6.1.
...
7.
Басқалары
7.1.
...
8.
Барлығы
кестенiң жалғасы
Баланстық құны (нетто), мың теңгемен
Сатуға арналған қолда бар бағалы қағаздар
Негізгі борыш
Дисконт, сыйлықақы
Есептелген сыйақы
Оң/Теріс түзету
Әділ құны
Халықаралық қаржылық есептілік стандарттарына сәйкес қалыптастырылған провизия мөлшері
Анықтама үшін: уәкілетті органның талаптарына сәйкес қалыптастырылған провизия мөлшері
Негізгі борыш бойынша
Есептелген сыйақы бойынша
10
11
12
13
14
15
16
17
кестенiң жалғасы
Пайда немесе шығын арқылы әдiл құны бойынша ескерiлетiн бағалы қағаздар
Негізгі борыш
Дисконт, сыйлықақы
Есептелген сыйақы
Оң/Теріс түзету
Анықтама үшін: уәкілетті органның талаптарына сәйкес қалыптастырылған теріс түзету мөлшері
18
19
20
21
22
кестенiң жалғасы
Өтелгенге дейiн ұсталатын бағалы қағаздар
Негізгі борыш
Дисконт, сыйлықақы
Есептелген сыйақы
Болашақ ақша ағынының дисконтталған (келтірілген) құны/Алу күтілетін құны
Халықаралық қаржылық есептілік стандарттарына сәйкес қалыптастырылған провизия мөлшері
Анықтама үшін: уәкілетті органның талаптарына сәйкес қалыптастырылған провизия мөлшері
Негізгі борыш бойынша
Есептелген сыйақы бойынша
23
24
25
26
27
28
29
кестенiң жалғасы
Бағалы қағаздардың әрбір лоты бойынша күні
Рейтинг/Листинг
Ескерту
Сатып алу күні
Өтеу күні
30
31
32
33
Ескерту:
1 Номиналды құн облигациялар бойынша толтырылады, сатып алу құны акциялар бойынша толтырылады.
3-бағанда бағалы қағаздардың түрлерi (мемлекеттiк бағалы қағаздардың түрлерi - акциялар, облигациялар (ипотекалық облигацияларды қоспағанда), ипотекалық облигациялар) бойынша деректер көрсетiледi.
32-баған латын әрiптерiмен толтырылады.
Егер бағалы қағаздар бойынша меншiк құқығына шектеулер болса, онда 33-бағанда «иә» деген сөз қойылғаны жөн.
Бiрiншi басшы (ол жоқ болған кезеңде – оның орнындағы адам)
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, бар болғанда - әкесінің аты)       (қолы)
Бас бухгалтер__________________________________________________
(тегі, аты, бар болғанда - әкесінің аты)   (қолы)
Орындаушы: ________________________ _________ _________________
(лауазымы, тегі және аты)  (қолы)    (телефон нөмірі)
Есепке қол қойылған күн 20_____ жылғы «_____» __________.
Мөр орны
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2012 жылғы 26 маусымдағы
№ 197 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен
қадағалау агенттігі
Басқармасының 2004 жылғы
27 қарашадағы № 334 қаулысына
4-қосымша
_____________________________________________________________________
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымның толық атауы)
20 __ жылғы «____» ___________ жағдай бойынша
«керi РЕПО» және «РЕПО» операциясы» операцияларының құрылымы
туралы есеп
р/с
Операция мазмұны
Бағалы қағаз түрi
Ұлттық сәйкестендіру нөмiрi, халықаралық сәйкестендiру нөмiрi
Қарсы агент атауы
Номиналды құнының валютасы
Күнi
операцияны бастаған
операцияны аяқтаған
1
2
3
4
5
6
7
8
1
«Керi РЕПО» операциялары
1.1.
Тікелей тәсiл
...
1.2.
Автоматты тәсiл
...
2
«РЕПО» операциялары
2.1.
Тікелей тәсiл
...
2.2.
Автоматты тәсiл
...
кестенiң жалғасы
Операция мерзiмi (күнмен)
Сыйақы ставкасы (пайызбен)
Бағалы қағаздар саны (данамен)
9
10
11
кестенiң жалғасы
Операция сомасы (мың теңгемен)
Есептелген сыйақы
Болашақ ақша ағынының дисконтталған (келтірілген) құны/Алу күтілетін құны
Халықаралық қаржылық есептілік стандарттарына сәйкес қалыптастырылған провизия мөлшері
Уәкілетті органның талаптарына сәйкес қалыптастырылған провизия мөлшері
Рейтинг/Листинг
Негізгі борыш бойынша
Есептелген сыйақы бойынша
12
13
14
15
16
17
18
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
Бiрiншi басшы (ол жоқ болған кезеңде – оның орнындағы адам)
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, бар болғанда - әкесінің аты)       (қолы)
Бас бухгалтер__________________________________________________
(тегі, аты, бар болғанда - әкесінің аты)   (қолы)
Орындаушы: ________________________ _________ _________________
(лауазымы, тегі және аты)  (қолы)    (телефон нөмірі)
Есепке қол қойылған күн 20_____ жылғы «_____» _________.
Мөр орны
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2012 жылғы 26 маусымдағы
№ 197 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен
қадағалау агенттігі
Басқармасының 2004 жылғы
27 қарашадағы № 334 қаулысына
5-қосымша
_____________________________________________________________________
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымның толық атауы)
20 __ жылғы «____» ___________ жағдай бойынша
екiншi деңгейдегi банктердегi салымдардың құрылымы туралы есеп
(мың теңгемен)
р/c
Екінші деңгейдегі банктер (екінші деңгейдегі банк) бөлiгiнде баптардың атауы
Екінші деңгейдегі банктің коды
Салым валютасы
Рейтинг/Листинг
Салым мерзiмi (күнмен)
Салым бойынша сыйақы ставкасы (жылдық пайызбен)
Салым бойынша негiзгi борыш сомасы
теңгемен
шетел валютасымен
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Талап етуге дейінгі салымдар
1.1.
2
Мерзiмдi салымдар
2.1.
3
Шартты салымдар
3.1.
4
Барлығы
кестенiң жалғасы
Салым бойынша сыйақы
Дисконт, сыйлықақы
Болашақ ақша ағынының дисконтталған (келтірілген) құны/Алу күтілетін құны
Халықаралық қаржылық есептілік стандарттарына сәйкес қалыптастырылған провизия мөлшері
Уәкілетті органның талаптарына сәйкес қалыптастырылған провизия мөлшері
Салымның ағымдағы құнының жиынтығы
Ескерту
теңгемен
шетел валютасымен
10
11
12
13
14
15
16
17
Бiрiншi басшы (ол жоқ болған кезеңде – оның орнындағы адам)
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, бар болғанда - әкесінің аты)       (қолы)
Бас бухгалтер__________________________________________________
(тегі, аты, бар болғанда - әкесінің аты)   (қолы)
Орындаушы: ________________________ _________ _________________
(лауазымы, тегі және аты)  (қолы)    (телефон нөмірі)
Есепке қол қойылған күн 20_____ жылғы «_____» __________.
Мөр орны
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2012 жылғы 26 маусымдағы
№ 197 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен
қадағалау агенттігі
Басқармасының 2004 жылғы
27 қарашадағы № 334 қаулысына
6-қосымша
_____________________________________________________________________
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымның
толық атауы)
20 __ жылғы «____» ___________ жағдай бойынша
заңды тұлғалардың капиталына инвестициялардың құрылымы туралы есеп
р/с
Заңды тұлғаның атауы
Заңды тұлғаның коды
Баланстық құны (мың теңгемен)
Барлығы
Есептелген сыйақы
Халықаралық қаржылық есептілік стандарттарына сәйкес қалыптастырылған провизия мөлшері
1
2
3
4
5
6
1.
Жай акциялар
1.1.
2.
Артықшылықты акциялар
2.1.
3.
Салымдар мен пайлар
3.1
4.
Барлығы
кестенiң жалғасы
Саны (данамен)
Эмитенттiң жарғылық капиталына қатысу үлесi (пайызбен)
Сатып алу күнi
Рейтинг/Листинг
Ескерту
7
8
9
10
11
Бiрiншi басшы (ол жоқ болған кезеңде – оның орнындағы адам)
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, бар болғанда - әкесінің аты)       (қолы)
Бас бухгалтер__________________________________________________
(тегі, аты, бар болғанда - әкесінің аты)   (қолы)
Орындаушы: ________________________ _________ _________________
(лауазымы, тегі және аты)  (қолы)    (телефон нөмірі)
Есепке қол қойылған күн 20_____ жылғы «_____» __________.
Мөр орны

2.1.1.
...
2.2.
Ценные бумаги
юридических лиц,
за исключением
банков второго
уровня
2.2.1.
2.3.
Облигации акционерного
общества «Банк Развития
Казахстана»
2.3.1.
...
3.
Ценные бумаги
иностранных
государств
3.1.
...
4.
Негосударственные
ценные бумаги
эмитентов-
нерезидентов
Республики Казахстан
4.1.
...
5.
Ценные бумаги
международных
финансовых
организаций
5.1.
...
6
Паи инвестиционных
фондов
6.1
...
7
Прочие
7.1
8
Всего
продолжение таблицы
Балансовая стоимость (нетто), в тысячах тенге
Ценные бумаги, имеющиеся в наличии для продажи
Основ-
ной
долг
Дисконт,
премия
Начис-
ленное
возна-
гражде-
ние
Положитель-
ная/
Отрицатель-
ная
корректи-
ровка
Справед-
ливая
стоимость
Размер провизии,
сформированный в
соответствии с
международными
стандартами финансовой
отчетности
Справочно:
размер
провизии,
сформиро-
ванный в
соответ-
ствии с
требова-
ниями
уполномо-
ченного
органа
По
основному
долгу
По начис-
ленному
вознаграж-
дению
10
11
12
13
14
15
16
17
продолжение таблицы
Ценные бумаги, учитываемые по справедливой стоимости
через прибыль или убыток
Основной
долг
Дисконт,
премия
Начисленное
вознаграждение
Положительная/
Отрицательная
корректировка
Справочно: размер
отрицательной
корректировки,
сформированный
в соответствии
с требованиями
уполномоченного
органа
18
19
20
21
22
продолжение таблицы
Ценные бумаги, удерживаемые до погашения
Основной
долг
Дисконт,
премия
Начисленное
вознаграждение
Дисконтированная
(приведенная)
стоимость будущих
денежных потоков/
Стоимость,
ожидаемая
к получению
Размер провизии,
сформированный в
соответствии с
международными
стандартами
финансовой
отчетности
Справочно:
размер
провизии,
сформированный
в соответствии
с требованиями
уполномочен-
ного органа
По
основ-
ному
долгу
По
начис-
ленному
возна-
гражде-
нию
23
24
25
26
27
28
29
продолжение таблицы
Дата по каждому лоту ценных бумаг
Рейтинг/
Листинг
Примечание
Дата приобретения
Дата погашения
30
31
32
33
Примечание:
1 Номинальная стоимость заполняется по облигациям, покупная стоимость заполняется по акциям.
В графе 3 указываются данные по видам ценных бумаг (виды государственных ценных бумаг - акции, облигации (за исключением ипотечных облигаций), ипотечные облигации).
Графа 32 заполняется латинскими буквами.
Если по ценным бумагам имеются ограничения на право собственности, то в графе 33 следует проставлять слово «да».
Первый руководитель
(на период его отсутствия – лицо, его замещающее)
______________________________________ ___________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)  (подпись)
Главный бухгалтер ______________________________________ _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель: ___________________________ _________ _______________
(должность, фамилия и имя) (подпись) (номер телефона)
Дата подписания отчета «_____» __________ 20_____ года.
Место для печати
Приложение 2
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 26 июня 2012 года № 197
Приложение 4
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и
финансовых организаций
от 27 ноября 2004 года № 334
Отчет о структуре операций «обратное РЕПО»
и «Операция «РЕПО»
_______________________________________________________________
(полное наименование организации, осуществляющей отдельные виды банковских операций)
по состоянию на «___» _________ 20__ года
п/п
Содержание
операции
Вид
ценной
бумаги
Национальный
идентификационный
номер,
международный
идентификационный
номер
Наименование
контрагента
Валюта
номиналь-
ной
стоимости
Дата
открытия
операции
закрытия
операции
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Операции
«обратное РЕПО»
1.1.
Прямой способ
...
1.2.
Автоматический
способ
...
2
Операции «РЕПО»
2.1.
Прямой способ
...
2.2.
Автоматический
способ
...
продолжение таблицы
Срок операции
(в днях)
Ставка вознаграждения
(в процентах)
Количество ценных бумаг
(в  штуках)
9
10
11
продолжение таблицы
Сумма
операции
(в тысячах
тенге)
Начис-
ленное
возна-
гражде-
ние
Дисконтиро-
ванная
(приведенная)
стоимость
будущих
денежных
потоков/
Стоимость,
ожидаемая
к получению
Размер провизии,
сформированный
в соответствии
с международными
стандартами
финансовой отчетности
Размер
провизии,
сформированный
в соответствии
с требованиями
уполномоченно-
го органа
Рейтинг/
Листинг
По
основному
долгу
По
начислен-
ному
вознаграж-
дению
12
13
14
15
16
17
18
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
Первый руководитель (на период его отсутствия – лицо, его замещающее)
______________________________________ ___________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)  (подпись)
Главный бухгалтер ______________________________________ _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель: ___________________________ _________ _______________
(должность, фамилия и имя) (подпись) (номер телефона)
Дата подписания отчета «_____» __________ 20_____ года.
Место для печати
Приложение 3
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 26 июня 2012 года № 197
Приложение 5
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и
финансовых организаций
от 27 ноября 2004 года № 334
Отчет о структуре вкладов в банках второго уровня
_______________________________________________________________
(полное наименование организации, осуществляющей отдельные виды банковских операций)
по состоянию на «___» _________ 20_ года
(в тысячах тенге)
п/п
Наименование
статей в
разрезе банков
второго уровня
(банка второго
уровня)
Код банка
второго
уровня
Валюта
вклада
Рейтинг/
Листинг
Срок
вклада
в днях
Ставка
возна-
гражде-
ния по
вкладу (в
процентах
годовых)
Сумма основного
долга по вкладу
в тенге
в
иностранной
валюте
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Вклады до
востребования
1.1.
2
Срочные вклады
2.1.
3
Условные вклады
3.1.
4
Всего
продолжение таблицы
Вознаграждение
по вкладу
Дисконт.
премия
Дисконти-
рованная
(приведен-
ная)
стоимость
будущих
денежных
потоков/
Стоимость,
ожидаемая
к получению
Размер
провизии,
сформиро-
ванный в
соответ-
ствии с
международ-
ными
стандартами
финансовой
отчетности
Размер
провизии,
сформиро-
ванный в
соответ-
ствии с
требова-
ниями
уполномо-
ченного
органа
Итого
текущая
стоимость
вклада
Приме-
чание
в тенге
в ино-
странной
валюте
10
11
12
13
14
15
16
17
Первый руководитель (на период его отсутствия – лицо, его замещающее)
______________________________________ ___________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)  (подпись)
Главный бухгалтер ______________________________________ _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель: ___________________________ _________ _______________
(должность, фамилия и имя) (подпись) (номер телефона)
Дата подписания отчета «_____» __________ 20_____ года.
Место для печати
Приложение 4
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 26 июня 2012 года № 197
Приложение 6
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и
финансовых организаций
от 27 ноября 2004 года № 334
Отчет о структуре инвестиций в капитал юридических лиц
_______________________________________________________________
(полное наименование организации, осуществляющей отдельные виды банковских операций)
по состоянию на «____» _____________ 20 __ года
п/п
Наименование
юридического лица
Код
юридического
лица
Балансовая стоимость (в тысячах тенге)
Всего
Начисленное
вознаграждение
Размер провизии,
сформированный в
соответствии с
международными
стандартами финансовой
отчетности
1
2
3
4
5
6
1.
Простые акции
1.1.
2.
Привилегированные
акции
2.1.
3.
Вклады и паи
3.1
4.
Всего
продолжение таблицы
Количество
(в штуках)
Доля участия в
уставном капитале
эмитента,
(в процентах)
Дата
приобретения
Рейтинг/
Листинг
Примечание
7
8
9
10
11
Первый руководитель (на период его отсутствия – лицо, его замещающее)
______________________________________ ___________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)  (подпись)
Главный бухгалтер ______________________________________ _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель: ___________________________ _________ _______________
(должность, фамилия и имя) (подпись) (номер телефона)
Дата подписания отчета «_____» __________ 20_____ года.
Место для печати